Cindy Crawford

Datum narození: 20.2.1966
Místo narození: DeKalb, Illinois, USA
Profese: modelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Cindy Crawford byla manželkou Richarda Gera. Románky měla s několika slavnými herci. Fotila nahá pro časopis Playboy.

Cindy Crawford nadchla šance stát se modelkou v šestnácti letech, když se její fotka z letní brigády objevila v novinách.

CINDY CRAWFORD V DŮCHODU

Prvním úspěchem Cindy Crawford bylo finále soutěže, kterou pořádala agentura Elite Look of the year. Poté začala s modelingem na plný úvazek.

Nejprve pracovala pro známého fotografa jménem Victor Skrebneski v Chicagu. Mezi Cindy Crawford a fotografem vznikl později milenecký vztah. Po jejich rozchodu se již známá modelka přestěhovala do New Yorku.

Po mnoha modních přehlídkách a fotografiích pro modní časopisy se stala Cindy Crawford jednou z nejznámnějších topmodelek podobně jako Naomi Campbell, Claudia Schiffer nebo Linda Evangelista.

V roce 1988 byla Cindy Crawford první topmodelkou, která pózovala nahá pro časopis Playboy. Později pro velký zájem podepsala smlouvu pro novou fabion show House of Style.

Cindy Crawford vydala řadu kalendřů na dámské plavky a sérii video cvičení, které získaly obrovský úspěch. Získala smlouvy s Pepsi, Kay Jewelers a především s Revlon (dlouhodobá smlouva na milion dolarů).

Cindy Crawford se dokonce snažila proniknout do filmu, pokusila se získat roli v životopisném dramatu Fair Game (2010).

O CINDY CRAWFORD ČTĚTE ZDE>>

V roce 1991 se Cindy Crawford provdala za herce Richarda Gera. Ačkoliv je People Magazine označil za nejvíce vzrušující pár planety, Cindy Crawford a Richard Gere se po čtyřech letech manželství rozvedli.

Krátce poté měla Cindy Crawford údajně románek s Robertem De Nirem  a Valem Kilmerem, nakonec se ale provdala za obchodníka Randeho Garbera.

 

Články o celebritě

Styl podle celebrit: V khaki bomberu a kozačkách jako Cindy Crawford Styl podle celebrit: V khaki bomberu a kozačkách jako Cindy Crawford Líbí se vám, jak se oblékají slavné ženy? Jejich modely můžete celkem snadno napodobit. Stačí vědět,… číst článek
Devadesátkové trendy ve vlasech: Opět jsou v módě skřipce, čelenky a sponky Devadesátkové trendy ve vlasech: Opět jsou v módě skřipce, čelenky a sponky Zatímco minulý rok vládla na poli trendů osmdesátá léta – neonové barvy, barevné řasenky – letos… číst článek
Triky filmových hvězd... Jak si Marylin Monroe vylepšovala podprsenku Triky filmových hvězd... Jak si Marylin Monroe vylepšovala podprsenku Staré recepty, co se dědí z generace na generaci, bývají nejlepší, protože jsou zaručené, odzkoušené!… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner