Cindy Crawford

Datum narození: 20.2.1966
Místo narození: DeKalb, Illinois, USA
Profese: Modelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Krásná Cindy Crawford, známá také jako manželka Richarda Gera je slavnou topmodelkou. Měla románky s několika slavnými herci. Fotila nahá pro časopis playboy.

Cindy Crawford poprvé objevila šanci stát se modelkou v 16cti letech, když se její fotka z letní brigády objevila v novinách.

Prvním úspěchem Cindy Crawford bylo finále soutěže, kterou pořáda agentura Elite Look of the year. Poté začala pracovat jako modelka na plný úvazek.

Nejprve pracovala pro známého fotografa jménem Victor Skrebneski v Chicagu. Mezi Cindy Crawford a fotografem vznikl později milenecký vztah. Po jejich rozchodu se již známá modelka přestěhovala do New Yorku.

 Po mnoha modních přehlídkách a fotografiích pro modní časopisy se stala Cindy Crawford jednou z nejznámnějších topmodelek podobně jako Naomi Campbell, Claudia Schiffer nebo Linda Evangelista.

V roce 1988 se stala Cindy Crawford první topmodelkou, která pozovala nahá pro časopis Playboy.  Později pro velký zájem podepsala smlouvu pro novou fabion show House of Style.

Cindy Crawford vydala řadu kalendřů na dámské plavky a sérii video cvičení, které získaly obrovský úspěch.

Topmodelka získala smlouvy pro Pepsi, Kay Jewelers a především pro Revlon (dlouhodobá smlouva na milion dolarů ).

Cindy Crawford se dokonce snažila proniknout do filmu Fair Game.

V roce 1991 se Cindy Crawford provdala za herce Richarda Geara. Ačkoliv je People Magazine označil za nejvíce vzrušující pár planety. Cindy Crawford a Richard Gere se po čtyřech letech manželství rozvedli.

Krátce poté měla Cindy Crawford údajně románek s Robertem De Niro a Vale Kilmerem, nakonec se ale provdala za Randeho Garbera na Paradise Island na Bahamách.

 

Články o celebritě

Jak trávily letošní svátky světové celebrity? Bohoslužba, postel a chřipka! Jak trávily letošní svátky světové celebrity? Bohoslužba, postel a chřipka! Češi tráví Vánoce nejčastěji a nejraději doma se svými blízkými, výjimečně vyrazí na hory lyžovat.… číst článek
Celebrity na síti: Dita P. v pyžamu v Paříži a flashback Cindy Crawford Celebrity na síti: Dita P. v pyžamu v Paříži a flashback Cindy Crawford Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Dcera Cindy Crawford je v modelingu úspěšnější než její matka Dcera Cindy Crawford je v modelingu úspěšnější než její matka Cindy Crawford je bezesporu jednou z nejúspěšnějších modelek všech dob. A zdá se, že její dcera bude… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jitka Válková
Jitka Válková
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Hana Svobodová
Hana Svobodová
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp