Cindy Crawford

Datum narození: 20.2.1966
Místo narození: DeKalb, Illinois, USA
Profese: modelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Cindy Crawford byla manželkou Richarda Gera. Románky měla s několika slavnými herci. Fotila nahá pro časopis Playboy.

Cindy Crawford nadchla šance stát se modelkou v šestnácti letech, když se její fotka z letní brigády objevila v novinách.

CINDY CRAWFORD V DŮCHODU

Prvním úspěchem Cindy Crawford bylo finále soutěže, kterou pořádala agentura Elite Look of the year. Poté začala s modelingem na plný úvazek.

Nejprve pracovala pro známého fotografa jménem Victor Skrebneski v Chicagu. Mezi Cindy Crawford a fotografem vznikl později milenecký vztah. Po jejich rozchodu se již známá modelka přestěhovala do New Yorku.

Po mnoha modních přehlídkách a fotografiích pro modní časopisy se stala Cindy Crawford jednou z nejznámnějších topmodelek podobně jako Naomi Campbell, Claudia Schiffer nebo Linda Evangelista.

V roce 1988 byla Cindy Crawford první topmodelkou, která pózovala nahá pro časopis Playboy. Později pro velký zájem podepsala smlouvu pro novou fabion show House of Style.

Cindy Crawford vydala řadu kalendřů na dámské plavky a sérii video cvičení, které získaly obrovský úspěch. Získala smlouvy s Pepsi, Kay Jewelers a především s Revlon (dlouhodobá smlouva na milion dolarů).

Cindy Crawford se dokonce snažila proniknout do filmu, pokusila se získat roli v životopisném dramatu Fair Game (2010).

O CINDY CRAWFORD ČTĚTE ZDE>>

V roce 1991 se Cindy Crawford provdala za herce Richarda Gera. Ačkoliv je People Magazine označil za nejvíce vzrušující pár planety, Cindy Crawford a Richard Gere se po čtyřech letech manželství rozvedli.

Krátce poté měla Cindy Crawford údajně románek s Robertem De Nirem  a Valem Kilmerem, nakonec se ale provdala za obchodníka Randeho Garbera.

 

Články o celebritě

Richard Gere (68): Potřetí se oženil! Richard Gere (68): Potřetí se oženil! Richard Gere (68) se potřetí oženil! Tentokrát si tajně při malém civilním obřadu vzal svou o 33… číst článek
Hollywoodský idol Richard Gere se potřetí oženil! Manželka je o 33 let mladší Hollywoodský idol Richard Gere se potřetí oženil! Manželka je o 33 let mladší Americký herec Richard Gere (68) do toho znovu praštil. Své třetí „ANO“ řekl španělské publicistce… číst článek
Přiznání Cindy Crawford (52): Lituji, že jsem podlehla a svlékla se Přiznání Cindy Crawford (52): Lituji, že jsem podlehla a svlékla se Supermodelka Cindy Crawford (52) je i ve svých letech žádanou a sexy ženou a maminkou. Teď si ale… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková