Cindy Crawford

Datum narození: 20.2.1966
Místo narození: DeKalb, Illinois, USA
Profese: Modelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Krásná Cindy Crawford, známá také jako manželka Richarda Gera je slavnou topmodelkou. Měla románky s několika slavnými herci. Fotila nahá pro časopis playboy.

Cindy Crawford poprvé objevila šanci stát se modelkou v 16cti letech, když se její fotka z letní brigády objevila v novinách.

Prvním úspěchem Cindy Crawford bylo finále soutěže, kterou pořáda agentura Elite Look of the year. Poté začala pracovat jako modelka na plný úvazek.

Nejprve pracovala pro známého fotografa jménem Victor Skrebneski v Chicagu. Mezi Cindy Crawford a fotografem vznikl později milenecký vztah. Po jejich rozchodu se již známá modelka přestěhovala do New Yorku.

 Po mnoha modních přehlídkách a fotografiích pro modní časopisy se stala Cindy Crawford jednou z nejznámnějších topmodelek podobně jako Naomi Campbell, Claudia Schiffer nebo Linda Evangelista.

V roce 1988 se stala Cindy Crawford první topmodelkou, která pozovala nahá pro časopis Playboy.  Později pro velký zájem podepsala smlouvu pro novou fabion show House of Style.

Cindy Crawford vydala řadu kalendřů na dámské plavky a sérii video cvičení, které získaly obrovský úspěch.

Topmodelka získala smlouvy pro Pepsi, Kay Jewelers a především pro Revlon (dlouhodobá smlouva na milion dolarů ).

Cindy Crawford se dokonce snažila proniknout do filmu Fair Game.

V roce 1991 se Cindy Crawford provdala za herce Richarda Geara. Ačkoliv je People Magazine označil za nejvíce vzrušující pár planety. Cindy Crawford a Richard Gere se po čtyřech letech manželství rozvedli.

Krátce poté měla Cindy Crawford údajně románek s Robertem De Niro a Vale Kilmerem, nakonec se ale provdala za Randeho Garbera na Paradise Island na Bahamách.

 

Články o celebritě

Módní expert: Designéři opět touží po slovanských kráskách, extrémní typy se brzy okoukají Módní expert: Designéři opět touží po slovanských kráskách, extrémní typy se brzy okoukají Saša Jány je ředitelem jedné z nejúspěšnějších modelingových agentur u nás a moc dobře ví, jaké trendy… číst článek
TOPMODELKY a jejich fígle na krásu: Pivo, tanec u tyče, jóga a půst TOPMODELKY a jejich fígle na krásu: Pivo, tanec u tyče, jóga a půst Byl to velkolepý »mejdan« supermodelek, skutečných celebrit. Přerušily poklidný modelkovský důchod,… číst článek
Polonahá Pamela pláče pro Hefnera: Erotické sbohem v krajkové košilce Polonahá Pamela pláče pro Hefnera: Erotické sbohem v krajkové košilce Svět přišel o další legendu. Mediální magnát Hugh Hefner, který se svým Playboyem odstartoval doslova… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Jana Doleželová
Jana Doleželová
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková