Cindy Crawford

Datum narození: 20.2.1966
Místo narození: DeKalb, Illinois, USA
Profese: modelka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Cindy Crawford byla manželkou Richarda Gera. Románky měla s několika slavnými herci. Fotila nahá pro časopis Playboy.

Cindy Crawford nadchla šance stát se modelkou v šestnácti letech, když se její fotka z letní brigády objevila v novinách.

CINDY CRAWFORD V DŮCHODU

Prvním úspěchem Cindy Crawford bylo finále soutěže, kterou pořádala agentura Elite Look of the year. Poté začala s modelingem na plný úvazek.

Nejprve pracovala pro známého fotografa jménem Victor Skrebneski v Chicagu. Mezi Cindy Crawford a fotografem vznikl později milenecký vztah. Po jejich rozchodu se již známá modelka přestěhovala do New Yorku.

Po mnoha modních přehlídkách a fotografiích pro modní časopisy se stala Cindy Crawford jednou z nejznámnějších topmodelek podobně jako Naomi Campbell, Claudia Schiffer nebo Linda Evangelista.

V roce 1988 byla Cindy Crawford první topmodelkou, která pózovala nahá pro časopis Playboy. Později pro velký zájem podepsala smlouvu pro novou fabion show House of Style.

Cindy Crawford vydala řadu kalendřů na dámské plavky a sérii video cvičení, které získaly obrovský úspěch. Získala smlouvy s Pepsi, Kay Jewelers a především s Revlon (dlouhodobá smlouva na milion dolarů).

Cindy Crawford se dokonce snažila proniknout do filmu, pokusila se získat roli v životopisném dramatu Fair Game (2010).

O CINDY CRAWFORD ČTĚTE ZDE>>

V roce 1991 se Cindy Crawford provdala za herce Richarda Gera. Ačkoliv je People Magazine označil za nejvíce vzrušující pár planety, Cindy Crawford a Richard Gere se po čtyřech letech manželství rozvedli.

Krátce poté měla Cindy Crawford údajně románek s Robertem De Nirem  a Valem Kilmerem, nakonec se ale provdala za obchodníka Randeho Garbera.

 

Články o celebritě

Trumfnou Harryho s Meghan? Další královská svatba za 57 milionů! Britové ale prskají Trumfnou Harryho s Meghan? Další královská svatba za 57 milionů! Britové ale prskají Po velkolepé svatbě prince Harryho (33) a vévodkyně Meghan (37) je další královská veselka na spadnutí… číst článek
Princ William slaví 36. narozeniny! Co o něm ještě nevíte? Princ William slaví 36. narozeniny! Co o něm ještě nevíte? Princ William patří mezi nejoblíbenější členy královské rodiny a není se čemu divit. Za ty roky dospěl… číst článek
Poslední Met Gala Anny Wintour: Hold jí vzdaly veteránky módy Poslední Met Gala Anny Wintour: Hold jí vzdaly veteránky módy Metropolitní muzeum umění obsadily v extravagantních kostýmech ty nejvlivnější celebrity. Konala… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová