Zachy Lukáš Zachara

Profese: youtuber

Související celebrity

Životopis

Youtuber Zachy měl koncem roku 2016 víc než 100 tisíc odběratelů, a to mu bylo teprve 12 let. Takže jeho ještě mladší kolega Misha se svými šílenými videi není zdaleka jediným dětským youtuberem.

Lukáš Zachara, s pseudonymem Zachy, se nevěnuje hraní her a bláznivým písničkám jako jeho mladší konkurent Misha, jemuž k slávě vydatně pomohla jeho rodina, nejen straší bratr, ale též jejich matka a otec. Zachyho kanál, na němž najdete Houly, Vlogy, DIY a další, je zaplaven příspěvky z poněkud nečekané oblasti. Je jí nakupování oblečení a jeho hodnocení. Svým fanouškům většinou radí, jaké kousky ze světa módy si mají pořídit a předvádí nové cool věci, které si zrovna koupil či dostal. Toto je v Česku doménou youtuberek.

Vzhledem k tomu, že jde pro teprve o školou povinného chlapce, není divu, že jeho záliba si našla také řadu kritiků, tedy hejtrů. V komentářích mu třeba píší, že je gay, buzna. Youtuber to v jedné ze svých sérií s názvem Kecáme se Zachym popřel s tím, že si to vysvětluje závistí lidí. Jak řekl, své příspěvky smazat nehodlá a v natáčení chce rozhodně pokračovat. Koncem roku 2016 měl Zachy, jenž začal natáčet v dubnu 2015, tedy v jedenácti letech, na 120 tisíc odběratelů. Pochlubit se v té době mohl více než 2 200 000 zhlédnutími.

Zachy, jak uvedl v rozhovoru pro DVTV, natáčí jako většina youtuberů na zrcadlovku; příspěvky si stříhá sám.