Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Kosmetička Dominika Gottová, dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové, se po otci začala jmenovat až ve svých 15 letech. Její existenci minstr dlouho tajil.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Tragédie v rodině Slavíkovy dcery: GOTTŮV ZEŤ OHLUCHL! Tragédie v rodině Slavíkovy dcery: GOTTŮV ZEŤ OHLUCHL! To snad ne! Manžel nejstarší dcery Karla Gotta (79) má vážné zdravotní problémy. Lékaři zjistili,… číst článek
Gottova dcera Dominika (45): 8 DNÍ STRACHU O TÁTU! Gottova dcera Dominika (45): 8 DNÍ STRACHU O TÁTU!  Tátu odjakživa miluje! Proto není divu, že kdykoliv v poslední době vázne kvůli názorovým sporům… číst článek
Nejsmutnější půlkulatiny Gottovy dcery: „Táta mi ani nezavolal,“ posteskla si mámě Nejsmutnější půlkulatiny Gottovy dcery: „Táta mi ani nezavolal,“ posteskla si mámě Nejstarší Slavíkova dcera pláče! Táta Karel Gott (78) zapomněl, že v pondělí Dominika měla 45. narozeniny.… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Michal Kurtiš
Michal Kurtiš
zobrazit profil Jiří Skalický
Jiří Skalický
zobrazit profil Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
zobrazit profil Donald Tusk
Donald Tusk
zobrazit profil Pavel Kožíšek
Pavel Kožíšek
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Jan  Fischer
Jan Fischer
zobrazit profil Zdeněk Ondráček
Zdeněk Ondráček