Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Kosmetička Dominika Gottová, dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové, se po otci začala jmenovat až ve svých 15 letech. Její existenci minstr dlouho tajil.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Nejsmutnější půlkulatiny Gottovy dcery: „Táta mi ani nezavolal,“ posteskla si mámě Nejsmutnější půlkulatiny Gottovy dcery: „Táta mi ani nezavolal,“ posteskla si mámě Nejstarší Slavíkova dcera pláče! Táta Karel Gott (78) zapomněl, že v pondělí Dominika měla 45. narozeniny.… číst článek
Nejhorší narozeniny dcery Karla Gotta: Dominiku přístup slavného táty krutě ranil Nejhorší narozeniny dcery Karla Gotta: Dominiku přístup slavného táty krutě ranil Nejstarší dcera Karla Gotta (78) oslavila 45. narozeniny. Nebyla to ale příliš veselá párty, protože… číst článek
Gottova Ivanka si to pěkně slízla: Známý umělec si nebere servítky! Gottova Ivanka si to pěkně slízla: Známý umělec si nebere servítky! Před pár dny se veřejnost dozvěděla o tajném koníčku manželky Karla Gotta (78). Jenže netrvalo dlouho… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Recep Erdogan
Recep Erdogan
zobrazit profil Jozef Regec
Jozef Regec
zobrazit profil Sabrina Harris
Sabrina Harris
zobrazit profil Jan Pošvář
Jan Pošvář
zobrazit profil Dagmar Terelmešová
Dagmar Terelmešová
zobrazit profil Theodor Pištěk
Theodor Pištěk
zobrazit profil Tomáš Abraham
Tomáš Abraham
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala