Simona Vandová partnerka Klause ml. |Celebwiki.cz

Simona Vandová

Profese: partnerka Václava Klause mladšího

Související celebrity

Životopis

Pohledná blondýnka Simona Vandová se stala partnerkou Václava Klause mladšího, a to několik měsíců předtím, než ve volbách 2017 získal poslanecké křeslo za ODS.

Simona Vandová o sedmnáct let staršího kolegu Václava Klause mladšího potkávala v práci. Stejně jako on totiž působila v jím založeném Centru pro občanské svobody, které kritizuje Evropskou unii a prosazuje pravicové hodnoty. Podle informací Blesku byla Simona Vandová již jednou vdaná.

SIMONA VANDOVÁ - ROZHOVOR ČTĚTE ZDE>> 

Poslanec Václav Klaus mladší, syn exprezidenta Václava Klause a ekonomky Lívie Klausové, krátce po svém zvolení do dolní komory v říjnu 2017 oznámil rozvod s manželkou Lucií, s níž má dceru Elišku. Jejich vztah, jak politik naznačil, rozbila manželčina nevěra (ROZHOVOR PRO BLESK ZDE).

Václav Klaus mladší není v rozvodovém tažení žádný nováček. Za sebou již má rozpad sedmnáct let trvajícího manželství s novinářkou Kamilou Pojslovou, s níž se oženil roku 1995. Mají spolu syny Vojtěcha a Jakuba a dceru Kateřinu. Jednou z příčin krachu jejich svazku byla juniorova současná manželka, o šestnáct let mladší Lucie, kterou si vzal v únoru 2013, tedy ani ne půl roku po rozvodu.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Julie Svěcená
Julie Svěcená
zobrazit profil Markéta Vaňková
Markéta Vaňková
zobrazit profil Martin Kocián
Martin Kocián
zobrazit profil Eva Kantůrková
Eva Kantůrková
zobrazit profil Roman Línek
Roman Línek
zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Karim (Karel Lampa)
Karim (Karel Lampa)
zobrazit profil Pavel Svoboda
Pavel Svoboda