Pavel Kožíšek

Datum narození: 17.9.1970
Místo narození: Hořice
Profese: iluzionista, principál Divadla kouzel
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Řeže lidi vejpůl, prostupuje obřím ventilátorem, krade hodinky i podprsenky. Čaroděj a iluzionista Pavel Kožíšek začal s triky už v jedenácti letech.

Veřejně vystupovat začal v roce 1986. Svými kouzly šokoval i v Polsku, Itálii nebo v Německu. V sedmnácti vyhrál Pavel Kožíšek mezinárodní cenu kouzel Grand Prix. Poté vystudoval Filosofickou fakultu Karlovy University. Vystupuje v televizi i ve vlastním divadle. V roce 2009 se stal šéfem všech kouzelníků, když vyhrál kandidaturu na prezidenta Českého magického svazu.

Sílu mysli i rychlost pohybů předváděl hlavně v Japonsku, kde vytvořil první Divadlo magie. V té době byl už Pavel Kožíšek Mistrem republiky i Mistrem světa v zábavnosti.

V roce 2003 vybudoval mág Pavel Kožíšek české Divadlo kouzel – Magic Hall. Největším trhákem je vzrušující a napínavé představení Magická esa, při kterém mu sekundují modelky Hana Mašlíková nebo Martina Dvořáková. Spolupracovala s ním i Martina Poulíčková. Pro děti pořádá Kožíšek i kouzelnický tábor.

V televizi se Pavel Kožíšek předvedl už více než stokrát. Kouzelníka Pavla si zahrál ve filmu Černí baroni od režiséra Juraje Herze.

Jeho žena Lucie Kožíšková vlastní salón pro psy. Manželovi porodila syny Matyáše a Jakuba.

 

Další Umělci

zobrazit profil Lenka Bílková
Lenka Bílková
zobrazit profil Jindřiška Kikinčuková
Jindřiška Kikinčuková
zobrazit profil Karel Ludwig
Karel Ludwig
zobrazit profil Jiří Grossman
Jiří Grossman
zobrazit profil Josef Rarach
Josef Rarach
zobrazit profil Václav Masaryk
Václav Masaryk
zobrazit profil Vojtěch Kokeš
Vojtěch Kokeš
zobrazit profil Michaela Hořejší
Michaela Hořejší