Michaela Ochotská

Datum narození: 19.12.1984
Místo narození: Bruntál
Profese: moderátorka, herečka, modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Původně sportovkyně Michaela Ochotská dobyla televizní obrazovky jako zdatná moderátorka. Byla provdaná za tenistu Lukáše Rosola, s nímž má syna.

Cvičila gymnastiku a hrála tenis. K tomu dvanáct let závodně tančila. Vystudovala obchodní akademii a diplomacii na Metropolitní universitě v Praze. Na casting do seriálu Pojišťovna štěstí ji poslala její učitelka kurzu pro moderátory. Michaela Ochotská na něm porazila na dvě tisícovky uchazeček. Ztvárnila tak Edinu Krásovou, seriálovou dceru Jaromíra Hanzlíka.

MICHAELA OCHOTSKÁ - DOKONALÁ ZE VŠECH STRAN

Malou roli získala i v britském trháku Casino Royale, kde si nebojácného agenta Jamese Bonda zahrál Daniel Craig. Poté uváděla společenské akce. Roku 2008 začala Michaela Ochotská zkrášlovat televizní obrazovky jako moderátorka zpravodajství TV Nova.

O MICHAELE OCHOTSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Ochotskou randila např. s fotbalovým bekem Tomášem Ujfalušim, hokejistou Martinem Ručinským nebo slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Poté, co se rozešla s podnikatelem Michalem Exnerem, její srdce uchvátil o rok mladší tenista Lukáš Rosol. Vzali se a na svět přivedli syna Andrého (porod byl dramatický, Michaela Ochotská rodila císařem). Jen rok a pár měsíců po veselce se jejich vztah začal hroutit a kráska tenistu opustila.

Necelé dva roky po svatbě se rozvedli. Před Vánoci 2017 přinesla média zprávu, že Michaela Ochotská je opět šťastná, jelikož našla nového chlapa, který ji pěkně rozmazluje.

 

Články o celebritě

Ochotská jako sexy zebra: Tuhle kořist by bral každý! Ochotská jako sexy zebra: Tuhle kořist by bral každý! Rozvlnila křivky v sexy proužcích. Michaela Ochotská (33) vyslyšela volání divočiny a lusknutím prstů… číst článek
Ochotská ukázala postavičku k nakousnutí a zkrotila obřího ptáka! Ochotská ukázala postavičku k nakousnutí a zkrotila obřího ptáka! Bývalá moderátorka Novy Michaela Ochotská (33) si léto užívá plnými doušky. V bikinách na nafukovacím… číst článek
Sportovci jezdí odpočívat do Babišova hnízda. Navštívil ho Jágr i Baroš Sportovci jezdí odpočívat do Babišova hnízda. Navštívil ho Jágr i Baroš Rádi se tam uhnízdí. Slavní čeští sportovci rádi jezdí odpočívat na farmu premiéra v demisi Andreje… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák