Michaela Ochotská

Datum narození: 19.12.1984
Místo narození: Bruntál
Profese: moderátorka, herečka, modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Původně sportovkyně Michaela Ochotská dobyla televizní obrazovky jako zdatná moderátorka. Byla provdaná za tenistu Lukáše Rosola, s nímž má syna.

Cvičila gymnastiku a hrála tenis. K tomu dvanáct let závodně tančila. Vystudovala obchodní akademii a diplomacii na Metropolitní universitě v Praze. Na casting do seriálu Pojišťovna štěstí ji poslala její učitelka kurzu pro moderátory. Michaela Ochotská na něm porazila na dvě tisícovky uchazeček. Ztvárnila tak Edinu Krásovou, seriálovou dceru Jaromíra Hanzlíka.

MICHAELA OCHOTSKÁ - DOKONALÁ ZE VŠECH STRAN

Malou roli získala i v britském trháku Casino Royale, kde si nebojácného agenta Jamese Bonda zahrál Daniel Craig. Poté uváděla společenské akce. Roku 2008 začala Michaela Ochotská zkrášlovat televizní obrazovky jako moderátorka zpravodajství TV Nova.

O MICHAELE OCHOTSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Ochotskou randila např. s fotbalovým bekem Tomášem Ujfalušim, hokejistou Martinem Ručinským nebo slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Poté, co se rozešla s podnikatelem Michalem Exnerem, její srdce uchvátil o rok mladší tenista Lukáš Rosol. Vzali se a na svět přivedli syna Andrého (porod byl dramatický, Michaela Ochotská rodila císařem). Jen rok a pár měsíců po veselce se jejich vztah začal hroutit a kráska tenistu opustila.

Necelé dva roky po svatbě se rozvedli. Před Vánoci 2017 přinesla média zprávu, že Michaela Ochotská je opět šťastná, jelikož našla nového chlapa, který ji pěkně rozmazluje.

 

Články o celebritě

Michaela Ochotská: Sexy jako nikdy! Michaela Ochotská: Sexy jako nikdy! Po rozvodových tahanicích s tenistou Lukášem Rosolem (33) se Michaele Ochotské (33) konečně vrátil… číst článek
Roztančená Ochotská už kostmi nechrastí: Taneček v bikinách v dětském bazénku Roztančená Ochotská už kostmi nechrastí: Taneček v bikinách v dětském bazénku Uložila syna Andrého (3) a rozjela odpolední mejdan v bikinách. Bývalá moderátorka Michaela Ochotská… číst článek
Jediná dobrá věc na vedru: Svléklo slavné české krásky! Mrkejte! Jediná dobrá věc na vedru: Svléklo slavné české krásky! Mrkejte! Slunce pálí jako čert a úmorná vedra se dají přežít snad jen u vody a s barevným drinkem v ruce.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová