Michaela Ochotská

Datum narození: 19.12.1984
Místo narození: Bruntál
Profese: moderátorka, herečka, modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Původně sportovkyně Michaela Ochotská dobyla televizní obrazovky jako zdatná moderátorka. Byla provdaná za tenistu Lukáše Rosola, s nímž má syna.

Cvičila gymnastiku a hrála tenis. K tomu dvanáct let závodně tančila. Vystudovala obchodní akademii a diplomacii na Metropolitní universitě v Praze. Na casting do seriálu Pojišťovna štěstí ji poslala její učitelka kurzu pro moderátory. Michaela Ochotská na něm porazila na dvě tisícovky uchazeček. Ztvárnila tak Edinu Krásovou, seriálovou dceru Jaromíra Hanzlíka.

MICHAELA OCHOTSKÁ - DOKONALÁ ZE VŠECH STRAN

Malou roli získala i v britském trháku Casino Royale, kde si nebojácného agenta Jamese Bonda zahrál Daniel Craig. Poté uváděla společenské akce. Roku 2008 začala Michaela Ochotská zkrášlovat televizní obrazovky jako moderátorka zpravodajství TV Nova.

O MICHAELE OCHOTSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Ochotskou randila např. s fotbalovým bekem Tomášem Ujfalušim, hokejistou Martinem Ručinským nebo slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Poté, co se rozešla s podnikatelem Michalem Exnerem, její srdce uchvátil o rok mladší tenista Lukáš Rosol. Vzali se a na svět přivedli syna Andrého (porod byl dramatický, Michaela Ochotská rodila císařem). Jen rok a pár měsíců po veselce se jejich vztah začal hroutit a kráska tenistu opustila.

Necelé dva roky po svatbě se rozvedli. Před Vánoci 2017 přinesla média zprávu, že Michaela Ochotská je opět šťastná, jelikož našla nového chlapa, který ji pěkně rozmazluje.

 

Články o celebritě

Vácha, Kotek a teď Ujfaluši! Krásná novinářka ulovila dalšího slavného muže Vácha, Kotek a teď Ujfaluši! Krásná novinářka ulovila dalšího slavného muže Jejím půvabům muži stěží odolávají. Bulvární novinářka Markéta Křivánková v minulosti randila s hercem… číst článek
Celebrity na síti: Solaříková cvičila, Kokta se líbal pod třešní Celebrity na síti: Solaříková cvičila, Kokta se líbal pod třešní Které známé celebrity odhalily svá těla?  Proč musela Hanka Mašlíková na operaci? A kdo si domů brzy… číst článek
Ochotská nasadila úsměv a...Odhodila kalhoty! Ochotská nasadila úsměv a...Odhodila kalhoty! Když je teplo, proč se pařit v kalhotách? To si řekla Michaela Ochotská (33), když se rozhodla strávit… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová