Michaela Ochotská

Datum narození: 19.12.1984
Místo narození: Bruntál
Profese: moderátorka, herečka, modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Původně sportovkyně Michaela Ochotská dobyla televizní obrazovky jako zdatná moderátorka. Byla provdaná za tenistu Lukáše Rosola, s nímž má syna.

Cvičila gymnastiku a hrála tenis. K tomu dvanáct let závodně tančila. Vystudovala obchodní akademii a diplomacii na Metropolitní universitě v Praze. Na casting do seriálu Pojišťovna štěstí ji poslala její učitelka kurzu pro moderátory. Michaela Ochotská na něm porazila na dvě tisícovky uchazeček. Ztvárnila tak Edinu Krásovou, seriálovou dceru Jaromíra Hanzlíka.

MICHAELA OCHOTSKÁ - DOKONALÁ ZE VŠECH STRAN

Malou roli získala i v britském trháku Casino Royale, kde si nebojácného agenta Jamese Bonda zahrál Daniel Craig. Poté uváděla společenské akce. Roku 2008 začala Michaela Ochotská zkrášlovat televizní obrazovky jako moderátorka zpravodajství TV Nova.

O MICHAELE OCHOTSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Ochotskou randila např. s fotbalovým bekem Tomášem Ujfalušim, hokejistou Martinem Ručinským nebo slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Poté, co se rozešla s podnikatelem Michalem Exnerem, její srdce uchvátil o rok mladší tenista Lukáš Rosol. Vzali se a na svět přivedli syna Andrého (porod byl dramatický, Michaela Ochotská rodila císařem). Jen rok a pár měsíců po veselce se jejich vztah začal hroutit a kráska tenistu opustila.

Necelé dva roky po svatbě se rozvedli. Před Vánoci 2017 přinesla média zprávu, že Michaela Ochotská je opět šťastná, jelikož našla nového chlapa, který ji pěkně rozmazluje.

 

Články o celebritě

Foto jako důkaz! Rosol se tajně oženil s láskou Petrou: Konečně spolu Foto jako důkaz! Rosol se tajně oženil s láskou Petrou: Konečně spolu Hra, set, zápas! Tenista Lukáš Rosol (32) se potřetí v životě oženil. Na sociální síti se pochlubil… číst článek
Slavní opěvují druhé olympijské zlato Ester Ledecké. Nečekané přiznání Bena Cristovaa! Slavní opěvují druhé olympijské zlato Ester Ledecké. Nečekané přiznání Bena Cristovaa! Snowboardistka Ester Ledecká (22) je dvojnásobnou olympijskou vítězkou ve dvou odlišných… číst článek
Mareš zveřejnil první fotku s novou manželkou a strhla se lavina VIP gratulací Mareš zveřejnil první fotku s novou manželkou a strhla se lavina VIP gratulací Svatbu se jim podařilo dokonale utajit. Mnohé tím překvapili, teď jim ale všichni ke sňatku gratulují.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Alexandra Nosková
Alexandra Nosková
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová