Michaela Ochotská

Datum narození: 19.12.1984
Místo narození: Bruntál
Profese: moderátorka, herečka, modelka
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Původně sportovkyně Michaela Ochotská dobyla televizní obrazovky jako zdatná moderátorka. Byla provdaná za tenistu Lukáše Rosola, s nímž má syna.

Cvičila gymnastiku a hrála tenis. K tomu dvanáct let závodně tančila. Vystudovala obchodní akademii a diplomacii na Metropolitní universitě v Praze. Na casting do seriálu Pojišťovna štěstí ji poslala její učitelka kurzu pro moderátory. Michaela Ochotská na něm porazila na dvě tisícovky uchazeček. Ztvárnila tak Edinu Krásovou, seriálovou dceru Jaromíra Hanzlíka.

MICHAELA OCHOTSKÁ - DOKONALÁ ZE VŠECH STRAN

Malou roli získala i v britském trháku Casino Royale, kde si nebojácného agenta Jamese Bonda zahrál Daniel Craig. Poté uváděla společenské akce. Roku 2008 začala Michaela Ochotská zkrášlovat televizní obrazovky jako moderátorka zpravodajství TV Nova.

O MICHAELE OCHOTSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Ochotskou randila např. s fotbalovým bekem Tomášem Ujfalušim, hokejistou Martinem Ručinským nebo slovenským podnikatelem Adrianem Pituchem. Poté, co se rozešla s podnikatelem Michalem Exnerem, její srdce uchvátil o rok mladší tenista Lukáš Rosol. Vzali se a na svět přivedli syna Andrého (porod byl dramatický, Michaela Ochotská rodila císařem). Jen rok a pár měsíců po veselce se jejich vztah začal hroutit a kráska tenistu opustila.

Necelé dva roky po svatbě se rozvedli. Před Vánoci 2017 přinesla média zprávu, že Michaela Ochotská je opět šťastná, jelikož našla nového chlapa, který ji pěkně rozmazluje.

 

Články o celebritě

Osudové okamžiky jubilantky Borhyové: První láska, dramatický rozchod i dvě děti bez jediné svatby Osudové okamžiky jubilantky Borhyové: První láska, dramatický rozchod i dvě děti bez jediné svatby Čtvrté kulatiny dnes slaví jedna z nejoblíbenějších moderátorek Televizních novin Lucie Borhyová.… číst článek
Růžová mánie? Ochotská i Mašlíková si obarvily vlasy! Růžová mánie? Ochotská i Mašlíková si obarvily vlasy! Na jaře rozkvétají květiny a stromy, letos ovšem také známé blondýnky. Moderátorka Snídaně s Novou… číst článek
Karel Gott prozradil své tajemství: Co skrývá v trezoru? Karel Gott prozradil své tajemství: Co skrývá v trezoru? Zpěvák Karel Gott (78) si už za svou kariéru vydělal vskutku majlant. Proto má ve vile na Bertramce… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková