Kateřina Zemanová

Datum narození: 1.1.1994
Profese: dcera prezidenta

Související celebrity

Životopis

Kateřina Zemanová je dcerou prezidenta České republiky Miloše Zemana z jeho druhého manželství s Ivanou Zemanovou.

Od září 2005 do prosince 2012 studovala na nestátním výběrovém osmiletém gymnáziu PORG v pražské Libni, které vedl syn Zemanova předchůdce v prezidentském úřadě, Václav Klaus mladší. Po půlročním studijním pobytu v USA a návratu do Prahy ale Kateřina Zemanová nesložila komisionální zkoušky z matematiky a musela PORG opustit. Přestoupila na soukromé Anglicko-české gymnázium Amazon.

Podle svých slov by v budoucnu ráda studovala mezinárodní vztahy a jazyky, zvláště angličtinu, francouzštinu a ruštinu. „Odmala jsem směřovala k diplomacii,“ svěřila se médiím.

V letech 2012 a 2013 se Kateřina Zemanová angažovala v předvolební kampani svého otce, který se poté skutečně stal hlavou České republiky. Pro prezidentskou kampaň Miloše Zemana také nechala udělat svoji fotografii v ateliéru Jakuba Ludvíka.

Otcova kampaň z Kateřiny Zemanové udělala celebritu. Média jí překřtila na „první slečnu“, po vzoru prvních dam, jak bývají titulovány manželky prezidentů. Vysloužila si též přezdívku Kate, přičemž připodobnění k manželce britského následníka trůnu prince Williama má být narážkou na její společenské postavení, které plyne jen z toho, že patří do rodiny hlavy státu.

Jako známá osobnost začala být vyhledávána. Moderovala například módní přehlídku agentury T-Models v klubu K4 v podzemí budovy Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Otcova kampaň se promítla do života Kateřiny Zemanové i tím, že začala chodit s Vladimírem Krulišem, který vedl Zemanovu prezidentskou kampaň. Vztah ale po několika měsících skončil.

V říjnu 2013 se na internetu objevilo video zachycující dívku podobnou Kateřině Zemanové (včetně znamének na obličeji) na párty se skupinovým sexem. Kateřina Zemanová ale svou účast na párty popřela. Veřejnost pobavila jiným videozáznamem, kde paroduje svého otce.

Kateřina Zemanová má staršího nevlastního bratra z otcova prvního manželství, který je lékař, neurolog David Zeman.

 

Články o celebritě

Uspěl Mynář s výběrem Forejtova nástupce? Expert od Havla kvapně opustil Číňany Uspěl Mynář s výběrem Forejtova nástupce? Expert od Havla kvapně opustil Číňany Protokolář Miroslav Sklenář z éry Václava Havla, o kterém se spekuluje jako o nové posile protokolu… číst článek
Zeman o dceři Kateřině i „bitkách za tátu“: Do Lán za mnou chodí se spolužáky Zeman o dceři Kateřině i „bitkách za tátu“: Do Lán za mnou chodí se spolužáky Miloš Zeman nedávno prozradil, že jeho dcera Kateřina, která pracuje v Londýně, začala v britské… číst článek
Komentář: Tajemství Ivany Zemanové. Kdy jste naposledy viděli první dámu? Komentář: Tajemství Ivany Zemanové. Kdy jste naposledy viděli první dámu? O prezidentu Miloši Zemanovi mají občané podrobný přehled. Jezdí po krajích, glosuje politickou situaci,… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Tomáš Jirsa
Tomáš Jirsa
zobrazit profil Petr Menšík
Petr Menšík
zobrazit profil Petr Kulhánek
Petr Kulhánek
zobrazit profil Olga Sehnalová
Olga Sehnalová
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Ivan Roubal
Ivan Roubal
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Jaroslav  Chmelař
Jaroslav Chmelař