Kateřina Zemanová

Datum narození: 1.1.1994
Profese: dcera prezidenta

Související celebrity

Životopis

Kateřina Zemanová je dcerou prezidenta České republiky Miloše Zemana z jeho druhého manželství s Ivanou Zemanovou.

Od září 2005 do prosince 2012 studovala na nestátním výběrovém osmiletém gymnáziu PORG v pražské Libni, které vedl syn Zemanova předchůdce v prezidentském úřadě, Václav Klaus mladší. Po půlročním studijním pobytu v USA a návratu do Prahy ale Kateřina Zemanová nesložila komisionální zkoušky z matematiky a musela PORG opustit. Přestoupila na soukromé Anglicko-české gymnázium Amazon.

Podle svých slov by v budoucnu ráda studovala mezinárodní vztahy a jazyky, zvláště angličtinu, francouzštinu a ruštinu. „Odmala jsem směřovala k diplomacii,“ svěřila se médiím.

V letech 2012 a 2013 se Kateřina Zemanová angažovala v předvolební kampani svého otce, který se poté skutečně stal hlavou České republiky. Pro prezidentskou kampaň Miloše Zemana také nechala udělat svoji fotografii v ateliéru Jakuba Ludvíka.

Otcova kampaň z Kateřiny Zemanové udělala celebritu. Média jí překřtila na „první slečnu“, po vzoru prvních dam, jak bývají titulovány manželky prezidentů. Vysloužila si též přezdívku Kate, přičemž připodobnění k manželce britského následníka trůnu prince Williama má být narážkou na její společenské postavení, které plyne jen z toho, že patří do rodiny hlavy státu.

Jako známá osobnost začala být vyhledávána. Moderovala například módní přehlídku agentury T-Models v klubu K4 v podzemí budovy Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Otcova kampaň se promítla do života Kateřiny Zemanové i tím, že začala chodit s Vladimírem Krulišem, který vedl Zemanovu prezidentskou kampaň. Vztah ale po několika měsících skončil.

V říjnu 2013 se na internetu objevilo video zachycující dívku podobnou Kateřině Zemanové (včetně znamének na obličeji) na párty se skupinovým sexem. Kateřina Zemanová ale svou účast na párty popřela. Veřejnost pobavila jiným videozáznamem, kde paroduje svého otce.

Kateřina Zemanová má staršího nevlastního bratra z otcova prvního manželství, který je lékař, neurolog David Zeman.

 

Články o celebritě

KRÁLOVSKÉ TABU: Nevyléčitelná nemoc vévodkyně Kate KRÁLOVSKÉ TABU: Nevyléčitelná nemoc vévodkyně Kate Šestatřicetiletá vévodkyně skrývá za svým úsměvem velké trápení. Inu jak se říká, zdraví si nekoupíš… číst článek
Miloš Zeman (73) a jeho Ivana (53):  SLAVÍ STŘÍBRNOU SVATBU! JAK JIM TO KLAPE?! Miloš Zeman (73) a jeho Ivana (53): SLAVÍ STŘÍBRNOU SVATBU! JAK JIM TO KLAPE?! Byla jednou jedna mladá dívka, která se zamilovala do svého staršího šéfa, a ten si ji vzal za ženu.… číst článek
Svatba hradního protokoláře Kruliše: Zeman přiletěl vrtulníkem! Svatba hradního protokoláře Kruliše: Zeman přiletěl vrtulníkem! Šéf hradního protokolu Vladimír Kruliš (36) do toho ve středu hodinu po poledni praštil. Ano řekl… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jiří Strýček
Jiří Strýček
zobrazit profil Tomáš Macura
Tomáš Macura
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Václav IV.
Václav IV.
zobrazit profil Lukáš Melník
Lukáš Melník
zobrazit profil Volkan Kaynak
Volkan Kaynak
zobrazit profil Libor Honzárek
Libor Honzárek
zobrazit profil Jan Němec
Jan Němec