Tomáš Hauptvogel

Místo narození: Ústí nad Labem
Profese: moderátor a reportér

Související celebrity

Životopis

Moderátor TV Prima Tomáš Hauptvogel jako zázrakem přežil vážnou dopravní nehodu. Z motorky ho sestřelila protijedoucí octavia.

Ani rok po dopravní nehodě, k níž došlo v dubnu 2015, se moderátor Tomáš Hauptvogel zcela neuzdravil. Jeho zranění byla totiž velmi vážná. Řidič protijedoucí octavie, který odbočoval z hlavní na vedlejší na křižovatce z Úval, mu nedal přednost a silný náraz čtyřicetiletého Tomáše Hauptvogela katapultoval 15 metrů daleko. Naštěstí nedopadl na vozovku, ale do příkopu. Motorka byla na odpis; zprávař se ke koupi nové nechystá. „Dnes jsem definitivně přestal být motorkářem. Prodal jsem i skútra. Na české silnice příště už jen tankem,“ napsal 19. června 2015 na Facebooku.

TOMÁŠ HAUPTVOGEL – SVATBA O BERLÍCH

S novinařinou Tomáš Hauptvogel začínal jako moderátor libereckého rádia Contact. Na obrazovce se poprvé objevil jako krajský reportér TV Nova. Po roce „povýšil“ do magazínu Víkend; v roce 2006 přestoupil do redakce zpravodajství. Z Novy odešel do konkurenční Primy. Tam usedl za moderátorský pult Zpráv Primy, a to po boku Terezie Kašparovské

Tomáš Hauptvogel se narodil v roce 1974 v Ústí nad Labem a vyrůstal v Novosedlicích u Teplic. Vystudoval Trenérskou školu Fakulty tělesné výchovy; krátce působil jako trenér na sportovním gymnáziu v Jablonci. V říjnu 2015 se oženil se svou dlouholetou partnerkou Monikou Kašparovou.

TOMÁŠ HAUPTVOGEL - VŠE O ZPRÁVAŘI PRIMY

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Alexandra Nosková
Alexandra Nosková
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová