Juraj Loj

Datum narození: 20.2.1984
Místo narození:  Bratislava
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Juraj Loj je partnerem slovenské hvězdy Zuzany Kanócz. Půvabná brunetka a slovenský sex symbol mají spolu dva potomky – syna a dceru.

Slovenský herec Juraj Loj se stal známý díky seriálu TV Markíza Búrlivé víno (2012/2013), kde hraje jednu z hlavních postav, lékaře Martina Roznera. Slovenský sex symbol Juraj Loj si dále zahrál v seriálu Doktori (2014). Před tím ztvárnil menši role, a to v seriálech Nesmrteľní (2009) a Ordinácia v ružovej záhrade (2008), kde hrála též jeho dlouholetá partnerka, půvabná brunetka Zuzana Kanócz, hvězda filmu Filipa Renče Román pro ženy, natočeném podle bestseleru Michala Viewegha.

Společně působili i v Divadle Andreja Bagara v Nitre. Zde se však Juraj Loj nepohodl s vedením. Názorové neshody mu v roce 2013 vynesly vyhazov. Stalo se tak poté, co otevřeně kritizoval managament divadla. Co konkrétně šéfům řekl, médiím prozradit nechtěl.

S dlouholetou partnerkou Zuzanou Kanócz prožil Juraj Loj i těžké chvíle, když v pátém měsíci těhotenství potratila jejich první miminko. Tři měsíce nato však opět přišla do jiného stavu a v srpnu 2013 přivedla na svět syna Lucase. Na čas se stáhla do ústraní a v roce 2015 porodila dceru Izabellu.

 

Další Herci

zobrazit profil Evelyna Steimarová
Evelyna Steimarová
zobrazit profil Aneta (Anie Darling)
Aneta (Anie Darling)
zobrazit profil Juraj Kukura
Juraj Kukura
zobrazit profil Jack Nicholson
Jack Nicholson
zobrazit profil Jaromír Nosek
Jaromír Nosek
zobrazit profil Lenka Skopalová
Lenka Skopalová
zobrazit profil Kateřina Macháčková
Kateřina Macháčková
zobrazit profil Veronika Nová - Arichteva
Veronika Nová - Arichteva