Renáta Czadernová

Datum narození: 2.1.1985
Místo narození: Frýdek-Místek
Profese: moderátorka, II. vicemiss 2006

Související celebrity

Životopis

Renáta Czadernová je známá moderátorka Televizních novin a bývalá účastnice soutěže Miss ČR. Rodačka z Ostravy byla vdaná za kameramana Davida Ochmana.

V Ostravě vystudovala Renáta Czadernová gymnázium Františka Hajdy, později studovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií na střední škole pracovala v Týdeníku Ostrava. Na obrazovkách se poprvé objevila jako jedna z asistentek například v soutěžích Bludiště, nebo Tak neváhej a toč.

Renáta Czadernová se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss ČR, kde se umístila na třetím místě. Tehdy skončila za Taťánou Kuchařovou a Kateřinou Pospíšilovou. Dlouho ale u modelingu nevydržela. Účast v soutěži krásy jí měla hlavně otevřít dveře ke zpravodajství. V době soutěže už dokonce pracovala na Primě jako reportérka pořadu Prima Extra.

O RENÁTĚ CZADERNOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Renátě Czadernové se největší příležitost naskytla v roce 2007, kdy byla na Nově propuštěna Pavla Charvátová. Renáta Czadernová byla přijata na její místo a po boku Pavla Dumbrovského začala moderovat Televizní noviny. Později vytvořila dvojici s Kristinou Klubkovou. V současné době moderuje ve dvojici s Petrem Suchoněm.

V roce 2010 se Renáta Czadernová na Ostravském zámečku, po šestiletém vztahu, provdala za kameramana konkurenční TV Prima Davida Ochmana. V roce 2013 začala mít dvojice problémy a v květnu roku 2014 se rozvedli. Krásná moderátorka posléze zatotvila v náručí podnikatele Michala. V polovině prosince 2016 se páru narodila dcera Adélka.

 

Články o celebritě

Moderátorky šokovaly: Leová z Primy kalhotkami, Czadernová z Novy postavou! Moderátorky šokovaly: Leová z Primy kalhotkami, Czadernová z Novy postavou! Narozeniny spojené s přehlídkou účesů si nejvíc užila moderátorka Odpoledních zpráv na Primě Monika… číst článek
Czadernová je zpátky: Pět měsíců po porodu se vrací na obrazovky! Czadernová je zpátky: Pět měsíců po porodu se vrací na obrazovky! Na mateřské dovolené se Renata Czadernová (32) dlouho nezdržela. Pouhých pět měsíců po porodu dcerky… číst článek
Princezna: Renáta Czadernová poprvé ukázala dcerku Adélku! A má další novinku...  Princezna: Renáta Czadernová poprvé ukázala dcerku Adélku! A má další novinku... Když moderátorka Renáta Czadernová v polovině března poprvé ukázala svou tehdy tříměsíční dceru Adélku,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Gabriela Kratochvílová Lašková
Gabriela Kratochvílová Lašková
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana