Renáta Czadernová

Datum narození: 2.1.1985
Místo narození: Frýdek-Místek
Profese: moderátorka, II. vicemiss 2006

Související celebrity

Životopis

Renáta Czadernová je známá moderátorka Televizních novin a bývalá účastnice soutěže Miss ČR. Rodačka z Ostravy byla vdaná za kameramana Davida Ochmana.

V Ostravě vystudovala Renáta Czadernová gymnázium Františka Hajdy, později studovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií na střední škole pracovala v Týdeníku Ostrava. Na obrazovkách se poprvé objevila jako jedna z asistentek například v soutěžích Bludiště, nebo Tak neváhej a toč.

Renáta Czadernová se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss ČR, kde se umístila na třetím místě. Tehdy skončila za Taťánou Kuchařovou a Kateřinou Pospíšilovou. Dlouho ale u modelingu nevydržela. Účast v soutěži krásy jí měla hlavně otevřít dveře ke zpravodajství. V době soutěže už dokonce pracovala na Primě jako reportérka pořadu Prima Extra.

Renátě Czadernové se největší příležitost naskytla v roce 2007, kdy byla na Nově propuštěna Pavla Charvátová. Renáta Czadernová byla přijata na její místo a po boku Pavla Dumbrovského začala moderovat Televizní noviny. Později vytvořila dvojici s Kristinou Klubkovou. V současné době moderuje ve dvojici s Petrem Suchoněm.

V roce 2010 se Renáta Czadernová na Ostravském zámečku, po šestiletém vztahu, provdala za kameramana konkurenční TV Prima Davida Ochmana. V roce 2013 začala mít dvojice problémy a v květnu roku 2014 se rozvedli.

 

Články o celebritě

Czadernová tři měsíce po porodu: Hlásí návrat na obrazovky! Czadernová tři měsíce po porodu: Hlásí návrat na obrazovky! Dcerce Renaty Czadernové (32) nejsou ještě ani tři měsíce a moderátorka už uvažuje o návratu na televizní… číst článek
Nejslavnější miminka roku 2016! Nejslavnější miminka roku 2016! Také rok 2016 byl plný porodů v rodinách českých i zahraničních celebrit! Na svět mimo jiné přišel… číst článek
Hvězda televize Nova Czadernová: Porodila holčičku! Hvězda televize Nova Czadernová: Porodila holčičku! To je zase babyboom! Kromě Emmy Smetany (28) porodila v pátek 16. prosince další tvář televizního… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
Lolo Ta Bella (Gabriel Jiráčková)
zobrazit profil Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Hana Chymčáková
Hana Chymčáková
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná