Renáta Czadernová

Datum narození: 2.1.1985
Místo narození: Frýdek-Místek
Profese: moderátorka, II. vicemiss 2006

Související celebrity

Životopis

Renáta Czadernová je známá moderátorka Televizních novin a bývalá účastnice soutěže Miss ČR. Rodačka z Ostravy byla vdaná za kameramana Davida Ochmana.

V Ostravě vystudovala Renáta Czadernová gymnázium Františka Hajdy, později studovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií na střední škole pracovala v Týdeníku Ostrava. Na obrazovkách se poprvé objevila jako jedna z asistentek například v soutěžích Bludiště, nebo Tak neváhej a toč.

Renáta Czadernová se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss ČR, kde se umístila na třetím místě. Tehdy skončila za Taťánou Kuchařovou a Kateřinou Pospíšilovou. Dlouho ale u modelingu nevydržela. Účast v soutěži krásy jí měla hlavně otevřít dveře ke zpravodajství. V době soutěže už dokonce pracovala na Primě jako reportérka pořadu Prima Extra.

Renátě Czadernové se největší příležitost naskytla v roce 2007, kdy byla na Nově propuštěna Pavla Charvátová. Renáta Czadernová byla přijata na její místo a po boku Pavla Dumbrovského začala moderovat Televizní noviny. Později vytvořila dvojici s Kristinou Klubkovou. V současné době moderuje ve dvojici s Petrem Suchoněm.

V roce 2010 se Renáta Czadernová na Ostravském zámečku, po šestiletém vztahu, provdala za kameramana konkurenční TV Prima Davida Ochmana. V roce 2013 začala mít dvojice problémy a v květnu roku 2014 se rozvedli.

 

Články o celebritě

Hvězda televize Nova Czadernová: Porodila holčičku! Hvězda televize Nova Czadernová: Porodila holčičku! To je zase babyboom! Kromě Emmy Smetany (28) porodila v pátek 16. prosince další tvář televizního… číst článek
Moderátorka Renáta Czadernová porodila holčičku: S partnerem jí dali krásné jméno Moderátorka Renáta Czadernová porodila holčičku: S partnerem jí dali krásné jméno Čerstvou maminkou se kromě Emmy Smetana v pátek stala také Renáta Czadernová, moderátorka TV Nova.… číst článek
To bude štědrá nadílka! Které slavné těhulky brzy porodí? To bude štědrá nadílka! Které slavné těhulky brzy porodí? Jen co oslaví Vánoce, čeká je pěkný kolotoč. Slavné krásky si pod srdcem nosí už osm měsíců potomka,… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková