Renáta Czadernová

Datum narození: 2.1.1985
Místo narození: Frýdek-Místek
Profese: moderátorka, II. vicemiss 2006

Související celebrity

Životopis

Renáta Czadernová je známá moderátorka Televizních novin a bývalá účastnice soutěže Miss ČR. Rodačka z Ostravy byla vdaná za kameramana Davida Ochmana.

V Ostravě vystudovala Renáta Czadernová gymnázium Františka Hajdy, později studovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií na střední škole pracovala v Týdeníku Ostrava. Na obrazovkách se poprvé objevila jako jedna z asistentek například v soutěžích Bludiště, nebo Tak neváhej a toč.

Renáta Czadernová se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss ČR, kde se umístila na třetím místě. Tehdy skončila za Taťánou Kuchařovou a Kateřinou Pospíšilovou. Dlouho ale u modelingu nevydržela. Účast v soutěži krásy jí měla hlavně otevřít dveře ke zpravodajství. V době soutěže už dokonce pracovala na Primě jako reportérka pořadu Prima Extra.

Renátě Czadernové se největší příležitost naskytla v roce 2007, kdy byla na Nově propuštěna Pavla Charvátová. Renáta Czadernová byla přijata na její místo a po boku Pavla Dumbrovského začala moderovat Televizní noviny. Později vytvořila dvojici s Kristinou Klubkovou. V současné době moderuje ve dvojici s Petrem Suchoněm.

V roce 2010 se Renáta Czadernová na Ostravském zámečku, po šestiletém vztahu, provdala za kameramana konkurenční TV Prima Davida Ochmana. V roce 2013 začala mít dvojice problémy a v květnu roku 2014 se rozvedli.

 

Články o celebritě

To bude štědrá nadílka! Které slavné těhulky brzy porodí? To bude štědrá nadílka! Které slavné těhulky brzy porodí? Jen co oslaví Vánoce, čeká je pěkný kolotoč. Slavné krásky si pod srdcem nosí už osm měsíců potomka,… číst článek
Na Vánoce porodí Popelka i týraná reportérka! Na Vánoce porodí Popelka i týraná reportérka! Takový babyboom na konci roku český showbyznys dlouho nezažil! Zatímco na některých známých nastávajících… číst článek
Víme, kdo nahradí Czadernovou na Nově! Začínala jako rosnička Víme, kdo nahradí Czadernovou na Nově! Začínala jako rosnička Novou moderátorkou Televizních novin, hlavní zpravodajské relace televize Nova, se stane Petra Svoboda… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Lenka Taussigová Kocmanová
Lenka Taussigová Kocmanová
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová
zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová