Bohumil Klepl

Datum narození: 31.3.1958
Přezdívka: Bob
Místo narození: Moskva, Rusko
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Od mládí chtěl Bohumil Klepl režírovat. Nakonec vystudoval Divadelní fakultu v Praze a stal se hercem. Popularitu si získal díky Karlu Smyczkovi, který mu dal hlavní roli v seriálu To jsem teda jelen.

V mládí žil Bohumil Klepl dlouhá léta na moskevské ambasádě. Po DAMU nastoupil do Západočeského divadla v Chebu. Několik roků se s manželkou věnoval loutkaření. Za nitky tahal i v dalekém New Yorku. V Mexiku ho uchvátila tamní umělkyně, kvůli které se s ním žena rozvedla.

BOHUMIL KLEPL - RAKOVINA A ALKOHOL

Po návratu začal Bohumil Klepl účinkovat ve spolku Kašpar pražského divadla Rokoko. Nakonec zakotvil na prknech Divadla na Zábradlí, kde se ukázal v několika inscenacích ruských mistrů Čechova a Gogola. Dva měsíce hrál i ve Francii.

Svůj talent Bohumil Klepl předvedl v řadě filmů. Po boku Bolka Polívky si zahrál v Pupendu či s Evou Holubovou perlil v Účastnících zájezdu. Role získal i v seriálech Letiště, Velmi křehké vztahy, v Dobré čtvrti či v Přístavu. Stal se jednou z tváří zábavného pořadu Hádej, kdo jsem.

BOB KLEPL VYHODIL MILENKU I S DÍTĚTEM

Stálou partnerku Bohumil Klepl po rozvodu nenašel. Nějakou dobu chodil s o dvacet let mladší herečkou Markétou Coufalovou.

 

 

Články o celebritě

Točí se dalších 16 Kameňáků! Paulová si vyprosila návrat! Jenže má to háček...  Točí se dalších 16 Kameňáků! Paulová si vyprosila návrat! Jenže má to háček... Pětice filmů oblíbeného cyklu Kameňák se dočká pokračování! A ne ledajakého! Producent Pavel Pásek… číst článek
Rána pro herce Klepla a Štrébla: Přišli o tatínky! Rána pro herce Klepla a Štrébla: Přišli o tatínky! Smutný začátek léta prožívá Bob Klepl (59). Přišel o milovaného otce. Smutnou zprávu potvrdil herec… číst článek
Přiznání Slavíkové: Bála jsem se víc, než soutěžící! Přiznání Slavíkové: Bála jsem se víc, než soutěžící! Když se přihlásila na herectví, její otec, brněnský herec Oldřich Slavík (†63), byl proti! Přesto… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Celina Jade
Celina Jade
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Viet Anh Doan
Viet Anh Doan
zobrazit profil Petr Franěk
Petr Franěk
zobrazit profil Sean Connery
Sean Connery
zobrazit profil Pavel Šimčík
Pavel Šimčík
zobrazit profil Martina Hudečková
Martina Hudečková
zobrazit profil Václav Vydra
Václav Vydra