Bohumil Klepl

Datum narození: 31.3.1958
Přezdívka: Bob
Místo narození: Moskva, Rusko
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Od mládí chtěl Bohumil Klepl režírovat. Nakonec vystudoval Divadelní fakultu v Praze a stal se hercem. Popularitu si získal díky Karlu Smyczkovi, který mu dal hlavní roli v seriálu To jsem teda jelen.

V mládí žil Bohumil Klepl dlouhá léta na moskevské ambasádě. Po DAMU nastoupil do Západočeského divadla v Chebu. Několik roků se s manželkou věnoval loutkaření. Za nitky tahal i v dalekém New Yorku. V Mexiku ho uchvátila tamní umělkyně, kvůli které se s ním žena rozvedla.

BOHUMIL KLEPL - RAKOVINA A ALKOHOL

Po návratu začal Bohumil Klepl účinkovat ve spolku Kašpar pražského divadla Rokoko. Nakonec zakotvil na prknech Divadla na Zábradlí, kde se ukázal v několika inscenacích ruských mistrů Čechova a Gogola. Dva měsíce hrál i ve Francii.

Svůj talent Bohumil Klepl předvedl v řadě filmů. Po boku Bolka Polívky si zahrál v Pupendu či s Evou Holubovou perlil v Účastnících zájezdu. Role získal i v seriálech Letiště, Velmi křehké vztahy, v Dobré čtvrti či v Přístavu. Stal se jednou z tváří zábavného pořadu Hádej, kdo jsem.

BOB KLEPL VYHODIL MILENKU I S DÍTĚTEM

Stálou partnerku Bohumil Klepl po rozvodu nenašel. Nějakou dobu chodil s o dvacet let mladší herečkou Markétou Coufalovou.

 

 

Články o celebritě

Klepl se zuby po mrtvé: Vypadal jsem jako debil! Klepl se zuby po mrtvé: Vypadal jsem jako debil! Své soukromí si chrání, ale tentokrát do něj Bob Klepl (59) nechal nahlédnout. A ne zrovna v lichotivé… číst článek
Všichni sem! Sestry Geislerovy svolávaly veřejnost k protestu proti Babišovi a Zemanovi Všichni sem! Sestry Geislerovy svolávaly veřejnost k protestu proti Babišovi a Zemanovi V posledních dnech se česká politická scéna otřásá v základech. A českému národu se to přestává líbit.… číst článek
Pohřeb Jiřího Ornesta (†70): Loučila se plejáda hvězd! Vdova Kolářová odmítla kondolence Pohřeb Jiřího Ornesta (†70): Loučila se plejáda hvězd! Vdova Kolářová odmítla kondolence Minulou neděli ve věku 70 let zemřel divadelní režisér a herec Jiří Ornest. Prohrál boj se zákeřnou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Taťjana Medvecká
Taťjana Medvecká
zobrazit profil Jana Švandová
Jana Švandová
zobrazit profil Jiří Ornest
Jiří Ornest
zobrazit profil Hana Gregorová
Hana Gregorová
zobrazit profil Gabriela Mikulková
Gabriela Mikulková
zobrazit profil Jason Statham
Jason Statham
zobrazit profil Petr Vaněk
Petr Vaněk
zobrazit profil Eva Nosálková-Leinweberová
Eva Nosálková-Leinweberová