Bohumil Klepl

Datum narození: 31.3.1958
Přezdívka: Bob
Místo narození: Moskva, Rusko
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Od mládí chtěl Bohumil Klepl režírovat. Nakonec vystudoval Divadelní fakultu v Praze a stal se hercem. Popularitu si získal díky Karlu Smyczkovi, který mu dal hlavní roli v seriálu To jsem teda jelen.

V mládí žil Bohumil Klepl dlouhá léta na moskevské ambasádě. Po DAMU nastoupil do Západočeského divadla v Chebu. Několik roků se s manželkou věnoval loutkaření. Za nitky tahal i v dalekém New Yorku. V Mexiku ho uchvátila tamní umělkyně, kvůli které se s ním žena rozvedla.

BOHUMIL KLEPL - RAKOVINA A ALKOHOL

Po návratu začal Bohumil Klepl účinkovat ve spolku Kašpar pražského divadla Rokoko. Nakonec zakotvil na prknech Divadla na Zábradlí, kde se ukázal v několika inscenacích ruských mistrů Čechova a Gogola. Dva měsíce hrál i ve Francii.

Svůj talent Bohumil Klepl předvedl v řadě filmů. Po boku Bolka Polívky si zahrál v Pupendu či s Evou Holubovou perlil v Účastnících zájezdu. Role získal i v seriálech Letiště, Velmi křehké vztahy, v Dobré čtvrti či v Přístavu. Stal se jednou z tváří zábavného pořadu Hádej, kdo jsem.

BOB KLEPL VYHODIL MILENKU I S DÍTĚTEM

Stálou partnerku Bohumil Klepl po rozvodu nenašel. Nějakou dobu chodil s o dvacet let mladší herečkou Markétou Coufalovou.

O BOHUMILU KLEPLOVI ČTĚTE ZDE>>

 

 

Články o celebritě

Herec Klepl, který přiznal psychické obtíže, je nezvěstný! Kolegové bijí na poplach Herec Klepl, který přiznal psychické obtíže, je nezvěstný! Kolegové bijí na poplach Oblíbený herec se tři měsíce po bouračce a úrazu plic ztratil. Nikdo neví, kde se nachází, nezvedá… číst článek
Šok během představení! Diváci: Klepl byl opilý! Šok během představení! Diváci: Klepl byl opilý! Nepříjemný zážitek pro herce a vlastně i pro diváky. Během divadelního představení náhle zkolaboval… číst článek
Klepl přecenil své síly, divadlo mu zakázalo hrát! Musí se ještě léčit! Klepl přecenil své síly, divadlo mu zakázalo hrát! Musí se ještě léčit! V létě se se svým skútrem srazil s autobusem a kvůli propíchnuté plíci jej odvezli do nemocnice,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Vojtěch Dyk
Vojtěch Dyk
zobrazit profil Jan Kačer
Jan Kačer
zobrazit profil Jáchym Novotný
Jáchym Novotný
zobrazit profil Gary Oldman
Gary Oldman
zobrazit profil Kristína Svarinská
Kristína Svarinská
zobrazit profil Eva Josefíková
Eva Josefíková
zobrazit profil Antonio Banderas
Antonio Banderas
zobrazit profil Norbert Lichý
Norbert Lichý