Bohumil Klepl

Datum narození: 31.3.1958
Přezdívka: Bob
Místo narození: Moskva, Rusko
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Od mládí chtěl Bohumil Klepl režírovat. Nakonec vystudoval Divadelní fakultu v Praze a stal se hercem. Popularitu si získal díky Karlu Smyczkovi, který mu dal hlavní roli v seriálu To jsem teda jelen.

V mládí žil Bohumil Klepl dlouhá léta na moskevské ambasádě. Po DAMU nastoupil do Západočeského divadla v Chebu. Několik roků se s manželkou věnoval loutkaření. Za nitky tahal i v dalekém New Yorku. V Mexiku ho uchvátila tamní umělkyně, kvůli které se s ním žena rozvedla.

BOHUMIL KLEPL - RAKOVINA A ALKOHOL

Po návratu začal Bohumil Klepl účinkovat ve spolku Kašpar pražského divadla Rokoko. Nakonec zakotvil na prknech Divadla na Zábradlí, kde se ukázal v několika inscenacích ruských mistrů Čechova a Gogola. Dva měsíce hrál i ve Francii.

Svůj talent Bohumil Klepl předvedl v řadě filmů. Po boku Bolka Polívky si zahrál v Pupendu či s Evou Holubovou perlil v Účastnících zájezdu. Role získal i v seriálech Letiště, Velmi křehké vztahy, v Dobré čtvrti či v Přístavu. Stal se jednou z tváří zábavného pořadu Hádej, kdo jsem.

BOB KLEPL VYHODIL MILENKU I S DÍTĚTEM

Stálou partnerku Bohumil Klepl po rozvodu nenašel. Nějakou dobu chodil s o dvacet let mladší herečkou Markétou Coufalovou.

 

 

Články o celebritě

Všichni sem! Sestry Geislerovy svolávaly veřejnost k protestu proti Babišovi a Zemanovi Všichni sem! Sestry Geislerovy svolávaly veřejnost k protestu proti Babišovi a Zemanovi V posledních dnech se česká politická scéna otřásá v základech. A českému národu se to přestává líbit.… číst článek
Pohřeb Jiřího Ornesta (†70): Loučila se plejáda hvězd! Vdova Kolářová odmítla kondolence Pohřeb Jiřího Ornesta (†70): Loučila se plejáda hvězd! Vdova Kolářová odmítla kondolence Minulou neděli ve věku 70 let zemřel divadelní režisér a herec Jiří Ornest. Prohrál boj se zákeřnou… číst článek
Že by? Klepl omakával svalovce Že by? Klepl omakával svalovce Svaly jako magnet! Těmi v seriálu Přístav ohromil Karel Frýd (32) nejen dámy, ale také Boba Klepla… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kryštof Hádek
Kryštof Hádek
zobrazit profil Josef Abrhám
Josef Abrhám
zobrazit profil Ivana Andrlová
Ivana Andrlová
zobrazit profil Jiří Schmitzer
Jiří Schmitzer
zobrazit profil Eva Jakoubková
Eva Jakoubková
zobrazit profil Matěj  Hádek
Matěj Hádek
zobrazit profil Michael Douglas
Michael Douglas
zobrazit profil Miroslav  Táborský
Miroslav Táborský