Bohumil Klepl

Datum narození: 31.3.1958
Přezdívka: Bob
Místo narození: Moskva, Rusko
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Od mládí chtěl Bohumil Klepl režírovat. Nakonec vystudoval Divadelní fakultu v Praze a stal se hercem. Popularitu si získal díky Karlu Smyczkovi, který mu dal hlavní roli v seriálu To jsem teda jelen.

V mládí žil Bohumil Klepl dlouhá léta na moskevské ambasádě. Po DAMU nastoupil do Západočeského divadla v Chebu. Několik roků se s manželkou věnoval loutkaření. Za nitky tahal i v dalekém New Yorku. V Mexiku ho uchvátila tamní umělkyně, kvůli které se s ním žena rozvedla.

BOHUMIL KLEPL - RAKOVINA A ALKOHOL

Po návratu začal Bohumil Klepl účinkovat ve spolku Kašpar pražského divadla Rokoko. Nakonec zakotvil na prknech Divadla na Zábradlí, kde se ukázal v několika inscenacích ruských mistrů Čechova a Gogola. Dva měsíce hrál i ve Francii.

Svůj talent Bohumil Klepl předvedl v řadě filmů. Po boku Bolka Polívky si zahrál v Pupendu či s Evou Holubovou perlil v Účastnících zájezdu. Role získal i v seriálech Letiště, Velmi křehké vztahy, v Dobré čtvrti či v Přístavu. Stal se jednou z tváří zábavného pořadu Hádej, kdo jsem.

BOB KLEPL VYHODIL MILENKU I S DÍTĚTEM

Stálou partnerku Bohumil Klepl po rozvodu nenašel. Nějakou dobu chodil s o dvacet let mladší herečkou Markétou Coufalovou.

O BOHUMILU KLEPLOVI ČTĚTE ZDE>>

 

 

Články o celebritě

Bob Klepl o děsivé nehodě: Utrpěl šok, mozek vymazal vzpomínky Bob Klepl o děsivé nehodě: Utrpěl šok, mozek vymazal vzpomínky Unikl jen o vlásek smrti. Herec Bohumil Klepl (60) měl obrovské štěstí, když před dvěma měsíci skončil… číst článek
Klepl po bouračce na skútru a úrazu plic: Hraje v ukrutných bolestech! Klepl po bouračce na skútru a úrazu plic: Hraje v ukrutných bolestech! Přesně před měsícem narazil na skútru do bočních dveří autobusu a ošklivě se zranil. Ani verdikt… číst článek
Bob Klepl po nehodě tajil zranění: Tři zlomená žebra a propíchnutá plíce! Bob Klepl po nehodě tajil zranění: Tři zlomená žebra a propíchnutá plíce! Nebyla to taková banalita, jak předstíral. Když Bohumil Klepl (60) narazil na skútru do bočních dveří… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Dita Hořínková
Dita Hořínková
zobrazit profil Július Satinský
Július Satinský
zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická
zobrazit profil Jana Pidrmanová
Jana Pidrmanová
zobrazit profil Veronika Freimanová
Veronika Freimanová
zobrazit profil Emília Vášáryová
Emília Vášáryová
zobrazit profil Lukáš Hejlík
Lukáš Hejlík
zobrazit profil Pavel Řezníček
Pavel Řezníček