Trudie Styler

Datum narození: 6.1.1954
Místo narození: Bromsgrove, Spojené království
Profese: herečka a producentka

Související celebrity

Životopis

Herečka Trudie Styler, manželka Stinga, slavného hudebníka, skladatele, producenta a někdejšího frontmana rockové kapely The Police, se stala patronkou Elton John AIDS Foundation.

Zpěváka a někdejšího frontmana skupiny The Police Stinga si herečka, producentka a režisérka Trudie Styler vzala roku 1992. Údajně spolu chodili již za jeho předchozího manželství s Frances Tomelty. Mají spolu čtyři děti: Mickey Sumner (narozen 1984), Jake Sumner (1985), Eliot Paulina Sumner (1990), Giacomo Sumner (1995). Eliot, která přiznala lesbické sklony, se po otci věnuje zpěvu, Jake modelingu.

TRUDIE STYLER A TANTRICKÝ SEX

Hlavní roli si Trudie Styler zahrála v thrilleru Mamba (1988) o muži, který zakoupí hada jako dárek na rozloučenou pro svou ženu, jelikož zjistil, že se s ním chce rozejít. Oba očipuje a v autě sleduje, jak to doma probíhá. V dramatu Groteska se na place potkala se svým manželem Stingem, stejně jako v komedii Zoolander No. 2 s hvězdným obsazením: Ben Stiller, Penélope Cruz, Milla Jovovich, Justin Bieber. Hrála také v několika seriálech, např. ve Vraždách z Midsomeru, kde roli dostala i její rivalka Frances Tomelty. Jako producentka se podílela třeba na thrilleru Uzavřený případ s Al Pacinem v hlavní roli.

Trudie Styler se věnuje charitě. Stala se spolupracovnicí UNICEF a patronkou Elton John AIDS Foundation. V roce 2008 darovala deset tisíc liber fondu založenému pro vážně nemocného Ghaňana.