Celeste Buckingham

Datum narození: 3.5.1995
Místo narození: Curych, Švýcarsko
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, skladatelka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a skladatelka Celeste Buckingham, talentovaná Slovenka studující v americkém Nashvillu, začala dobývat svět už v osmnácti.

Celeste Rizvana Buckingham, známá jako Celeste Buckingham, studovala Belmontskou univerzitu v americkém Nashville ve státě Tennessee. Narodila se ve švýcarském Curychu ve švýcarsko-americké rodině. Do tří let žila na Aljašce, potom se jeji rodina přestěhovala na Slovensko, kde vyrůstala a začala svoji hudební karieru.

CELESTE BUCKINGHAM MEZI NAHÁČI

Písničky začala Celeste Buckingham psát písničky ve dvanácti letech. Úspěšný singl Blue Guitar je jedna z jejich prvních písní. Debutové album Don´t Look Back obsahuje rané hity jako Nobody Knows a její velký hit Run Run Run, který se stal jedním nejhranějších v radiích na Slovensku, ale i u nás. Často se hraje i v radiích na celém světě.

Druhé album Where I belong, obsahující hit I was wrong, vydala Celeste Buckingham se slovenským raperem Majkem Spiritem. Dále má na svém kontě rockovy singl Never Be You, duet Gone s mladší sestrou a skladatelkou Carmen Buckingham a úspěšný popový hit Crushin´ My Fairytale.

Když bylo Celeste Buckingham patnáct, matka ji přihlásila do druhé série soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se dostala do finále.

O CELESTE BUCKINGHAM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2012 byla nominována na cenu MTV EMA. V roce 2013 získala tři ocenění, dvě ceny radií za nejhranější skladbu a za nejlepší popovou ženskou umělkyni roku a tři prestižní ceny, které byly předány v TV přenosu. V roce 2014 byla porotkyní X Faktoru spolu s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, Sisou Sklovskou a Oto Klempířem.

Celeste Buckingham chodila se zpěvákem Matějem Vávrou. Posléze její srdce získal DJ Bruno Malík.

 

Články o celebritě

Tohle Celeste Buckingham nesluší: Před pražskou kavárnou bafala jako parní stroj Tohle Celeste Buckingham nesluší: Před pražskou kavárnou bafala jako parní stroj No tedy? Vypadá jako andílek, má ale i své zlozvyky. Oblíbená slovenská zpěvačka Celeste Buckingham… číst článek
Komínek z Bajkerů se pochlubil přítelkyní! Kolegyně těhotenským bříškem Komínek z Bajkerů se pochlubil přítelkyní! Kolegyně těhotenským bříškem Ve filmu Bajkeři hrála parta mladých herců, kteří spolu během natáčení zažili řadu krušných i radostných… číst článek
Celeste Buckingham se pochlubila novou kérkou nad zadečkem! Celeste Buckingham se pochlubila novou kérkou nad zadečkem! Slovenská zpěvačka Celeste Buckingham má po těle hned několik kérek. A některé jsou docela velké.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Žofie Dařbujánová
Žofie Dařbujánová
zobrazit profil Revolta (Marek Kaleta)
Revolta (Marek Kaleta)
zobrazit profil David Koller
David Koller
zobrazit profil Prince  (Rogers Nelson)
Prince (Rogers Nelson)
zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
zobrazit profil Tina
Tina
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil Jana Rybníčková
Jana Rybníčková