Ivan Bartoš

Datum narození: 20.3.1980
Místo narození: Jablonec nad Nisou
Profese: předseda České pirátské strany
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Ivan Bartoš, specialista na informační technologie a diskžokej mixující psytrance, byl opakovaně zvolen předsedou České pirátské strany. V roce 2017 se stal poslancem.

Po absolvování oboru informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a získání titulu PhDr. působil Ivan Bartoš jeden semestr na Fakultě počítačových věd na University of New Orleans v USA. Po dokončení doktorského studia roku 2013 pracoval pro české i zahraniční firmy jako specialista na informační technologie.

IVAN BARTOŠ - ROZHOVOR PRO REFLEX

IT kariéru Ivan Bartoš přerušil roku 2015, kdy jako ředitel marketingu startoval nový český pracovní portál. Posléze se věnoval různým projektům, které se týkaly kvality dat, budování datových skladů a návrhů manažerských informačních systémů. Začal také přednášet mj. na téma autorské právo.

Pirátem se Ivan Bartoš stal roku 2009. Opakovaně byl zvolen předsedou České pirátské strany, za niž jako lídr neúspěšně kandidoval do Evropského parlamentu ve volbách 2014. V parlamentních volbách 2017 se stal jedničkou kandidátky Pirátské strany ve Středočeském kraji a byl zvolen poslancem.

O IVANU BARTOŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako diskžokej Ivan Bartoš mixuje psytrance, hraje na akordeon a zpívá v kapele Nohama napřed. Angažuje se v aktivitách souvisejících s DIY kulturou.

Ivan Bartoš se oženil s Lydií Frankou, „kněžkou chaosu“ a členkou Pirátské strany. 

 

Články o celebritě

V kauze Faltýnka a Kapsche si někdo pustil pusu na špacír? Hamáček hledá viníky V kauze Faltýnka a Kapsche si někdo pustil pusu na špacír? Hamáček hledá viníky Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) počátkem týdne požádá policejního prezidenta Jana Švejdara… číst článek
Valentýn politiků: Babišova lyžovačka s Monikou, řeči u Bartošů a Filip bez ženy Valentýn politiků: Babišova lyžovačka s Monikou, řeči u Bartošů a Filip bez ženy Politici slaví Svátek všech zamilovaných pestře. Zatímco premiér Andrej Babiš (ANO) dá své ženě Monice… číst článek
Křik u Moravce: Filip sepsul Bartoše kvůli církevním restitucím, řešili i Mynáře Křik u Moravce: Filip sepsul Bartoše kvůli církevním restitucím, řešili i Mynáře O zdanění finančních náhrad za církevní restituce, ale také o hradním kanceléři Vratislavu Mynářovi… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Robert Plaga
Robert Plaga
zobrazit profil Vít Rakušan
Vít Rakušan
zobrazit profil Petr  Gawlas
Petr Gawlas
zobrazit profil Václav Havel
Václav Havel
zobrazit profil Marek Benda
Marek Benda
zobrazit profil Radek John
Radek John
zobrazit profil Petr Třešňák
Petr Třešňák
zobrazit profil Martin Půta
Martin Půta