Ivan Bartoš | Celebwiki.cz

Ivan Bartoš

Datum narození: 20. 3. 1980
Místo narození: Jablonec nad Nisou
Profese: předseda České pirátské strany
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Ivan Bartoš, specialista na informační technologie a diskžokej mixující psytrance, byl opakovaně zvolen předsedou České pirátské strany. V roce 2017 se stal poslancem.

Po absolvování oboru informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a získání titulu PhDr. působil Ivan Bartoš jeden semestr na Fakultě počítačových věd na University of New Orleans v USA. Po dokončení doktorského studia roku 2013 pracoval pro české i zahraniční firmy jako specialista na informační technologie.

IVAN BARTOŠ - ROZHOVOR PRO REFLEX

IT kariéru Ivan Bartoš přerušil roku 2015, kdy jako ředitel marketingu startoval nový český pracovní portál. Posléze se věnoval různým projektům, které se týkaly kvality dat, budování datových skladů a návrhů manažerských informačních systémů. Začal také přednášet mj. na téma autorské právo.

Pirátem se Ivan Bartoš stal roku 2009. Opakovaně byl zvolen předsedou České pirátské strany, za niž jako lídr neúspěšně kandidoval do Evropského parlamentu ve volbách 2014. V parlamentních volbách 2017 se stal jedničkou kandidátky Pirátské strany ve Středočeském kraji a byl zvolen poslancem.

O IVANU BARTOŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako diskžokej Ivan Bartoš mixuje psytrance, hraje na akordeon a zpívá v kapele Nohama napřed. Angažuje se v aktivitách souvisejících s DIY kulturou.

Ivan Bartoš se oženil s Lydií Frankou, „kněžkou chaosu“ a členkou Pirátské strany. 

 

Články o celebritě

Politici nasadili roušky. „Zlaté české ručičky,“ pochvalují si a „šijí“ do vlády Politici nasadili roušky. „Zlaté české ručičky,“ pochvalují si a „šijí“ do vlády Roušky nás sice neochrání před nákazou nového koronaviru, pomáhají ale nešířit onemocnění mezi ostat... číst článek
Babiš udeřil na „vlastizrádce“. „Sprosťárna,“ zastávají se strany europoslanců Babiš udeřil na „vlastizrádce“. „Sprosťárna,“ zastávají se strany europoslanců Pirátští i lidovečtí politici se ohradili vůči dnešnímu výroku premiéra Andreje Babiše (ANO) na adre... číst článek
„Nedajte sa oje*ať.“ Památku vraždy Kuciaka uctily tisíce Slováků, zlobí se na vládu „Nedajte sa oje*ať.“ Památku vraždy Kuciaka uctily tisíce Slováků, zlobí se na vládu Na mnoha místech Slovenska, ale také v Česku si v pátek lidé připomínají smutnou událost - výročí vr... číst článek

Další Politici

zobrazit profil Stanislav Polčák
Stanislav Polčák
zobrazit profil Jan Stráský
Jan Stráský
zobrazit profil Petr Štěpánek
Petr Štěpánek
zobrazit profil Karel Havlíček
Karel Havlíček
zobrazit profil Rostislav Koštial
Rostislav Koštial
zobrazit profil Jan Bartošek
Jan Bartošek
zobrazit profil Stanislav Juránek
Stanislav Juránek
zobrazit profil Jindřich Florián
Jindřich Florián