Ivan Bartoš | Celebwiki.cz

Ivan Bartoš

Datum narození: 20. 3. 1980
Místo narození: Jablonec nad Nisou
Profese: předseda České pirátské strany
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Ivan Bartoš, specialista na informační technologie a diskžokej mixující psytrance, byl opakovaně zvolen předsedou České pirátské strany. V roce 2017 se stal poslancem.

Po absolvování oboru informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a získání titulu PhDr. působil Ivan Bartoš jeden semestr na Fakultě počítačových věd na University of New Orleans v USA. Po dokončení doktorského studia roku 2013 pracoval pro české i zahraniční firmy jako specialista na informační technologie.

IVAN BARTOŠ - ROZHOVOR PRO REFLEX

IT kariéru Ivan Bartoš přerušil roku 2015, kdy jako ředitel marketingu startoval nový český pracovní portál. Posléze se věnoval různým projektům, které se týkaly kvality dat, budování datových skladů a návrhů manažerských informačních systémů. Začal také přednášet mj. na téma autorské právo.

Pirátem se Ivan Bartoš stal roku 2009. Opakovaně byl zvolen předsedou České pirátské strany, za niž jako lídr neúspěšně kandidoval do Evropského parlamentu ve volbách 2014. V parlamentních volbách 2017 se stal jedničkou kandidátky Pirátské strany ve Středočeském kraji a byl zvolen poslancem.

O IVANU BARTOŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako diskžokej Ivan Bartoš mixuje psytrance, hraje na akordeon a zpívá v kapele Nohama napřed. Angažuje se v aktivitách souvisejících s DIY kulturou.

Ivan Bartoš se oženil s Lydií Frankou, „kněžkou chaosu“ a členkou Pirátské strany. 

 

Články o celebritě

Zeman pro Blesk zhodnotil dva roky Babišovy vlády. Opozice je chválí i zmiňuje ostudu Zeman pro Blesk zhodnotil dva roky Babišovy vlády. Opozice je chválí i zmiňuje ostudu Před dvěma lety, při výročí justiční vraždy Milady Horákové, jmenoval prezident Miloš Zeman druhou v... číst článek
Hádky o sucho: Poslanci vytáhli povodně a zabetonovanou krajinu. Brabec: „Vláda nespala“ Hádky o sucho: Poslanci vytáhli povodně a zabetonovanou krajinu. Brabec: „Vláda nespala“ Vláda se podle opozice nedostatečně věnuje boji se suchem a erozí. Myslí si to šéf poslaneckého klub... číst článek
Státní rozpočet: Boj o schodek 500 milionů... Komunisté zaskočili Babiše Státní rozpočet: Boj o schodek 500 milionů... Komunisté zaskočili Babiše Pořádně v »úzkých« kvůli půlbilionové sekeře státního rozpočtu je menšinová vláda premiéra Andreje B... číst článek

Další Politici

zobrazit profil Jaroslava Pokorná Jermanová
Jaroslava Pokorná Jermanová
zobrazit profil Pavel Studnička
Pavel Studnička
zobrazit profil Margaret Thatcher
Margaret Thatcher
zobrazit profil Markéta Vaňková
Markéta Vaňková
zobrazit profil Jan Čižinský
Jan Čižinský
zobrazit profil Eva Kislingerová
Eva Kislingerová
zobrazit profil Robert Šlachta
Robert Šlachta
zobrazit profil Vít Vomáčka
Vít Vomáčka