Ivan Bartoš | Celebwiki.cz

Ivan Bartoš

Datum narození: 20.3.1980
Místo narození: Jablonec nad Nisou
Profese: předseda České pirátské strany
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Ivan Bartoš, specialista na informační technologie a diskžokej mixující psytrance, byl opakovaně zvolen předsedou České pirátské strany. V roce 2017 se stal poslancem.

Po absolvování oboru informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a získání titulu PhDr. působil Ivan Bartoš jeden semestr na Fakultě počítačových věd na University of New Orleans v USA. Po dokončení doktorského studia roku 2013 pracoval pro české i zahraniční firmy jako specialista na informační technologie.

IVAN BARTOŠ - ROZHOVOR PRO REFLEX

IT kariéru Ivan Bartoš přerušil roku 2015, kdy jako ředitel marketingu startoval nový český pracovní portál. Posléze se věnoval různým projektům, které se týkaly kvality dat, budování datových skladů a návrhů manažerských informačních systémů. Začal také přednášet mj. na téma autorské právo.

Pirátem se Ivan Bartoš stal roku 2009. Opakovaně byl zvolen předsedou České pirátské strany, za niž jako lídr neúspěšně kandidoval do Evropského parlamentu ve volbách 2014. V parlamentních volbách 2017 se stal jedničkou kandidátky Pirátské strany ve Středočeském kraji a byl zvolen poslancem.

O IVANU BARTOŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako diskžokej Ivan Bartoš mixuje psytrance, hraje na akordeon a zpívá v kapele Nohama napřed. Angažuje se v aktivitách souvisejících s DIY kulturou.

Ivan Bartoš se oženil s Lydií Frankou, „kněžkou chaosu“ a členkou Pirátské strany. 

 

Články o celebritě

Europoslance stihla soda od Kalouska. A rusovláska Pirátů to schytala za drogy Europoslance stihla soda od Kalouska. A rusovláska Pirátů to schytala za drogy Kritika za účast v pořadu Jaromíra Soukupa či nazpívanou písničku o drogách - některé nové i staronové… číst článek
Jourová bude místopředsedkyní komise. Babiš jásá, opozice zmiňuje porážku Jourová bude místopředsedkyní komise. Babiš jásá, opozice zmiňuje porážku Česká eurokomisařka Věra Jourová získala post místopředsedkyně Evropské komise (EK). V novém týmu… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Jan Hamáček
Jan Hamáček
zobrazit profil Donald Tusk
Donald Tusk
zobrazit profil Václav Horáček
Václav Horáček
zobrazit profil Jan Kněžínek
Jan Kněžínek
zobrazit profil Margita Balaštíková
Margita Balaštíková
zobrazit profil Ludmila Nedělkova
Ludmila Nedělkova
zobrazit profil Stanislav Polčák
Stanislav Polčák
zobrazit profil Ivan Gabal
Ivan Gabal