Ivan Bartoš | Celebwiki.cz

Ivan Bartoš

Datum narození: 20. 3. 1980
Místo narození: Jablonec nad Nisou
Profese: předseda České pirátské strany
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Ivan Bartoš, specialista na informační technologie a diskžokej mixující psytrance, byl opakovaně zvolen předsedou České pirátské strany. V roce 2017 se stal poslancem.

Po absolvování oboru informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a získání titulu PhDr. působil Ivan Bartoš jeden semestr na Fakultě počítačových věd na University of New Orleans v USA. Po dokončení doktorského studia roku 2013 pracoval pro české i zahraniční firmy jako specialista na informační technologie.

IVAN BARTOŠ - ROZHOVOR PRO REFLEX

IT kariéru Ivan Bartoš přerušil roku 2015, kdy jako ředitel marketingu startoval nový český pracovní portál. Posléze se věnoval různým projektům, které se týkaly kvality dat, budování datových skladů a návrhů manažerských informačních systémů. Začal také přednášet mj. na téma autorské právo.

Pirátem se Ivan Bartoš stal roku 2009. Opakovaně byl zvolen předsedou České pirátské strany, za niž jako lídr neúspěšně kandidoval do Evropského parlamentu ve volbách 2014. V parlamentních volbách 2017 se stal jedničkou kandidátky Pirátské strany ve Středočeském kraji a byl zvolen poslancem.

O IVANU BARTOŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako diskžokej Ivan Bartoš mixuje psytrance, hraje na akordeon a zpívá v kapele Nohama napřed. Angažuje se v aktivitách souvisejících s DIY kulturou.

Ivan Bartoš se oženil s Lydií Frankou, „kněžkou chaosu“ a členkou Pirátské strany. 

 

Články o celebritě

Piráti chtějí zmrazit platy politiků. Návrh Maláčové by „obral“ i soudce o desetitisíce Piráti chtějí zmrazit platy politiků. Návrh Maláčové by „obral“ i soudce o desetitisíce Piráti ve středu předložili návrh, který by v příštím roce zmrazil platy ústavních činitelů. Strana ... číst článek
K Bartošům »připlul« Bertik K Bartošům »připlul« Bertik »Posádka « šéfa Pirátské strany se rozrostla o dalšího člena. Ivanu Bartošovi (40) a jeho ženě Lýdii... číst článek
Exministryně v odvážných plavkách a Feri ponořený v bazénu. Politici si užívají dovolené Exministryně v odvážných plavkách a Feri ponořený v bazénu. Politici si užívají dovolené Parlamentní prázdniny vyhnaly na dovolenou také politiky. I když většina tráví dovolenou většinou v ... číst článek

Další Politici

zobrazit profil Margaret Thatcher
Margaret Thatcher
zobrazit profil Josef Novotný
Josef Novotný
zobrazit profil Kateřina Klasnová
Kateřina Klasnová
zobrazit profil Miroslava Němcová
Miroslava Němcová
zobrazit profil Petr Braný
Petr Braný
zobrazit profil Karel Tureček
Karel Tureček
zobrazit profil Petr Gazdík
Petr Gazdík
zobrazit profil Jiří Míšenský
Jiří Míšenský