Ivan Bartoš | Celebwiki.cz

Ivan Bartoš

Datum narození: 20.3.1980
Místo narození: Jablonec nad Nisou
Profese: předseda České pirátské strany
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Ivan Bartoš, specialista na informační technologie a diskžokej mixující psytrance, byl opakovaně zvolen předsedou České pirátské strany. V roce 2017 se stal poslancem.

Po absolvování oboru informační studia a knihovnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a získání titulu PhDr. působil Ivan Bartoš jeden semestr na Fakultě počítačových věd na University of New Orleans v USA. Po dokončení doktorského studia roku 2013 pracoval pro české i zahraniční firmy jako specialista na informační technologie.

IVAN BARTOŠ - ROZHOVOR PRO REFLEX

IT kariéru Ivan Bartoš přerušil roku 2015, kdy jako ředitel marketingu startoval nový český pracovní portál. Posléze se věnoval různým projektům, které se týkaly kvality dat, budování datových skladů a návrhů manažerských informačních systémů. Začal také přednášet mj. na téma autorské právo.

Pirátem se Ivan Bartoš stal roku 2009. Opakovaně byl zvolen předsedou České pirátské strany, za niž jako lídr neúspěšně kandidoval do Evropského parlamentu ve volbách 2014. V parlamentních volbách 2017 se stal jedničkou kandidátky Pirátské strany ve Středočeském kraji a byl zvolen poslancem.

O IVANU BARTOŠOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako diskžokej Ivan Bartoš mixuje psytrance, hraje na akordeon a zpívá v kapele Nohama napřed. Angažuje se v aktivitách souvisejících s DIY kulturou.

Ivan Bartoš se oženil s Lydií Frankou, „kněžkou chaosu“ a členkou Pirátské strany. 

 

Články o celebritě

Bartoš premiérem? Taky jsem luxoval jiné strany, přiznal Zeman. A tipl zisk Zimoly Bartoš premiérem? Taky jsem luxoval jiné strany, přiznal Zeman. A tipl zisk Zimoly Piráti si v sobotu zvolili nové vedení, změn bylo pomálu. Lídrem strany zůstal Ivan Bartoš a první… číst článek
Piráty dál vede Bartoš, Pikal mu vyklidil pole, Ferjenčíkovi nepomohla ani „tráva“ Piráty dál vede Bartoš, Pikal mu vyklidil pole, Ferjenčíkovi nepomohla ani „tráva“ Předsedou Pirátské strany zůstává i po sobotním celostátním fóru v Ostravě stávající lídr Ivan Bartoš.… číst článek
Válková chce navštívit Zemana, dodatečně odmítne nominaci. Za články s „katem“ si stojí Válková chce navštívit Zemana, dodatečně odmítne nominaci. Za články s „katem“ si stojí Vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková (ANO) se kvůli své nominaci na ombudsmanku sejde… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Jiří Šesták
Jiří Šesták
zobrazit profil Josef Nétek
Josef Nétek
zobrazit profil Jaroslav  Chmelař
Jaroslav Chmelař
zobrazit profil Michal Zácha
Michal Zácha
zobrazit profil Lubomír Franc
Lubomír Franc
zobrazit profil Petr Fiala
Petr Fiala
zobrazit profil Volodymyr Zelenskyj
Volodymyr Zelenskyj
zobrazit profil Miroslav Matyáš
Miroslav Matyáš