Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

O LEJLE ABBASOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Žila s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil  navzdory očekávání, že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

Atraktivní Lejla Abbasová Michaela Kocába opustila po pěti letech vztahu. Před Vánoci 2014 se odstěhovala i se synem Davidem. Roku 2016 se exotická kráska dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem. V červenci 2017 mu porodila dceru Iman, v červenci 2018 dvojčata.

 

Články o celebritě

Abbasová po předčasném porodu: Dvojčata už mám doma v druhém bříšku Abbasová po předčasném porodu: Dvojčata už mám doma v druhém bříšku Moderátorka Lejla Abbasová (38) dvojčata Tea a Bena předčasně porodila před osmi týdny. Týden byli… číst článek
Lejla Abbasová po porodu dvojčat, které porodila předčasně: Jak to s nimi vypadá? Lejla Abbasová po porodu dvojčat, které porodila předčasně: Jak to s nimi vypadá? Moderátorka Lejla Abbasová před téměř dvěmi měsíci přivedla na svět dvojčata. Chlapečky se ale narodili… číst článek
Lejla Abbasová: Ani jedno dítě mi není podobné Lejla Abbasová: Ani jedno dítě mi není podobné Lejle Abbasové (38) a jejímu partnerovi Volkanovi Kaynakovi (46) se, jak sami říkají, podařilo během… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Martin Veselovský
Martin Veselovský
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová