Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

O LEJLE ABBASOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Žila s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil  navzdory očekávání, že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

Atraktivní Lejla Abbasová Michaela Kocába opustila po pěti letech vztahu. Před Vánoci 2014 se odstěhovala i se synem Davidem. Roku 2016 se exotická kráska dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem. V červenci 2017 mu porodila dceru Iman.

 

Články o celebritě

Těhotná Abbasová dala příteli těžký úkol: Týkal se spousty dámských vložek Těhotná Abbasová dala příteli těžký úkol: Týkal se spousty dámských vložek Přítel moderátorky Lejly Abassové (38) Volkan byl pověřený úkolem, aby v pořádku do Keni dovezl kufry… číst článek
Lejla Abbasová je v šoku: Čeká dvojčátka! Lejla Abbasová je v šoku: Čeká dvojčátka! Ještě si ani nestihla vybrat svatební šaty, a už aby se poohlížela po dalším kočárku. Lejla Abbasová… číst článek
Kocábova expartnerka Abbasová: Necelý rok po porodu čeká dvojčata! Kocábova expartnerka Abbasová: Necelý rok po porodu čeká dvojčata! Lejla Abbasová (38) všechny překvapila a nejvíc asi sama sebe. I když se jí loni v červenci narodila… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Hana Krampolová
Hana Krampolová
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová