Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

O LEJLE ABBASOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Žila s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil  navzdory očekávání, že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

Atraktivní Lejla Abbasová Michaela Kocába opustila po pěti letech vztahu. Před Vánoci 2014 se odstěhovala i se synem Davidem. Roku 2016 se exotická kráska dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem. V červenci 2017 mu porodila dceru Iman.

 

Články o celebritě

Natálie Kocábová: Lejle jsem se omluvila, byla jsem úplně blbá! Natálie Kocábová: Lejle jsem se omluvila, byla jsem úplně blbá! Natálie Kocábová (33) prožívala těžké období, když její otec Michael Kocáb (62) opustil svou manželku… číst článek
Zapeklité vztahy těhotné Abbasové: Exmanželce milence půjčuje Kocábova syna! Zapeklité vztahy těhotné Abbasové: Exmanželce milence půjčuje Kocábova syna! Lejla Abbasová září štěstím. Je těhotná s milujícím tureckým přítelem Volkanem a těší se, že se stane… číst článek
Těhule Abbasová: Svatba s Turkem na spadnutí? Těhule Abbasová: Svatba s Turkem na spadnutí? Trošku to vypadalo, že Lejla Abbasová rozvrátila už druhé manželství. To je však omyl, moderátorka… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda