Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka, tisková mluvčí
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe. Její partrner je Michael Kocáb.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

Žije s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil - navzdory očekávání že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

 

 

Články o celebritě

Lejla Abbasová ukázala syna a přiznala: Stárnu a jsem soudná Lejla Abbasová ukázala syna a přiznala: Stárnu a jsem soudná Na charitativní akci, která se pořádala pro děti, jež trpí nevyléčitelným metabolickým onemocněním… číst článek
Lejla Abbasová ukázala syna a přiznala: Stárnu a jsem soudná Lejla Abbasová ukázala syna a přiznala: Stárnu a jsem soudná Na charitativní akci, která se pořádala pro děti, jež trpí nevyléčitelným metabolickým onemocněním,… číst článek
Diváci v sobotu neváhali: Pevnost Boyard znovu na prvním místě ve sledovanosti Diváci v sobotu neváhali: Pevnost Boyard znovu na prvním místě ve sledovanosti Pevnost Boyard odstartovala teprve nedávno, ale už teď k sobě láká téměř 1 milion diváků, a to každou… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Sara Carbonero
Sara Carbonero
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová

Nejnovější profily celebrit