Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

O LEJLE ABBASOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Žila s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil  navzdory očekávání, že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

Atraktivní Lejla Abbasová Michaela Kocába opustila po pěti letech vztahu. Před Vánoci 2014 se odstěhovala i se synem Davidem. Roku 2016 se exotická kráska dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem. V červenci 2017 mu porodila dceru Iman.

 

Články o celebritě

Lejla Abbasová vyrazila poprvé po domácím porodu do společnosti: Dceru nesla babička v nosítku! Lejla Abbasová vyrazila poprvé po domácím porodu do společnosti: Dceru nesla babička v nosítku! Domácí porod Lejly Abbasové (37) proběhl naprosto hladce a je to vidět jak na spokojené dceři, tak… číst článek
Abbasová popsala domácí porod: Nechala jsem dotepat pupečník a šla slavit Abbasová popsala domácí porod: Nechala jsem dotepat pupečník a šla slavit Při prvním porodu Lejly Abbasové (37) se objevily komplikace, i tak se rozhodla porodit druhé dítě… číst článek
Lejla Abbasová: Doma jsem chtěla rodit už poprvé, zakázal to Kocáb! Lejla Abbasová: Doma jsem chtěla rodit už poprvé, zakázal to Kocáb! Moderátorka Lejla Abbasová (37), která o víkendu přivedla na svět dceru Iman, si nemůže vynachválit… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Bára Niničová
Bára Niničová
zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák
zobrazit profil Nikol  Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana