Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

O LEJLE ABBASOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Žila s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil  navzdory očekávání, že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

Atraktivní Lejla Abbasová Michaela Kocába opustila po pěti letech vztahu. Před Vánoci 2014 se odstěhovala i se synem Davidem. Roku 2016 se exotická kráska dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem. V červenci 2017 mu porodila dceru Iman.

 

Články o celebritě

Exotická Lejla Abbasová čeká dvojčata:  Jak zvládne čtyři malé děti? Exotická Lejla Abbasová čeká dvojčata: Jak zvládne čtyři malé děti? Moderátorka Lejla Abbasová je potřetí těhotná, ale na svět přivede hned dvě děti. Jakého pohlaví… číst článek
Abbasová je v 7. měsíci a čeká dvojčata: Zvažovala porod v masajské chatrči! Abbasová je v 7. měsíci a čeká dvojčata: Zvažovala porod v masajské chatrči! Moderátorka Lejla Abbasová (38) pouhé čtyři měsíce po porodu dcery Iman (11 měsíců) přišla opět do… číst článek
Lejla Abbasová: Podařilo se nám vyprodukovat tři děti během čtrnácti měsíců Lejla Abbasová: Podařilo se nám vyprodukovat tři děti během čtrnácti měsíců Lejla Abbasová (38) čeká třetí a čtvrté dítě. Najednou, neplánovaně a naprosto nadšeně. Jestli to… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Slávek Boura
Slávek Boura
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová