Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka, tisková mluvčí
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe. Její partrner je Michael Kocáb.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

Žije s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil - navzdory očekávání že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

 

 

Články o celebritě

Co psaly děti českých celebrit Ježíškovi? Chtějí ploutev mořské víly, mluvící helmu nebo opici Co psaly děti českých celebrit Ježíškovi? Chtějí ploutev mořské víly, mluvící helmu nebo opici Každoročně děti usednou ke stolu a několik týdnů před Štědrým dnem píšou seznam dárků a tajných přání,… číst článek
Abbasová promluvila o nalezení svého otce! Abbasová promluvila o nalezení svého otce! Lejla Abbasová (36) asi před sedmi lety společně se sestrou našla svého tátu, který žije v Súdánu.… číst článek
Abbasová (36) o vztazích: Co jsem dělala špatně? Abbasová (36) o vztazích: Co jsem dělala špatně? Lejla Abbasová má za sebou těžký rozchod s Michaelem Kocábem,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Nikol  Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler