Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe. Její partrner je Michael Kocáb.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

O LEJLE ABBASOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Žila s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil  navzdory očekávání, že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

Atraktivní Lejla Abbasová Michaela Kocába opustila po pěti letech vztahu. Před Vánoci 2014 se odstěhovala i se synem Davidem. Roku 2016 se exotická kráska dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem.

 

Články o celebritě

Lejla Abbasová v šestém měsíci: Opět čeká dítě s ženáčem! Lejla Abbasová v šestém měsíci: Opět čeká dítě s ženáčem! Exotická kráska Lejla Abbasová (37) toužila po druhém dítěti, ale že otěhotní po 14 dnech vztahu,… číst článek
Těhotná Abbasová: Konečně promluvila o příteli a otci druhého dítěte. Co řekla? Těhotná Abbasová: Konečně promluvila o příteli a otci druhého dítěte. Co řekla? Moderátorka Lejla Abbasová (37) jen září a fakt, že je zamilovaná, je na ní vidět na první pohled.… číst článek
Bývalka Kocába Abbasová: Je podruhé těhotná! Kdo je otcem? Bývalka Kocába Abbasová: Je podruhé těhotná! Kdo je otcem? Od rozchodu s Michaelem Kocábem (62) se moderátorka Lejla Abbasová (37) neukázala po boku žádného… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich