Lejla Abbasová

Datum narození: 14.2.1980
Místo narození: Praha
Profese: modelka, tanečnice, moderátorka, herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka, tanečnice a moderátorka Lejla Abbasová žije celý život v České republice, ale z otcovy strany má kořeny v Africe. Její partrner je Michael Kocáb.

Po vystudování gymnázia pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, studium ale nedokončila. Žila jen s matkou a sestrou, s otcem vztahy neudržovaly. Začínala v televizi Galaxie jako moderátorka české mutace MTV. Později pracovala několik let na televizi Óčko. Lejla Abbasová moderovala noční show Big Brother, která jí přinesla větší podíl slávy než předchozí projekty.

Byla mluvčí Ligy etnických menšin, pět let koordinovala projekt adopce dětí na dálku a půl roku žila v Keni. Později založila Lejla Abbasová nadační fond Asante Kenya a Projekt Medela, který se snaží pomáhat znevýhodněným dětem. V letech 2009-2010 byla tiskovou mluvčí a poradkyní ministra pro lidská práva, kterým byl Michael Kocáb.

Jen jako zajímavost můžeme uvést, že si Lejla Abbasová zahrála menší roli ve filmu - z části točeném v České republice - Letopisy Narnie: Princ Kaspian, méně úspěšném pokračovaní slavného prvního dílu.

O LEJLE ABBASOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Žila s Michaelem Kocábem a pořídila si s ním dítě. Jejich syn David se narodil  navzdory očekávání, že bude mulat po matce – světlý a modrooký, což oba rodiče značně překvapilo. Mezi její expartnery patří například pornokrál Robert Rosenberg nebo sluníčkový zpěvák Dan Nekonečný.

Atraktivní Lejla Abbasová Michaela Kocába opustila po pěti letech vztahu. Před Vánoci 2014 se odstěhovala i se synem Davidem. Roku 2016 se exotická kráska dala dohromady s tureckým podnikatelem Volkanem.

 

Články o celebritě

Kocábová obrátila, tohle "zlatokopka" Abbasová nečekala! Kocábová obrátila, tohle "zlatokopka" Abbasová nečekala! Nečekaný konec nabralo "nepřátelství" Natálie Kocábová (33) a Lejly Abbasové (37). Dcera známého… číst článek
V 90. letech spojoval gaye a lesby: Karel (66) získal cenu bePROUD za celoživotní přínos V 90. letech spojoval gaye a lesby: Karel (66) získal cenu bePROUD za celoživotní přínos Cenu bePROUD za rok 2016 za celoživotní přínos LGBT komunitě získal Karel Mrnka (66). Převzal si… číst článek
Ženatý milenec Abbasové hraje na dvě strany: Lejle udělal dítě, s manželkou vydělává! Ženatý milenec Abbasové hraje na dvě strany: Lejle udělal dítě, s manželkou vydělává! Koncem loňského roku Lejla Abbasová (37) otěhotněla se svým tureckým a hlavně ženatým přítelem Volkanem… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Mirka Čejková
Mirka Čejková
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková