Adela Vinczeová

Datum narození: 12.10.1980
Místo narození: Bratislava
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Adela Vinczeová se do povědomí českých diváků dostal zejména díky soutěži Česko Slovenská SuperStar 2009, tehdy ještě pod jménem Banášová.

Atraktivní Adela Banášová, dcera slovenského spisovatele a diplomata Jozefa Banáše, vystudovala kulturologii na Filozofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. S moderováním začala ve Fun Radiu; na obrazovce v humoristickém pořadu TV Markíza Sedem s r.o.

ADELA BANÁŠOVÁ - SUPERMAN V SUKNI

Mezi slovenské moderátorské hvězdy se Adela Banášová zařadila uváděním tří sérií pořadu Slovensko hľadá Superstar, a to společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Poté na Markíze moderovala dva ročníky soutěže Let’s Dance, což je slovenská obdoba StarDance. V třetím pokračování této taneční show se předvedla jako soutěžící. V pořadu Slovensko má talent působila pro změnu jako porotkyně.

Českým divákům se Adela Banášová představila ve společných projektech TV Nova a TV Markíza. Šlo o Test národa (2006, moderování s Daliborem Gondíkem) a Česko Slovenskou Superstar (2009, s Leošem Marešem). Roku 2010 byla porotkyní česko-slovenské show Talentmania. V roce 2012 spolu s Petrem Vágnerem uváděla "kulinářskou" show Recept na bohatství na TV Barrandov. V roce 2013 účinkovala jako host v pořadu QI – Na vše máme odpověď.

ADELA BANÁŠOVÁ A ČESKÝ LEV

Osobní život Adely Banášové není tak bez mráčků, jak na první pohled působí ten její pracovní. Sympatický pár tvořila s tanečníkem Petrem Modravským - plánovali svatbu a čekali rodinu. O vytoužené miminko však přišli. Jejich vztah po sedmi letech skončil rozchodem.

Adela Banášové se časem začala objevovat s dalším známým mužem po boku, s o jedenáct let mladším moderátorem Viktorem Vinczem, který účinkoval v slovenské verzi zábavné soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na Valentýna 2017 se pár zasnoubil. V červnu téhož roku se konala svatba na zámečku v Tomášově nedaleko Bratislavy.

O ADELE VINCZEOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Články o celebritě

Adela Banášová a Viktor Vincze: Pravda o líných spermiích a umělém oplodnění Adela Banášová a Viktor Vincze: Pravda o líných spermiích a umělém oplodnění Přestože jsou spolu již skoro rok a půl a populární slovenská moderátorka Adela Banášová (38) se… číst článek
Vicemiss Veronika Chmelířová: Loví chlapy na prádlo! Vicemiss Veronika Chmelířová: Loví chlapy na prádlo! Hokejovou výstroj už nepere, a tak se u pračky jen nakrucuje ve spodním prádle! Při pohledu na Veroniku… číst článek
Rozchod Vondráčkové (38) a Plekance (35): PROKLETÍ 7 LET Rozchod Vondráčkové (38) a Plekance (35): PROKLETÍ 7 LET Pro jedny je šťastným číslem, druhým přináší do života smůlu. Po sedmi letech manželství sundala… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Kazma (Kamil Bartošek)
Kazma (Kamil Bartošek)
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková