Fotka není dostupná

Edoardo Costa

Datum narození: 7.8.1967
Místo narození: Varese, Itálie
Profese: italský herec
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Známý italský herec Edoardo Costa začínal svou kariéru jako model. A slavil úspěchy. Až později se dostal k herectví. A pak také k české krásce Aleně Šeredové.

Edoardo Costa rál ve velkém množství reklam, seriálů a celovečerních i televizních filmů v Itálii a následně i v USA. Mezi nejznámější seriály, ve kterých hrál patří například Pobřežní hlídka, nebo Báječní a bohatí. Jeho nejslavnějším filmem je Smrtonosná past 4.0, dále hrál ve filmu Černý tulipán, nebo Down the Shore.

Má mladší sestru Monicu. Mluví plynule italsky, španělsky, francouzsky, anglicky a portugalsky. Jeho přítelkyní byla v minulosti česká modelka Alena Šeredová, se kterou Edoardo Costa chodil tři roky (v Egyptě uprostřed sahary si ji dokonce vzal, jednalo se ale o arabský rituál, který nemá právní platnost). I když se italský svůdník Edoardo Costa stále živí jako herec, má na svém kontě i knihy a kalendáře, jejichž cílem je zvýšit povědomí o různých charitách v Africe, Afghánistánu a Brazílii. Dnes žije střídavě mezi Itálií, USA a Brazílií.

 

Další Herci

zobrazit profil Marian Roden
Marian Roden
zobrazit profil Nicole Kidman
Nicole Kidman
zobrazit profil Chris Noth
Chris Noth
zobrazit profil Marilyn  Monroe
Marilyn Monroe
zobrazit profil Neil Patric Harris
Neil Patric Harris
zobrazit profil Jiří Pecha
Jiří Pecha
zobrazit profil Jiří Hrzán
Jiří Hrzán
zobrazit profil Kim Cattrall
Kim Cattrall

Nejnovější profily celebrit