Adam Kraus

Adam Kraus

Datum narození: 9.8.1982
Místo narození: Praha
Profese: Herec a režisér
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Adam Kraus je populární český herec a divadelní režisér. Jeho umělecké nadání pochází ze slavné herecké rodiny. Je synem Jana Krause a Jany Krausové.

Herec Adam Kraus zdědil talent po rodičích – jeho otec Jan Kraus je herec a moderátor, matka Jana Krausová je herečka a výtvarnice. Ostatně i Adamův starší bratr David se věnuje umění, skládá hudbu, zpívá a objevil se i ve filmu.

Adam Kraus vystudoval na DAMU, kromě herectví se věnuje i divadelní režii. V pražském Studiu Dva uvedl hry Slavík a růže (kde si zahrál se svojí matkou), O lásce (kde obsadil matku a jejího partnera Karla Rodena) či Prší (na níž se autorsky podílel; ve hře opět hrají Roden a Krausová).

Jako herec se Adam Kraus objevil ve filmu o drogové závislosti Piko, v road movie Modrý drak, v krimipříběhu z 50. let Ve stínu či v pohádce O pokladech. Televize Nova ho počátkem roku 2014 obsadila také do oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Adam Kraus udržuje vztah s úspěšnou českou modelkou Nikol Enevovou. Ta má z předchozího vztahu holčičku, o kterou se starají.

 

Články o celebritě

Galavečer Kapky Naděje: Které z hvězd přišly pomáhat letos? Galavečer Kapky Naděje: Které z hvězd přišly pomáhat letos? Na televizních obrazovkách startuje galakoncert Kapky naděje. Večer provází celá řada známých tváří… číst článek
Semifinále Tvoje tvář má známý hlas: Královnou Holišová, dříč Rychlý ostrouhal! Semifinále Tvoje tvář má známý hlas: Královnou Holišová, dříč Rychlý ostrouhal! Dnes večer proběhlo předposlední kolo ostře sledované soutěže. Šťastná, ale unavená čtyřka vítězů… číst článek
Adam Kraus se vrátil k matce svého syna! Krásná Nikol se svlékla v klipu Adam Kraus se vrátil k matce svého syna! Krásná Nikol se svlékla v klipu Loni před Vánoci dostal herec Adam Kraus (33) od své přítelkyně a matky jejich rok a půl starého… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Carey Lowell
Carey Lowell
zobrazit profil Marion Cotillard
Marion Cotillard
zobrazit profil Kateřina Tučková
Kateřina Tučková
zobrazit profil Radek Juška
Radek Juška
zobrazit profil Wayne Rooney
Wayne Rooney
zobrazit profil Renata Řepková
Renata Řepková
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Pavel Landovský
Pavel Landovský