Felix Slováček mj.

Datum narození: 14.9.1983
Místo narození: Praha
Profese: saxofonista, klarinetista, zpěvák, herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Hudebník Felix Slováček jr., syn Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka, šel ve šlépějích svého otce a posléze i matky. Stal se saxofonistou, klarinetistou, pak také i zpěvákem a hercem.

Po konzervatoři, kde se Felix Slováček ml. soustředil na klarinet, studoval na AMU. Poté absolvoval hudební stáž v norském Oslu. Záhy začal působit v symfonickém orchestru.

FELIX SLOVÁČEK JR. PODPOŘIL MÁMINA PRSA

Svou hereckou dráhu Felix Slováček jr. zahájil roku 2013 hned jednou z ústředních rolí v Divadle Semafor, a to v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Posléze jej diváci mohli vidět v Divadle Hybernia, Divadle Na Jezerce či v Divadle Kalich.

O FELIXI SLOVÁČKOVI ML. ČTĚTE ZDE>>

Matkou Felixe Slováčka ml. je herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista, klarinetista, skladatel a dirigent Felix Slováček. Hudebník má sestry Annu a René, kterou měl jejich otec ještě před sňatkem s Dádou Patrasovou.

S přítelkyní Kateřinou měl Felix Slováček ml. syna Felixe Antonína Slováčka nejmladšího (narozen v srpnu 2011). Partnerka Míša Zemánková mu v létě 2016 porodila druhého syna, kterého rodiče pojmenovali Rafael Slavomír.


 

Články o celebritě

Gelemová veřejně ponížila Patrasovou a rozpoutala melu. Hodila to na Felixe! Gelemová veřejně ponížila Patrasovou a rozpoutala melu. Hodila to na Felixe! Stačila jedna větička a hned byl oheň na střeše. Lucie Gelemová (35) se na sociální síti pochlubila… číst článek
Milenka Slováčka (75) Lucie Gelemová (35): SVATBA S FELIXEM?! Už je na ni zaděláno... Milenka Slováčka (75) Lucie Gelemová (35): SVATBA S FELIXEM?! Už je na ni zaděláno... Potřetí chycená svatební kytice a jedna věta rozpoutaly v rodině Felixe Slováčka (75) peklo. Na sociální… číst článek
Takhle si Felix vydržuje Lucinku: Dáda práskla částku! Takhle si Felix vydržuje Lucinku: Dáda práskla částku! I přesto, že si každý žije svým životem, jakmile se jich někdo zeptá na toho druhého, je oheň na… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Kristina Barta
Kristina Barta
zobrazit profil Michal Pavlíček
Michal Pavlíček
zobrazit profil Michal Dvořák
Michal Dvořák
zobrazit profil Radim Hladík
Radim Hladík
zobrazit profil Richard Hes
Richard Hes
zobrazit profil Ladislav Gerendáš
Ladislav Gerendáš
zobrazit profil Daniel Barták
Daniel Barták
zobrazit profil František Táborský
František Táborský