Felix Slováček mj.

Datum narození: 14.9.1983
Místo narození: Praha
Profese: saxofonista, klarinetista, zpěvák, herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Hudebník Felix Slováček jr., syn Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka, šel ve šlépějích svého otce a posléze i matky. Stal se saxofonistou, klarinetistou, pak také i zpěvákem a hercem.

Po konzervatoři, kde se Felix Slováček ml. soustředil na klarinet, studoval na AMU. Poté absolvoval hudební stáž v norském Oslu. Záhy začal působit v symfonickém orchestru.

FELIX SLOVÁČEK JR. PODPOŘIL MÁMINA PRSA

Svou hereckou dráhu Felix Slováček jr. zahájil roku 2013 hned jednou z ústředních rolí v Divadle Semafor, a to v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Posléze jej diváci mohli vidět v Divadle Hybernia, Divadle Na Jezerce či v Divadle Kalich.

O FELIXI SLOVÁČKOVI ML. ČTĚTE ZDE>>

Matkou Felixe Slováčka ml. je herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista, klarinetista, skladatel a dirigent Felix Slováček. Hudebník má sestry Annu a René, kterou měl jejich otec ještě před sňatkem s Dádou Patrasovou.

S přítelkyní Kateřinou měl Felix Slováček ml. syna Felixe Antonína Slováčka nejmladšího (narozen v srpnu 2011). Tehdejší partnerka Míša Zemánková mu v létě 2016 porodila druhého syna, kterého rodiče pojmenovali Rafael Slavomír. Pár se v roce 2018 rozešel.


 

Články o celebritě

Alkohol Dádu nezradil poprvé: Tohle jsou tři největší opilecké excesy Patrasové! Alkohol Dádu nezradil poprvé: Tohle jsou tři největší opilecké excesy Patrasové! Dádiny problémy s alkoholem začaly před patnácti lety, kdy jí zemřel milovaný otec Karel Patras (†79).… číst článek
Anička Slováčková potopila mámu Patrasovou: JE TO LEŽ Anička Slováčková potopila mámu Patrasovou: JE TO LEŽ Herečka Dáda Patrasová po nehodě při které nadýchala tvrdila, že jde o zbytkový alkohol. Den před… číst článek
Koho letošní rok rozdělil: Neslavné rozchody slavných Koho letošní rok rozdělil: Neslavné rozchody slavných Nebývají jednoduché a někdy i hodně bolí. Pro někoho ale mohou znamenat začátek nového života a nové… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Štěpán Škoch
Štěpán Škoch
zobrazit profil Tupac Shakur
Tupac Shakur
zobrazit profil Šimon Ornest
Šimon Ornest
zobrazit profil Vašo Patejdl
Vašo Patejdl
zobrazit profil Klaus Schiesser
Klaus Schiesser
zobrazit profil Jan Žampa
Jan Žampa
zobrazit profil Dušan Timko
Dušan Timko
zobrazit profil Avicii (Tim Bergling)
Avicii (Tim Bergling)