Felix Slováček mj.

Datum narození: 14.9.1983
Místo narození: Praha
Profese: saxofonista, klarinetista, zpěvák, herec
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Hudebník Felix Slováček jr., syn Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka, šel ve šlépějích svého otce a posléze i matky. Stal se saxofonistou, klarinetistou, pak také i zpěvákem a hercem.

Po konzervatoři, kde se Felix Slováček ml. soustředil na klarinet, studoval na AMU. Poté absolvoval hudební stáž v norském Oslu. Záhy začal působit v symfonickém orchestru.

FELIX SLOVÁČEK JR. PODPOŘIL MÁMINA PRSA

Svou hereckou dráhu Felix Slováček jr. zahájil roku 2013 hned jednou z ústředních rolí v Divadle Semafor, a to v muzikálu Kdyby tisíc klarinetů. Posléze jej diváci mohli vidět v Divadle Hybernia, Divadle Na Jezerce či v Divadle Kalich.

O FELIXI SLOVÁČKOVI ML. ČTĚTE ZDE>>

Matkou Felixe Slováčka ml. je herečka, zpěvačka a moderátorka Dagmar Patrasová, otcem saxofonista, klarinetista, skladatel a dirigent Felix Slováček. Hudebník má sestry Annu a René, kterou měl jejich otec ještě před sňatkem s Dádou Patrasovou.

S přítelkyní Kateřinou měl Felix Slováček ml. syna Felixe Antonína Slováčka nejmladšího (narozen v srpnu 2011). Partnerka Míša Zemánková mu v létě 2016 porodila druhého syna, kterého rodiče pojmenovali Rafael Slavomír.


 

Články o celebritě

Felix ji opustil, Gelemovou utěšuje umělý ptáček! A Slováčková ukázala božské tělo! Felix ji opustil, Gelemovou utěšuje umělý ptáček! A Slováčková ukázala božské tělo! Muzikant Felix Slováček (75) nechal svou milenku Lucii Gelemovou (35) v Česku a vyvezl své děti do… číst článek
Slováček (75) opustil Gelemovou (35)! ZUŘIVOST a SCÉNY Slováček (75) opustil Gelemovou (35)! ZUŘIVOST a SCÉNY S milenkou Lucií Gelemovou letos Felix Slováček absolvoval už několik zahraničních dovolených. Teď… číst článek
Podivná fotka Slováčka a jeho milenky rozdělila rodinu! Dcera se třese vzteky! Podivná fotka Slováčka a jeho milenky rozdělila rodinu! Dcera se třese vzteky! Fotka Felixe Slováčka (75) a jeho klečící milenky Lucie Gelemové (35) neotřásla jen internetem a… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Michal Prokop
Michal Prokop
zobrazit profil Ondřej Soukup
Ondřej Soukup
zobrazit profil Charlie Watts
Charlie Watts
zobrazit profil Ricky Martin
Ricky Martin
zobrazit profil Sebastian Navrátil
Sebastian Navrátil
zobrazit profil Jackpot Daniels
Jackpot Daniels
zobrazit profil Slávek Janda
Slávek Janda
zobrazit profil Vlasta Redl
Vlasta Redl