Miroslav Matyáš | Celebwiki.cz
Miroslav Matyáš

Miroslav Matyáš

Místo narození: Praha
Profese: ředitel a politik

Související celebrity

Životopis

Ač se Miroslav Matyáš narodil v Praze a bydlí severně od Prahy, v senátních volbách 2016 se stal kandidátem v obvodě Beroun, k němuž je přičleněna Praha-západ. Miroslava Matyáše do volebního boje vyslala KSČM, jejímž je členem.

Miroslav Matyáš byl původně mechanikem elektronických zařízení, alespoň na to v Praze získal výuční list. Nespokojil se s ním a dále studoval. Absolvoval v roce 2005 strojní fakultu ČVUT.

Vysokou školu studoval dálkově, pracoval při studiu. Ve firmě na čištění a úklid dělal vedoucího provozu. Poté postoupil na pozici provozně technického ředitele. Kariéra Miroslava Matyáše tím však nekončila. Stal se ředitelem celé společnosti, jíž nejmenoval.

V roce 2007 se odstěhoval z Prahy do Libčic nad Vltavou ve Středočeském kraji. Hledal klid a přírodu. Ve volném čase se Miroslav Matyáš věnoval práci na domě, zahradě a psům. Zároveň se angažoval v KSČM, do níž vstoupil a dostal se do okresní revizní komise.

V obvodě Beroun čekali na Miroslava Matyáše těžcí soupeři. Post obhajoval senátor ODS Jiří Oberfalzer. ČSSD nasadila hejtmanova náměstka a hořovického starostu Jiřího Peřinu, TOP 09 lékaře Tomáše Trče. Silného kandidáta vytáhli i lidovci, zelení a nezávislí, a to právníka Jana Holáska ze známé avokátní kanceláře.

Miroslav Matyáš se proto v kampani neorientoval jen na komunisty. "Senátor je v každém volebním obvodě pouze jeden a musí být proto zástupcem všech, ať zleva či zprava." Člen KSČM Miroslav Matyáš hledal podporu i u pravicových voličů. Rovněž sliboval podporu malému a střednímu podnikání.

VŠE O KRAJSKÝCH A SENÁTNÍCH VOLBÁCH ZDE

 

Články o celebritě

Muž roku Matyáš Hložek: ROZCHOD s přítelkyní! Muž roku Matyáš Hložek: ROZCHOD s přítelkyní! Tak jak se to stává zpravidla Misskám, skončil po vítězství vztah i novopečenému Muži roku. Lékem… číst článek
Hložek bude v šoku, syn to před ním tajil! Hložek bude v šoku, syn to před ním tajil! Třiadvacetiletý synátor známého zpěváka má na své rodiče dvojí metr. Zatímco mámě se svěřuje bez… číst článek
Hložek bude v šoku, syn to před ním tajil! Hložek bude v šoku, syn to před ním tajil! Třiadvacetiletý synátor známého zpěváka má na své rodiče dvojí metr. Zatímco mámě se svěřuje bez… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Donald Trump
Donald Trump
zobrazit profil Michaela Marksová-Tominová
Michaela Marksová-Tominová
zobrazit profil Recep Erdogan
Recep Erdogan
zobrazit profil Michal Hašek
Michal Hašek
zobrazit profil Dominique Strauss-Khan
Dominique Strauss-Khan
zobrazit profil Lenka Bochníčková
Lenka Bochníčková
zobrazit profil Liana Janáčková
Liana Janáčková
zobrazit profil Ivo Šanc
Ivo Šanc