Související celebrity

Životopis

Herec Richard Gere nepřestal být ani ve zralém věku idolem mnoha žen. Proslavil se především romantickým snímkem Pretty Woman.

První významné divadelní úspěchy zaznamenal Richard Gere v Londýně v muzikálu Pomáda roku 1973. Další na sebe nenechaly dlouho čekat, takže již dva roky nato debutoval ve filmu Hlášení komisaři. Zvrat v jeho kariéře přinesla romantická komedie Pretty woman s Julií Roberts hlavní roli.

RICHARD GERE - CO PROVEDL V CENTRU NEW YORKU!

Dalšími úspěšnými filmy byly Somesrsby s Jodie Foster, Křižovatka po boku Sharon Stone, První rytíř, kde se objevil i  Sean Connery, a v roce 1999 se opět herecky spojil s Julii Roberts v komedii Nevěsta na útěku. Tento film sice získal ubohé recenze, ale vydělal více než 100 milionu dolarů.

Richard Gere silně vyznává buddhistické náboženství. Kvůli svým protibetským aktivitám zákaz vstupu do Číny. Velmi se angažuje na pomoc Tibetu a podporu dalajlámy.

O RICHARDU GEROVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 1991 se Richard Gere oženil se supermodelkou Cindy Crawford. People magazin tento pár označil za nejvíc vzrušující na světě. Přesto se herec a supermodelka v roce 1995 rozvedli.

V roce 2002 si vzal herečku Carey Lowell, která mu porodila syna Homera Jamese Jigma Gera. Pár se v roce 2013 rozhodl rozvést a herečka žádala sto milionů dolarů.

Potřetí si Richard Gere řekl ANO v dubnu 2018 se španělskou publicistkou a aktivistkou Alejandrou Silva.

 

Články o celebritě

Hosté filmového festivalu Karlovy Vary 2018 Hosté filmového festivalu Karlovy Vary 2018 Na Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech každoročně zavítá spousta známých tváří z Česka… číst článek
Richard Gere (68): Potřetí se oženil! Richard Gere (68): Potřetí se oženil! Richard Gere (68) se potřetí oženil! Tentokrát si tajně při malém civilním obřadu vzal svou o 33… číst článek
Hollywoodský idol Richard Gere se potřetí oženil! Manželka je o 33 let mladší Hollywoodský idol Richard Gere se potřetí oženil! Manželka je o 33 let mladší Americký herec Richard Gere (68) do toho znovu praštil. Své třetí „ANO“ řekl španělské publicistce… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Teresa May
Teresa May
zobrazit profil Tomáš Maštalír
Tomáš Maštalír
zobrazit profil Petr Šimčák
Petr Šimčák
zobrazit profil Pavel Zedníček
Pavel Zedníček
zobrazit profil Ivan Lupták
Ivan Lupták
zobrazit profil Lukáš Vaculík
Lukáš Vaculík
zobrazit profil Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová
zobrazit profil Frances Tomelty
Frances Tomelty