Související celebrity

Životopis

Herec Richard Gere nepřestal být ani ve zralém věku idolem mnoha žen. Proslavil se především romantickým snímkem Pretty Woman.

První významné divadelní úspěchy zaznamenal Richard Gere v Londýně v muzikálu Pomáda roku 1973. Další na sebe nenechaly dlouho čekat, takže již dva roky nato debutoval ve filmu Hlášení komisaři. Zvrat v jeho kariéře přinesla romantická komedie Pretty woman s Julií Roberts hlavní roli.

RICHARD GERE - CO PROVEDL V CENTRU NEW YORKU!

Dalšími úspěšnými filmy byly Somesrsby s Jodie Foster, Křižovatka po boku Sharon Stone, První rytíř, kde se objevil i  Sean Connery, a v roce 1999 se opět herecky spojil s Julii Roberts v komedii Nevěsta na útěku. Tento film sice získal ubohé recenze, ale vydělal více než 100 milionu dolarů.

Richard Gere silně vyznává buddhistické náboženství. Kvůli svým protibetským aktivitám zákaz vstupu do Číny. Velmi se angažuje na pomoc Tibetu a podporu dalajlámy.

O RICHARDU GEROVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 1991 se Richard Gere oženil se supermodelkou Cindy Crawford. People magazin tento pár označil za nejvíc vzrušující na světě. Přesto se herec a supermodelka v roce 1995 rozvedli.

V roce 2002 si vzal herečku Carey Lowell, která mu porodila syna Homera Jamese Jigma Gera. Pár se v roce 2013 rozhodl rozvést a herečka žádala sto milionů dolarů.

Potřetí si Richard Gere řekl ANO v dubnu 2018 se španělskou publicistkou a aktivistkou Alejandrou Silva.

 

Články o celebritě

Životní jubileum Julie Roberts, herečky s nejkrásnějším úsměvem: Pretty Woman i v padesáti! Životní jubileum Julie Roberts, herečky s nejkrásnějším úsměvem: Pretty Woman i v padesáti! Hollywoodská kráska s nejkrásnějším úsměvem na světě Julia Roberts slaví neuvěřitelné 50. narozeniny.… číst článek
TOPMODELKY a jejich fígle na krásu: Pivo, tanec u tyče, jóga a půst TOPMODELKY a jejich fígle na krásu: Pivo, tanec u tyče, jóga a půst Byl to velkolepý »mejdan« supermodelek, skutečných celebrit. Přerušily poklidný modelkovský důchod,… číst článek
Překvapivé setkání Thurman s Havlovou: S Dášou se UMAčkaly! Překvapivé setkání Thurman s Havlovou: S Dášou se UMAčkaly! Mezi stálice filmového festivalu v Karlových Varech patří i Dagmar Havlová (64), která nevynechala… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tereza Nvotová
Tereza Nvotová
zobrazit profil Anna Polívková
Anna Polívková
zobrazit profil Petr Vágner
Petr Vágner
zobrazit profil Matthew Perry
Matthew Perry
zobrazit profil Jana Nagyová-Pulm
Jana Nagyová-Pulm
zobrazit profil Jan Hartl
Jan Hartl
zobrazit profil Filip Rajmont
Filip Rajmont
zobrazit profil Kristýna Fuitová Nováková
Kristýna Fuitová Nováková