Související celebrity

Životopis

Herec Richard Gere nepřestal být ani ve zralém věku idolem mnoha žen. Proslavil se především romantickým snímkem Pretty Woman.

První významné divadelní úspěchy zaznamenal Richard Gere v Londýně v muzikálu Pomáda roku 1973. Další na sebe nenechaly dlouho čekat, takže již dva roky nato debutoval ve filmu Hlášení komisaři. Zvrat v jeho kariéře přinesla romantická komedie Pretty woman s Julií Roberts hlavní roli.

RICHARD GERE - CO PROVEDL V CENTRU NEW YORKU!

Dalšími úspěšnými filmy byly Somesrsby s Jodie Foster, Křižovatka po boku Sharon Stone, První rytíř, kde se objevil i  Sean Connery, a v roce 1999 se opět herecky spojil s Julii Roberts v komedii Nevěsta na útěku. Tento film sice získal ubohé recenze, ale vydělal více než 100 milionu dolarů.

Richard Gere silně vyznává buddhistické náboženství. Kvůli svým protibetským aktivitám zákaz vstupu do Číny. Velmi se angažuje na pomoc Tibetu a podporu dalajlámy.

O RICHARDU GEROVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 1991 se Richard Gere oženil se supermodelkou Cindy Crawford. People magazin tento pár označil za nejvíc vzrušující na světě. Přesto se herec a supermodelka v roce 1995 rozvedli.

V roce 2002 si vzal herečku Carey Lowell, která mu porodila syna Homera Jamese Jigma Gera. Pár se v roce 2013 rozhodl rozvést a herečka žádala sto milionů dolarů.

Potřetí si Richard Gere řekl ANO v dubnu 2018 se španělskou publicistkou a aktivistkou Alejandrou Silva.

 

Články o celebritě

Tajemství největších svateb roku! Munzarová, Kostková a další... Tajemství největších svateb roku! Munzarová, Kostková a další... Na veselky to byl bohatý rok! Tuzemské i zahraniční celebrity se braly v českém kostele, na ostrově… číst článek
Richard Gere: Sedmdesátka se blíží, on ale zplodil dítě! Richard Gere: Sedmdesátka se blíží, on ale zplodil dítě! Hollywoodský herec Richard Gere (68), který se do paměti fanynek vryl jako štramák a milionář Edward… číst článek
Hollywoodský fešák Richard Gere (68) bude znovu otcem! Jeho o 33 let mladší manželka je těhotná Hollywoodský fešák Richard Gere (68) bude znovu otcem! Jeho o 33 let mladší manželka je těhotná Už se blíží k sedmdesátce, ale ještě ho v životě čeká další důležitá role. Podle španělských médií… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe
zobrazit profil Martin Myšička
Martin Myšička
zobrazit profil Brigita Cmuntová
Brigita Cmuntová
zobrazit profil Catherine Zeta-Jones
Catherine Zeta-Jones
zobrazit profil Jan Potměšil
Jan Potměšil
zobrazit profil Jana Plodková
Jana Plodková
zobrazit profil Hana Kusnjerová
Hana Kusnjerová
zobrazit profil Claudia Cardinale
Claudia Cardinale