Majk Spirit (Michal Dušička)

Datum narození: 28.8.1984
Místo narození: Bratislava
Výška: 194 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, je populární slovenský rapper a člen skupiny H16. Byl také jedním z porotců soutěže Hlas ČeskoSlovenska.

Slovenský rapper Majk Spirit se vlastním jménem jmenuje Michal Dušička (používal také pseudonymy Dilema, Koko Šajs a Koko Najs). Čeští posluchači ho mohou znát ze songů, které nazpíval se Celeste Buckingham. Jeho doménou je hip-hop.

Majk Spirit si také vyzkoušel si roli porotce v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska, kde vedle něj soupeřili o soutěžící Dara Rolins, Marta Jandová, Michal David a Pepa Vojtek.

Majk Spirit je členem skupiny H16. V roce 2011 vydal svoje první sólové album Nový človek. Je držitelem dvou slovenských Zlatých slavíků z roku 2011, a to za objev roku a za nejlepší videoklip roku. V roce 2012 dokonce získal cenu MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act.

Jako žák základní školy se Majk Spirit věnoval karate a fotbalu. Pozoruhodné je, že neumí hrát na žádný hudební nástroj (zkoušel podle svých slov hrát na bicí, ale moc mu to nešlo; řekl, že by se rád naučil hrát na klavír). Vystudoval management a byznys na City University v Bratislavě. Jeho hudebním vzorem je americký rapper Eminem. A snem Majka Spirita je natočit s Eminemem album.

Majk Spirit v současné době udržuje vztah s Miss ČR 2009, Kateřinou Sokolovou.

 

Články o celebritě

Slovenský fešák Majk Spirit je v balíku! Holku nemá, ale pro Češky má slabost Slovenský fešák Majk Spirit je v balíku! Holku nemá, ale pro Češky má slabost Slovenský raper Majk Spirit je skvělá partie! Za víkend si totiž vydělá slušný balík! Je nezadaný,… číst článek
Víme, jak dopadla žhavá letní láska zpěváka Majka Spirita! Víme, jak dopadla žhavá letní láska zpěváka Majka Spirita! Michal Dušička, neboli Majk Spirit je tváří slavného pánského magazínu. Jak to má aktuálně s láskou?… číst článek
Majk Spirit přiznal milenku! Oblbla ho Češka Majk Spirit přiznal milenku! Oblbla ho Češka Slovenský raper Majk Spirit díky Hlasu strávil v Čechách pět měsíců. Není tedy divu, že mu do oka… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
zobrazit profil Iveta Bartošová
Iveta Bartošová
zobrazit profil Markéta Procházková
Markéta Procházková
zobrazit profil Lucie Bílá
Lucie Bílá
zobrazit profil Marcela Holanová
Marcela Holanová
zobrazit profil Monika Sommerová
Monika Sommerová