Majk Spirit (Michal Dušička)

Datum narození: 28.8.1984
Místo narození: Bratislava
Výška: 194 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, je populární slovenský rapper a člen skupiny H16. Byl také jedním z porotců soutěže Hlas ČeskoSlovenska.

Slovenský rapper Majk Spirit se vlastním jménem jmenuje Michal Dušička (používal také pseudonymy Dilema, Koko Šajs a Koko Najs). Čeští posluchači ho mohou znát ze songů, které nazpíval se Celeste Buckingham. Jeho doménou je hip-hop.

Majk Spirit si také vyzkoušel si roli porotce v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska, kde vedle něj soupeřili o soutěžící Dara Rolins, Marta Jandová, Michal David a Pepa Vojtek.

Majk Spirit je členem skupiny H16. V roce 2011 vydal svoje první sólové album Nový človek. Je držitelem dvou slovenských Zlatých slavíků z roku 2011, a to za objev roku a za nejlepší videoklip roku. V roce 2012 dokonce získal cenu MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act.

Jako žák základní školy se Majk Spirit věnoval karate a fotbalu. Pozoruhodné je, že neumí hrát na žádný hudební nástroj (zkoušel podle svých slov hrát na bicí, ale moc mu to nešlo; řekl, že by se rád naučil hrát na klavír). Vystudoval management a byznys na City University v Bratislavě. Jeho hudebním vzorem je americký rapper Eminem. A snem Majka Spirita je natočit s Eminemem album.

Majk Spirit v současné době udržuje vztah s Miss ČR 2009, Kateřinou Sokolovou.

 

Články o celebritě

Žádný ku*vy v týmu! Problémový slovenský fotbalista hraje v klipu zlého českého rappera Žádný ku*vy v týmu! Problémový slovenský fotbalista hraje v klipu zlého českého rappera Oba nejsou zrovna svatoušci a možná i proto si skvěle rozumějí. Slovenský fotbalový reprezentant… číst článek
Raper Majk Spirit to schytal: Tohle udělat invalidům? Styď se! Raper Majk Spirit to schytal: Tohle udělat invalidům? Styď se! Slovenský raper Majk Spirit (32) to dost přehnal. Zaparkoval na místě určeném pro invalidy a ještě… číst článek
Druhá sebevražda mezi rappery za měsíc! Majk Spirit truchlí pro kamaráda Druhá sebevražda mezi rappery za měsíc! Majk Spirit truchlí pro kamaráda Hiphopový svět se po sebevraždě rappera Jackpota Danielse (†30) opět zalil smutkem. Populární raper… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil Andre Young - Dr. Dre
Andre Young - Dr. Dre
zobrazit profil Johny Machette
Johny Machette
zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil Ivo  Jahelka
Ivo Jahelka
zobrazit profil Jiří Korn
Jiří Korn
zobrazit profil Olivie Žižková
Olivie Žižková