Majk Spirit (Michal Dušička)

Datum narození: 28.8.1984
Místo narození: Bratislava
Výška: 194 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, je populární slovenský rapper a člen skupiny H16. Byl také jedním z porotců soutěže Hlas ČeskoSlovenska.

Slovenský rapper Majk Spirit se vlastním jménem jmenuje Michal Dušička (používal také pseudonymy Dilema, Koko Šajs a Koko Najs). Čeští posluchači ho mohou znát ze songů, které nazpíval se Celeste Buckingham. Jeho doménou je hip-hop.

Majk Spirit si také vyzkoušel si roli porotce v pěvecké soutěži Hlas ČeskoSlovenska, kde vedle něj soupeřili o soutěžící Dara Rolins, Marta Jandová, Michal David a Pepa Vojtek.

Majk Spirit je členem skupiny H16. V roce 2011 vydal svoje první sólové album Nový človek. Je držitelem dvou slovenských Zlatých slavíků z roku 2011, a to za objev roku a za nejlepší videoklip roku. V roce 2012 dokonce získal cenu MTV Europe Music Awards v kategorii Best Czech and Slovak Act.

Jako žák základní školy se Majk Spirit věnoval karate a fotbalu. Pozoruhodné je, že neumí hrát na žádný hudební nástroj (zkoušel podle svých slov hrát na bicí, ale moc mu to nešlo; řekl, že by se rád naučil hrát na klavír). Vystudoval management a byznys na City University v Bratislavě. Jeho hudebním vzorem je americký rapper Eminem. A snem Majka Spirita je natočit s Eminemem album.

Majk Spirit v současné době udržuje vztah s Miss ČR 2009, Kateřinou Sokolovou.

 

Články o celebritě

Farna zavřela ústa všem svým kritikům: Rychlokvaška Ewa je pryč, přátelé! Farna zavřela ústa všem svým kritikům: Rychlokvaška Ewa je pryč, přátelé! Třiadvacetiletá Ewa Farna působí na tuzemské hudební scéně již deset let. Výročí oslaví zatím největším… číst článek
Nejkrásnější česká zpěvačka u maturity nezvládla test! Propadla o prsa Nejkrásnější česká zpěvačka u maturity nezvládla test! Propadla o prsa Zpěvačka Monika Bagárová (22) v úterý složila zkoušku dospělosti. Na soukromém gymnáziu zvládla ústní… číst článek
Porotce Hlasu Majk Spirit prozradil částku, za kterou zpívá! Jiné hvězdy puknou závistí! Porotce Hlasu Majk Spirit prozradil částku, za kterou zpívá! Jiné hvězdy puknou závistí! Na slušný balík si za víkend přijde slovenský raper Majk Spirit (32). I když velmi nerad mluví o… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý
zobrazit profil Katarína Knechtová
Katarína Knechtová
zobrazit profil Gábina Partyšová
Gábina Partyšová
zobrazit profil Bill Kaulitz
Bill Kaulitz
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil Michaela Nosková
Michaela Nosková
zobrazit profil Magdalena Kožená
Magdalena Kožená
zobrazit profil Tamara Kubová-Klusová
Tamara Kubová-Klusová