Sandra Černodrinská

Datum narození: 24.3.1989
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Z umělecké rodiny pochází herečka Sandra Černodrinská, která se svým dvojčetem Violou debutovala ve filmu Rafťáci. Zahrála si v seriálech Světla pasáže a Nevinné lži; je hvězdou Přístavu TV Prim

Tvůrci primáckého seriálu Přístav, který se stal velmi divácky oblíbeným, si Sandru Černodrinskou vybrali pro jednu z klíčových rolí, studentku práv Johanu Skálovou. Jejími seriálovými rodiči jsou herci Martin Dejdar a Vanda Hybnerová, bývalý slavný hokejista a právnička. Johana v Přístavu (vše o seriálu najdete ZDE) čelí jak nepříjemné situaci kolem rozchodu a nových partnerů rodičů, tak svým citovým problémům. Nejdříve se zakouká do Romana Mareše v podání Filipa Blažka, poté do Petra Dvořáka, jehož si zahrál zpěvák skupiny Slza a známý youtuber Petr Lexa. „Těšila jsem se na společné obrazy s Vandou Hybnerovou, která hraje mou mámu. A dost si užívám i obrazy s Martinem Dejdarem a Filipem Blažkem, který hraje jeho parťáka. Je s nimi sranda, i když dost často jde na můj účet,“ řekla v médiích herečka.

SANDRA ČERNODRINSKÁ - ROZHOVOR NA REFLEX.CZ

Sandra Černodrinská se svým dvojčetem Violou společně začínaly v televizní reklamě a často hráli pohromadě v menších rolích. Dvojčata ztvárnily i ve velkofilmu Karla Janáka Rafťáci po boku Jiřího Mádla a Vojty Kotka. Společně vystupovaly i na prknech, která znamenají svět. V divadle V Celetné ve hře Tetování a s kabaretem Caligula ve hře PanzerFaust s Klárou Issovou v hlavní roli. Sandra Černodrinská si kromě Rafťáků zahrála ve filmech Harold & Vincent, Miluješ mě? a Můj vysvlečenej deník a v seriálech Světla pasáže, Entetýky a Nevinné lži.

Herečka se narodila v Praze do rodiny s bulharsko-makedonskými předky. Umělecké sklony zřejmě podědila. Prababička totiž byla známou makedonskou herečkou, pradědeček autorem vůbec prvních makedonských divadelních her a otec působil jako divadelní dramatik. Sandra vystudovala gymnázium, Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy a pustila se i do DAMU. S dvojčetem Violou se v dětství hašteřily, což je už prý přešlo. Jinak nemají moc společného – nejsou si podobné jako vejce vejci ani fyzicky, ani povahově, a navíc mají i rozdílný vkus. Prozradily to na sebe v Show Jana Krause.