Sandra Černodrinská

Datum narození: 24.3.1989
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herečka Sandra Černodrinská debutovala společně se svým dvojčetem Violou ve filmu Rafťáci. Zahrála si v seriálech Světla pasáže a Nevinné lži; stala se hvězdou Přístavu.

Tvůrci primáckého seriálu Přístav, který se stal velmi divácky oblíbeným, si Sandru Černodrinskou vybrali pro jednu z klíčových rolí, studentku práv Johanu Skálovou. Jejími seriálovými rodiči jsou herci Martin Dejdar a Vanda Hybnerová, bývalý slavný hokejista a právnička. Johana v Přístavu (vše o seriálu najdete ZDE) čelí jak nepříjemné situaci kolem rozchodu a nových partnerů rodičů, tak svým citovým problémům. Nejdříve se zakouká do Romana Mareše v podání Filipa Blažka, poté do Petra Dvořáka, jehož si zahrál zpěvák skupiny Slza a známý youtuber Petr Lexa. „Těšila jsem se na společné obrazy s Vandou Hybnerovou, která hraje mou mámu. A dost si užívám i obrazy s Martinem Dejdarem a Filipem Blažkem, který hraje jeho parťáka. Je s nimi sranda, i když dost často jde na můj účet,“ řekla v médiích herečka.

SANDRA ČERNODRINSKÁ - ROZHOVOR NA REFLEX.CZ

Sandra Černodrinská se svým dvojčetem Violou společně začínaly v televizní reklamě a často hrály pohromadě v menších rolích. Dvojčata ztvárnily i ve velkofilmu Karla Janáka Rafťáci po boku Jiřího Mádla a Vojty Kotka.

Společně vystupovaly i na prknech, která znamenají svět. V divadle V Celetné ve hře Tetování a s kabaretem Caligula ve hře PanzerFaust s Klárou Issovou v hlavní roli. Sandra Černodrinská si kromě Rafťáků zahrála ve filmech Harold & Vincent, Miluješ mě? a Můj vysvlečenej deník a v seriálech Světla pasáže, Entetýky či Nevinné lži.

O SANDŘE ČERNODRINSKÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Sandra Černodrinská se narodila v Praze do rodiny s bulharsko-makedonskými předky. Umělecké sklony zřejmě podědila. Prababička totiž byla známou makedonskou herečkou, pradědeček autorem vůbec prvních makedonských divadelních her a otec působil jako divadelní dramatik.

Sandra Černodrinská vystudovala gymnázium, Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy a pustila se i do DAMU. S dvojčetem Violou se v dětství hašteřily, což je už prý přešlo. Jinak nemají moc společného - nejsou si podobné jako vejce vejci ani fyzicky, ani povahově, a navíc mají i rozdílný vkus. Prozradily to na sebe v Show Jana Krause.

V březnu 2018 Sandra Černodrinská porodila svého prvního potomka, syna Vincenta.

 

Články o celebritě

Diváci Ordinace komentují nové postavy v seriálu! Kohoutová a Kvitová jsou překvapením Diváci Ordinace komentují nové postavy v seriálu! Kohoutová a Kvitová jsou překvapením Seriál Ordinace v růžové zahradě se vysílá už řadu let a stále má řadu příznivců. Ovšem teď se divákům… číst článek
David Gránský (25): Sex mu překazila nadřízená! David Gránský (25): Sex mu překazila nadřízená! Na dvacet jedna dní obsadili filmaři populární lyžařské středisko Špindlerův Mlýn. Režisér Milan… číst článek
Co to Prima provedla? Ze Šebrleho je dvouhlavé tele! Co to Prima provedla? Ze Šebrleho je dvouhlavé tele! Zrcadlo umí být dobrý sluha, ale také zlý pán. Na vlastní kůži se o tom přesvědčily hvězdy televize… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anastázie Chocholatá
Anastázie Chocholatá
zobrazit profil Marek Taclík
Marek Taclík
zobrazit profil Michaela Kuklová
Michaela Kuklová
zobrazit profil Jana Janěková
Jana Janěková
zobrazit profil Neil Patric Harris
Neil Patric Harris
zobrazit profil Jan Meduna
Jan Meduna
zobrazit profil Rory Cochrane
Rory Cochrane
zobrazit profil Jakub Žáček
Jakub Žáček