Ivy Noang

Místo narození: Praha
Profese: herečka

Související celebrity

Životopis

Herečka Ivy Noang, která se stala populární v roce 2016 díky roli v seriálu TV Nova Ohnivé kuře, pochází z vietnamsko-české rodiny.

Milostná dobrodružství, intriky a humor. Na těchto pilířích stavěli tvůrci nováckého seriálu Ohnivé kuře. Exotická kráska Ivy Hoang si zde zahrála Hany, dceru majitele večerky, která tam pracuje jako účetní a je magnetem pro muže. Seriálu kralují kuchaři v podání Jakuba Prachaře a Jana Dolanského, jejichž minulost a sen o vlastní restauraci obrátila městečko a vztahy místních vzhůru nohama.

IVY NOANG, VIETNAMKA, CO PIJE KREV

Atraktivní Ivy Noang se od dětství věnuje tanci a zpěvu. Není tedy divu, že se kromě herectví snaží vyniknout i na jiných frontách. Společně s dalšími pěti kráskami v roce 2014 založila popovou kapelu Basix. Ivy by se, jak píše na stránkách kapely, chtěla přiblížit svým vzorům, kterými jsou Pussycat Dolls, Beyoncé nebo Demi Lovato. Po několika měsících jedna z členek kapely kolegyně opustila, takže musely přepracovat repertoár.

Ivy Noang je nejen talentovaná umělkyně, ale ani škola jí nedělá problémy. Stejně jako její seriálová postava Hany v Ohnivém kuřeti studovala Vysokou školu ekonomickou. Nadání má i na jazyky. Kromě obou „mateřských“ řečí umí anglicky a španělsky. „Vietnamsky samozřejmě taky mluvím, ale česky o něco lépe. Mí rodiče mají taky obchůdek s potravinami, takže dobře vím, co tato práce obnáší,“ prozradila v médiích Ivy Noang.

 

Další Herci

zobrazit profil Vladimír Čapka
Vladimír Čapka
zobrazit profil Lenka Termerová
Lenka Termerová
zobrazit profil Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
zobrazit profil Jim Carrey
Jim Carrey
zobrazit profil Tereza Kostková
Tereza Kostková
zobrazit profil Ľuboš  Kostelný
Ľuboš Kostelný
zobrazit profil Willem Dafoe
Willem Dafoe
zobrazit profil Tom Cruise
Tom Cruise