Thomas Markle

Datum narození: 18.7.1944
Místo narození: Newport, Pensylvánie, USA
Profese: osvětlovač, kameraman
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Američan Thomas Markle, celým jménem Thomas Wayne Markle, je otec Meghan, vévodkyně ze Sussexu, manželky britského prince Harryho.

Thomas Wayne Markle pracoval jako osvětlovač a kameraman. Získal Cenu Chicago/Midwest Emmy za své působení na televizním programu Made in Chicago. Oceněn byl též za práci na televizním seriálu General Hospital.

Se svou první ženou Roslyn Loveless se Thomas Wayne Markle seznámil na chicagské univerzitě. Manželé byli v letech 1964 až 1975, kdy se rozvedli. Měli spolu dceru Samanthu (narozena 1964) a syna Thomase (narozen 1966).

THOMAS MARKLE A SKANDÁL S PAPARAZZI

Druhou manželkou Thomase Markleho byla v letech 1979 až 1988 sociální pracovnice Doria Ragland. Roku 1981 se jim narodila dcera Meghan, celým jménem Rachel Meghan Markle, která se stala herečkou. V květnu 2017 se Meghan provdala za britského prince Harryho, a tak z ní rázem byla vévodkyně ze Sussexu.

O THOMASOVI MARKLEM ČTĚTE ZDE>>

Pozdvižení, které v tisku téměř zastínilo samotnou svatbu, Thomas Markle způsobil, když se ze zdravotních důvodů - prodělal infarkt a zotavoval se z operace srdce - nemohl dostavit do Spojeného království na obřad. Novomanželům z domova v Kalifornii popřál, ať je provází láska a štěstí. Svatbu dcery Meghan, kterou před oltář přivedl princ Charles, a prince Harryho sledoval v televizi.

 

Články o celebritě

Těhotná Meghan vyrazila sama na akci: V lodičkách na boso a v letních šatech! Těhotná Meghan vyrazila sama na akci: V lodičkách na boso a v letních šatech! Ignoruje zoufalé a veřejné prosby svého otce Thomase Markla (74) a dál se s úsměvem ukazuje na veřejnosti,… číst článek
Srdceryvná prosba na Alžbětu II. kvůli dusnu s Meghan: Klid a mír pod stromečkem? Srdceryvná prosba na Alžbětu II. kvůli dusnu s Meghan: Klid a mír pod stromečkem? Vztahy Thomase Markle (74) a jeho dcery Meghan Markle (37) jsou již několik měsíců na dobu mrazu.… číst článek
Předvánoční vydírání? Otec Meghan promluvil k dceři před celým královstvím Předvánoční vydírání? Otec Meghan promluvil k dceři před celým královstvím Svět se o něm dozvěděl jako o otci, který kvůli zdravotním problémům chyběl u největšího dne v životě… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Milan Vopička
Milan Vopička
zobrazit profil Václav Hampl
Václav Hampl
zobrazit profil Lukáš Bundil
Lukáš Bundil
zobrazit profil Bára Klementová
Bára Klementová
zobrazit profil Ronnie Wood
Ronnie Wood
zobrazit profil Mikuláš Peksa
Mikuláš Peksa
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Ondřej Neff
Ondřej Neff