Thomas Markle

Datum narození: 18.7.1944
Místo narození: Newport, Pensylvánie, USA
Profese: osvětlovač, kameraman
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Američan Thomas Markle, celým jménem Thomas Wayne Markle, je otec Meghan, vévodkyně ze Sussexu, manželky britského prince Harryho.

Thomas Wayne Markle pracoval jako osvětlovač a kameraman. Získal Cenu Chicago/Midwest Emmy za své působení na televizním programu Made in Chicago. Oceněn byl též za práci na televizním seriálu General Hospital.

Se svou první ženou Roslyn Loveless se Thomas Wayne Markle seznámil na chicagské univerzitě. Manželé byli v letech 1964 až 1975, kdy se rozvedli. Měli spolu dceru Samanthu (narozena 1964) a syna Thomase (narozen 1966).

THOMAS MARKLE A SKANDÁL S PAPARAZZI

Druhou manželkou Thomase Markleho byla v letech 1979 až 1988 sociální pracovnice Doria Ragland. Roku 1981 se jim narodila dcera Meghan, celým jménem Rachel Meghan Markle, která se stala herečkou. V květnu 2017 se Meghan provdala za britského prince Harryho, a tak z ní rázem byla vévodkyně ze Sussexu.

O THOMASOVI MARKLEM ČTĚTE ZDE>>

Pozdvižení, které v tisku téměř zastínilo samotnou svatbu, Thomas Markle způsobil, když se ze zdravotních důvodů - prodělal infarkt a zotavoval se z operace srdce - nemohl dostavit do Spojeného království na obřad. Novomanželům z domova v Kalifornii popřál, ať je provází láska a štěstí. Svatbu dcery Meghan, kterou před oltář přivedl princ Charles, a prince Harryho sledoval v televizi.

 

Články o celebritě

Meghan o těhotenství řekla matce, ale otci ne! Jeho reakce překvapí Meghan o těhotenství řekla matce, ale otci ne! Jeho reakce překvapí Vztahy mezi vévodkyní Meghan (37) a jejím otcem Thomasem Marklem (74) a sestrou Samanthou byly velmi… číst článek
Meghan je těhotná! Co si budoucí maminka striktně nepřeje?! Meghan je těhotná! Co si budoucí maminka striktně nepřeje?! Spekulovalo se o tom dobré dva měsíce, teď radostnou novinu potvrdil Kensingtonský palác: manželka… číst článek
Meghan už je těhotná, ale s Harrym se rozvedou, říká věštkyně princezny Diany Meghan už je těhotná, ale s Harrym se rozvedou, říká věštkyně princezny Diany Snad všichni ve Velké Británii se už ptají, kdy už princ Harry (34) a vévodkyně Meghan (37) zplodí… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Michaela Kuklíková
Michaela Kuklíková
zobrazit profil Jan Svěrák
Jan Svěrák
zobrazit profil Keith Richards
Keith Richards
zobrazit profil Ivan Hubač
Ivan Hubač
zobrazit profil Adéla Šeďová
Adéla Šeďová
zobrazit profil Martin Salavec
Martin Salavec
zobrazit profil Ivo Šanc
Ivo Šanc
zobrazit profil Marie Knížáková
Marie Knížáková