Markéta Hrubešová

Datum narození: 17.3.1972
Místo narození: Praha
Profese: herečka, modelka, spisovatelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Herečka Markéta Hrubešová se ve filmu poprvé objevila v osmi letech. Když jí bylo jednou tolik, udělala si v herecké branži jméno ve snímku Oznamuje se láskám vašim, kde se i vysvlékla. A ne naposledy.

Od mala ji bavil tanec, zejména balet. Po základní škole nastoupila Markéta Hrubešová na Státní konzervatoř v Praze do hudebně dramatického oboru. To už měla za sebou několik rolí ve filmu. Mladinká si zahrála v pohádce O ptáku ohniváku nebo ve snímku Modré z nebe.

MARKÉTA HRUBEŠOVÁ NEJEN O DRUHÉM DÍTĚTI

Od konce osmdesátých let lákala Markéta Hrubešová oči, srdce i fantazii diváka (i v dalších snímcích totiž točila nemálo erotických scén, nejen s Lukášem Vaculíkem v teskném válečném snímku Karla Kachyni Oznamuje se láskám vašim).

Ve filmu Sedím na konári a je mi dobre ztvárnila židovskou dívku Ester (tam si zahrála s Bolkem Polívkou a Ondřejem Pavelkou). Nabídky jí chodily jedna za druhou. Žiletky, Konec básníků v Čechách nebo Divoké pivo si střihla v jeden jediný rok. Skrze svůdnou Alenu Krivou okouzlila ve Zdivočelé zemi. V pohádkové Saxáně a Lexikonu kouzel hrála zdravotní sestru.

O MARKÉTĚ HRUBEŠOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě herectví byla Markéta Hrubešová také fotomodelkou. Ve dvaadvaceti se stala bohyní Playboye. Také ráda vaří. Své zkušenosti shrnula do kuchařky s názvem Tak vařím já, kterou nafotil její manžel David Kraus.

S fotografem Davidem Krausem má herečka dceru Christel Lilly. O rozpadu manželství Markéty Hrubešové se začalo spekulovat už v létě 2014. Krátce nato do společnosti uvedla svého přítele Petra Sysla, s nímž spolupracovala na pivní kuchařce. Na jaře 2016 se Petr Sysel a Markéta Hrubešová zasnoubili, a to herečka ještě nebyla rozvedená. Podle informací Blesku z listopadu 2016 se pár již rozvedl.

 

Články o celebritě

Fotograf Vladimír Gdovín z Manželských etud: Zavrhla ho vlastní máma! Stál na pokraji sebevraždy Fotograf Vladimír Gdovín z Manželských etud: Zavrhla ho vlastní máma! Stál na pokraji sebevraždy Zřekla se ho vlastní máma! Když fotograf Vladimír Gdovín (58) z 'Manželských etud po 35 letech' musel… číst článek
Premiéru filmu Milada ovládly zrzky: Geislerová, Hrubešová, Vagnerová i Kerekes jako ohnivé ženy Premiéru filmu Milada ovládly zrzky: Geislerová, Hrubešová, Vagnerová i Kerekes jako ohnivé ženy Spíš než premiéru světového filmu o popravené právničce Miladě Horákové (†48) s názvem Milada to… číst článek
Nový seriál Dáma a Král rozmetal konkurenci: Podivín Hádek sejmul Exnera Nový seriál Dáma a Král rozmetal konkurenci: Podivín Hádek sejmul Exnera Premiérový díl seriálu Dáma a Král s Matějem Hádkem (41) v hlavní roli přilákal k televizním obrazovkám… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Hugh Grant
Hugh Grant
zobrazit profil Bára Fišerová
Bára Fišerová
zobrazit profil Hana Tomáš Briešťanská
Hana Tomáš Briešťanská
zobrazit profil Jiří Mádl
Jiří Mádl
zobrazit profil Jozef Kroner
Jozef Kroner
zobrazit profil Jitka Schneiderová
Jitka Schneiderová
zobrazit profil Carmen Mayerová
Carmen Mayerová
zobrazit profil Anna Geislerová
Anna Geislerová