Tereza Mátlová

Profese: operní pěvkyně

Související celebrity

Životopis

Operní a muzikálová pěvkyně Tereza Mátlová se široké veřejnosti vryla do paměti vztahem s o dvě generace starším hudebním bossem Františkem Janečkem.

Operní zpěv absolvovala Tereza Mátlová na pražské Akademii múzických umění. Předvedla se na Pražském jaru, Janáčkově Máji nebo na festivalu v Lipsku. V irském Wexfordu se stala v roce 1999 talentem roku.

TEREZA MÁTLOVÁ - JAK JE TO S NEVĚROU? 

V muzikálu Bídníci si pěvkyně Tereza Mátlová zahrála mladičkou Cosettu. Roli Ellen získala ve hře Miss Saigon. Od roku 2003 ji zastupuje agentura GoJa, kterou založil hudební proucent a skladatel František Janeček společně se slavíkem Karlem Gottem. Toho doprovázela i na jeho koncertním turné.

Sólové album s názvem Tereza Mátlová nahrála s Moravskou filharmonií Olomouc. Na desce Hvězda betlémská se podílela opět s Karlem Gottem, s muzikálovým Draculou Danielem Hůlkou a sopranistkou Evou Urbanovou.

Tereza Mátlová má ráda moře, cestování nebo psy.

O TEREZE MÁTLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Spolupráce s bohatým hudebním bossem, o dvě generace starším Františkem Janečkem, se vyvinula ve vztah. Tereza Mátlová s ním tak jako jeho partnerka pobývala střídavě v Česku, Dominikánské republice a na Floridě, kde se jim roku 2008 narodila dcera Emilly Anne. Z prvního manželství má Fratišek Janeček ještě syna Filipa a dceru Alici.

 

Články o celebritě

Velkolepá premiéra muzikálu: Gregorová utíkala, setkání Vojtka s exmanželkou a spokojený Janeček Velkolepá premiéra muzikálu: Gregorová utíkala, setkání Vojtka s exmanželkou a spokojený Janeček Premiéra muzikálu Sestra v akci byla hvězdná a mnohé tváře svedla znovu dohromady, jiné zase rozdělila.… číst článek
Janeček prostonal triumf devítileté dcery: Emilka ovládla Bídníky! Janeček prostonal triumf devítileté dcery: Emilka ovládla Bídníky! Největší hvězdou koncertu Proms Gala 2017 k 25. výročí prvního uvedení Bídníků v Česku byla teprve… číst článek
Souboj hlasů a dekoltů na jednom pódiu: Které z českých zpěvaček to slušelo nejvíc? Souboj hlasů a dekoltů na jednom pódiu: Které z českých zpěvaček to slušelo nejvíc? Rudá barva, bujné dekolty, sexy nožky a neskutečný hlas. To vše bylo k vidění na výjimečném koncertě… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Josef Zíma
Josef Zíma
zobrazit profil David  Gránský
David Gránský
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Markéta Mátlová
Markéta Mátlová
zobrazit profil Ariana Grande
Ariana Grande
zobrazit profil Tamara Kubová-Klusová
Tamara Kubová-Klusová
zobrazit profil Jana Fabiánová
Jana Fabiánová
zobrazit profil Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová