Kristýna Kociánová

Datum narození: 11.3.1985
Místo narození: Kopřivnice
Profese: herečka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Kristýna Kociánová je česká herečka, populární především díky seriálu TV Nova, Ordinace v Růžové zahradě. Zahlédnout jsme ji mohli i ve Snídani s Novou.

Kristýna Kociánová vystudovala hudebně dramatický obor na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Poté nastoupila do ostravského divadla Petra Bezruče na roční stipendium. V roce 2005 se rozhodla zakotvit na delší období v Klicperově divadle v Hradci Králové.

V televizi se Kristýna Kociánová poprvé objevila v roce 2002. Tehdy si, ještě jako studentka, zahrála ve filmu Trosečníci, který natočil Tomáš Krejčí. Od roku 2005 se začala objevovat v Ordinaci v Růžové zahradě po boku Báry Štěpánové nebo Petra Rychlého coby sestřička Mirka, kde ji dokonce srazil kamion.

Kristýna Kociánová navázala na Ordinaci dalšími seriály, v roce 2009 Proč bychom se netopili a o tři roky později v seriálu Ententýky. Kromě herectví fušuje Kristýna Kociánová i do role moderátorské, konkrétně v pořadu Snídaně s Novou, ale rychle skončila.

Kristýna Kociánová má ráda cestování, vaření, jízdu autem, hory a lyžování a přírodu. Nejraději tráví čas na Moravě u rodičů a své sestry. Má velké plány i do budoucna. Chtěla by procestovat svět. Láká ji Indie, Tibet nebo Nový Zéland. Že ji přitahuje adrenalin je jasné i z jejího přání vyzkoušet si třeba bungee jumping.

 

Články o celebritě

Nové miminko v Ordinaci: Vydělává víc než vy?! Nové miminko v Ordinaci: Vydělává víc než vy?!  O nového člena se rozšířila seriálová rodina Ordinace v růžové zahradě 2. Dostal jméno Mireček,… číst článek
Co uniklo ze scénáře Ordinace: Chystá se velkolepá svatba! Co uniklo ze scénáře Ordinace: Chystá se velkolepá svatba! Téměř 10 let v Ordinaci v růžové zahradě v roli primáře Čestmíra Mázla se podepsalo na milostném… číst článek
Hvězdy Ordinace na Vánoce: Popřály lékařům a zavzpomínaly na nejkrásnější dárky Hvězdy Ordinace na Vánoce: Popřály lékařům a zavzpomínaly na nejkrásnější dárky Jak prožívají vánoční svátky celebrity z Ordinace v růžové zahradě? Na jaké Vánoce nejvíc vzpomínají?… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Jůza
Lukáš Jůza
zobrazit profil Ema Švábenská
Ema Švábenská
zobrazit profil Petr Čtvrtníček
Petr Čtvrtníček
zobrazit profil Bořivoj Navrátil
Bořivoj Navrátil
zobrazit profil Filip Tomsa
Filip Tomsa
zobrazit profil Dominika  Zeleníková
Dominika Zeleníková
zobrazit profil Olga Želenská
Olga Želenská
zobrazit profil Linda Rybová
Linda Rybová