Anastázie Chocholatá herečka | Celebwiki.cz

Anastázie Chocholatá

Datum narození: 19.6.2000
Místo narození: Pardubice
Profese: herečka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herečka Anastázie Chocholatá se milovníkům seriálů s lékařskou tématikou předvedla jako sestřička v nemocnici Rubava v seriálu Modrý kód.

Už odmalička měla Anastázie Chocholatá ráda zpěv, tanec a herectví. První příležitost dostala v seriálu Vyprávěj, kde si zahrála malou Majdu Sovovou.

V jedenácti letech Anastázie Chocholatá debutovala v dabingu, kdy svůj hlas propůjčila dceři jednoho z hlavních hrdinů slovenského psychologického dramatu Dům.

V té době začala první zkušenosti sbírat též v divadle, a to v představení Kejklíř z Lublinu Východočeského divadla v Pardubicích. Studovala na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde jejími pedagogy byli mj. herec Zdeněk Žák nebo tanečnice Tatiana Drexler.

Objevila se v seriálech Gympl s (r)učením omezeným, Špačkovi v síti času, Jetelín nebo Ohnivý kuře. Jako atraktivní sestřička Eva se Anastázie Chocholatá představila na urgentním příjmu nemocnice Rubava v seriálu Modrý kód. Servírku si střihla v reklamě na mobilního operátora.

Před filmovou kameru Anastázii Chocholatou prvně postavil herec, režisér a scenárista Jiří Mádl, a to ve své komedii Pojedeme k moři (2014) s Petrem Šimčákem v hlavní roli.

Jednu z klíčových postav Anastázii Chocholaté přiřkl režisér Zdeněk Troška ve své nové pohádce, v níž hlavní roli vodníka dostal Lukáš Pavlásek.

 

Články o celebritě

Další Herci

zobrazit profil Lujza Garajová Schrameková
Lujza Garajová Schrameková
zobrazit profil Filip Březina
Filip Březina
zobrazit profil David Suchařípa
David Suchařípa
zobrazit profil Pavlína Filipovská
Pavlína Filipovská
zobrazit profil Čestmír Řanda jr.
Čestmír Řanda jr.
zobrazit profil Angelina Jolie
Angelina Jolie
zobrazit profil Romana Goščíková
Romana Goščíková
zobrazit profil Eva Leimbergerová
Eva Leimbergerová