Richard Krajčo

Datum narození: 1.6.1977
Místo narození: Ostrava
Profese: zpěvák, herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Richard Krajčo, frontman skupiny Kryštof, se na začátcích své kariéry stal nejmladším Hamletem v dějinách českého divadla.

Hraje v Národním divadle a v ostravském Divadle Petra Bezruče. Předtím kopal Richard Krajčo za Baník. Se svou kapelou Kryštof vydal několik alb.

Fotbal hrál i s Markem Jankulovkým nebo s Tomášem Ujfalušim. Pak kopačky zahodil a začal hrát na kytaru. Hudba ho chytla do takové míry, až na střední škole založil kapelu The Kryštof. První pecky Richard Krajčo skládal v punkovém stylu.

RICHARD KRAJČO - PROČ HRÁL BABIŠOVI?

Vyučil se elektrikářem. Z Vysoké školy báňské přešel na Janáčkovu konzervatoř. Poté vyhrál konkurz do hudebního pořadu Medúza, který uváděl s kolegou Alešem Juchelkou. Chapadla televize ho držela přes deset let. V divadle si zahrál v Molièrově Lakomci nebo v Romeu a Julii od Williama Shakespeara. Za svého Hamleta získal ocenění Talent roku.

KRAJČO - JAK NECHAL V OBCHODĚ PENĚŽENKU S DOKLADY

S Kryštofem koncertuje po celé republice. Nejlepší hity složil Richard Krajčo podle svých slov v depresi. Za své první album Magnetické pole přitáhl pět nominací na hudební cenu Anděl. Tři sošky si odnesl za desku Rubikon. Richard Krajčo si zahrál také v několika filmech. V roce 2003 zažil Nudu v Brně. Objevil se i v chuligánském Non Plus Ultras. Předkus si nasadil do komedie Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště. Moderuje pořady i v rádiu.

O RICHARDU KRAJČOVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2005 se jeho manželkou stala zpěvačka a modelka Iva Frühlingová. Manželství se rozpadlo už po roce. Po dvouleté známosti si poté vzal Martinu Poulíčkovou, bývalou manželku sportovního moderátora Pavla Poulíčka. Modelka Martina Poulíčková mu porodila dvě děti. Od roku 2013 žije s režisérkou Karin Babinskou, s níž se v červenci 2017 oženil.

 

Články o celebritě

Poznali byste ji? Frühlingová si ostříhala vlasy nůžkami na nehty Poznali byste ji? Frühlingová si ostříhala vlasy nůžkami na nehty Vždy působila velmi étericky, ale s tím je konec. Zpěvačka Iva Frühlingová (35) si nůžkami na nehty… číst článek
Krajčo se Švehlíkem utekli z představení: Za burany nemůžeme, jinak bylo vše v pořádku, tvrdí pořadatel Krajčo se Švehlíkem utekli z představení: Za burany nemůžeme, jinak bylo vše v pořádku, tvrdí pořadatel Hráli do půlky, ale pak se sebrali a z jeviště odešli. Tak dopadlo sobotní představení hry Deštivé… číst článek
Krajčo se Švehlíkem nedohráli představení! Neukáznění diváci je po půl hodině vyhnali Krajčo se Švehlíkem nedohráli představení! Neukáznění diváci je po půl hodině vyhnali Tak tohle nemá obdoby! Herci Richard Krajčo (40) a David Švehlík (45) kvůli neukázněným divákům po… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Rita Ora
Rita Ora
zobrazit profil Aleš  Brichta
Aleš Brichta
zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil Václav Neckář
Václav Neckář
zobrazit profil Karel Kryl
Karel Kryl
zobrazit profil Dan Bárta
Dan Bárta
zobrazit profil Martin Chodúr
Martin Chodúr
zobrazit profil Jacob Erftemeijer
Jacob Erftemeijer