Richard Krajčo

Datum narození: 1.6.1977
Místo narození: Ostrava
Profese: zpěvák, herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Richard Krajčo, frontman skupiny Kryštof, se na začátcích své kariéry stal nejmladším Hamletem v dějinách českého divadla.

Hraje v Národním divadle a v ostravském Divadle Petra Bezruče. Předtím kopal Richard Krajčo za Baník. Se svou kapelou Kryštof vydal několik alb.

Fotbal hrál i s Markem Jankulovkým nebo s Tomášem Ujfalušim. Pak kopačky zahodil a začal hrát na kytaru. Hudba ho chytla do takové míry, až na střední škole založil kapelu The Kryštof. První pecky Richard Krajčo skládal v punkovém stylu.

RICHARD KRAJČO - PROČ HRÁL BABIŠOVI?

Vyučil se elektrikářem. Z Vysoké školy báňské přešel na Janáčkovu konzervatoř. Poté vyhrál konkurz do hudebního pořadu Medúza, který uváděl s kolegou Alešem Juchelkou. Chapadla televize ho držela přes deset let. V divadle si zahrál v Molièrově Lakomci nebo v Romeu a Julii od Williama Shakespeara. Za svého Hamleta získal ocenění Talent roku.

KRAJČO - JAK NECHAL V OBCHODĚ PENĚŽENKU S DOKLADY

S Kryštofem koncertuje po celé republice. Nejlepší hity složil Richard Krajčo podle svých slov v depresi. Za své první album Magnetické pole přitáhl pět nominací na hudební cenu Anděl. Tři sošky si odnesl za desku Rubikon. Richard Krajčo si zahrál také v několika filmech. V roce 2003 zažil Nudu v Brně. Objevil se i v chuligánském Non Plus Ultras. Předkus si nasadil do komedie Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště. Moderuje pořady i v rádiu.

O RICHARDU KRAJČOVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2005 se jeho manželkou stala zpěvačka a modelka Iva Frühlingová. Manželství se rozpadlo už po roce. Po dvouleté známosti si poté vzal Martinu Poulíčkovou, bývalou manželku sportovního moderátora Pavla Poulíčka. Modelka Martina Poulíčková mu porodila dvě děti. Od roku 2013 žije s režisérkou Karin Babinskou, s níž se v červenci 2017 oženil.

 

Články o celebritě

Krajčo zrušil koncert pár hodin před začátkem! Přestala mu fungovat půlka těla! Krajčo zrušil koncert pár hodin před začátkem! Přestala mu fungovat půlka těla! Muzikant Richard Krajčo (41) jen pár hodin před koncertem oznámil, že nevystoupí! Skříplý nerv v… číst článek
Takhle mají útočit v reprezentaci! Krmenčík, Škoda či Droppa šli do chomoutu Takhle mají útočit v reprezentaci! Krmenčík, Škoda či Droppa šli do chomoutu Pokud by takto útočili v reprezentaci, bylo by Česko na mistrovství světa v Rusku. Ale teď vážně…… číst článek
Česká televize přijde o Ligu mistrů, všechny zápasy budou na O2 TV Česká televize přijde o Ligu mistrů, všechny zápasy budou na O2 TV Zatím se o tom jen špitalo, ale teď už je to hotové. Fotbalovou Ligu mistrů v České televizi od podzimu… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Daniel Landa
Daniel Landa
zobrazit profil Hana Zagorová
Hana Zagorová
zobrazit profil Jitka Zelenková
Jitka Zelenková
zobrazit profil Ellie Goulding
Ellie Goulding
zobrazit profil Hana Pecková
Hana Pecková
zobrazit profil Albert Černý
Albert Černý
zobrazit profil Gyöngyi Bodišová
Gyöngyi Bodišová
zobrazit profil Zlata Emily Kinská
Zlata Emily Kinská