Richard Krajčo

Datum narození: 1.6.1977
Místo narození: Ostrava
Profese: zpěvák, herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec a muzikant Richard Krajčo, frontman skupiny Kryštof, se na začátcích své kariéry stal nejmladším Hamletem v dějinách českého divadla.

Hraje v Národním divadle a v ostravském Divadle Petra Bezruče. Předtím kopal Richard Krajčo za Baník. Se svou kapelou Kryštof vydal několik alb.

Fotbal hrál i s Markem Jankulovkým nebo s Tomášem Ujfalušim. Pak kopačky zahodil a začal hrát na kytaru. Hudba ho chytla do takové míry, až na střední škole založil kapelu The Kryštof. První pecky Richard Krajčo skládal v punkovém stylu.

RICHARD KRAJČO - PROČ HRÁL BABIŠOVI?

Vyučil se elektrikářem. Z Vysoké školy báňské přešel na Janáčkovu konzervatoř. Poté vyhrál konkurz do hudebního pořadu Medúza, který uváděl s kolegou Alešem Juchelkou. Chapadla televize ho držela přes deset let. V divadle si zahrál v Molièrově Lakomci nebo v Romeu a Julii od Williama Shakespeara. Za svého Hamleta získal ocenění Talent roku.

KRAJČO - JAK NECHAL V OBCHODĚ PENĚŽENKU S DOKLADY

S Kryštofem koncertuje po celé republice. Nejlepší hity složil Richard Krajčo podle svých slov v depresi. Za své první album Magnetické pole přitáhl pět nominací na hudební cenu Anděl. Tři sošky si odnesl za desku Rubikon. Richard Krajčo si zahrál také v několika filmech. V roce 2003 zažil Nudu v Brně. Objevil se i v chuligánském Non Plus Ultras. Předkus si nasadil do komedie Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště. Moderuje pořady i v rádiu.

O RICHARDU KRAJČOVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2005 se jeho manželkou stala zpěvačka a modelka Iva Frühlingová. Manželství se rozpadlo už po roce. Po dvouleté známosti si poté vzal Martinu Poulíčkovou, bývalou manželku sportovního moderátora Pavla Poulíčka. Modelka Martina Poulíčková mu porodila dvě děti. Od roku 2013 žije s režisérkou Karin Babinskou.

 

Články o celebritě

Krajčo hájí Babiše a Čapí hnízdo: Lidé křičí, ale sami nic nenabídnou Krajčo hájí Babiše a Čapí hnízdo: Lidé křičí, ale sami nic nenabídnou Z kritiky, která se na kapelu Kryštof snesla po sobotním vystoupení na Čapím hnízdě šéfa ANO Andreje… číst článek
Přiznání Richarda Krajča: Proč to dal dohromady s Babišem! Přiznání Richarda Krajča: Proč to dal dohromady s Babišem! O víkendu se na Čapím hnízdě odehrála velká akce. Andrej Babiš uspořádal velkolepý večírek na oslavu… číst článek
Iva Frühlingová o exmanželu Krajčovi: Nezajímá mě! Iva Frühlingová o exmanželu Krajčovi: Nezajímá mě! Zpěvačka Iva Frühlingová (35) je už tři roky šťastně vdaná za pilota Jana, se kterým má syna Adámka.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Majk Spirit (Michal Dušička)
Majk Spirit (Michal Dušička)
zobrazit profil Katy Perry
Katy Perry
zobrazit profil Dominika  Hašková
Dominika Hašková
zobrazit profil Eva Pilarová
Eva Pilarová
zobrazit profil Jitka Zelenková
Jitka Zelenková
zobrazit profil Karel Plíhal
Karel Plíhal
zobrazit profil Patrícia Janečková
Patrícia Janečková
zobrazit profil Iveta Bartošová
Iveta Bartošová