Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

Foto jako důkaz: Před 25 lety se Patrik Hezucký živil jako číšník! Co myslíte, bral hosty na hůl? Foto jako důkaz: Před 25 lety se Patrik Hezucký živil jako číšník! Co myslíte, bral hosty na hůl? Než se začal živit moderováním, běhal s platem po place! Patrik Hezucký (46) na svém Instagramu zveřejnil… číst článek
Největší průšvihy moderátora Leoše Mareše: Nevěra s prostitutkou, aféra s Miss World nebo díra v rozkroku Největší průšvihy moderátora Leoše Mareše: Nevěra s prostitutkou, aféra s Miss World nebo díra v rozkroku Moderátor Leoš Mareš slaví kulatiny. Je mu 40 let. Proslavil se nejenom svým moderátorským umem,… číst článek
Nechutný Mareš s Hezuckým: Sprostě zaútočili na vlastní šéfovou Nechutný Mareš s Hezuckým: Sprostě zaútočili na vlastní šéfovou Patrik Hezucký (46) své páteční narozeniny oslavoval včera tak bujaře, že ráno nedorazil včas na… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo