Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

Těhotná Lucie Šilhánová (36): V 6. měsíci na porodním sále! Těhotná Lucie Šilhánová (36): V 6. měsíci na porodním sále! Bývalá moderátorka diváckých zpráv na Primě Lucie Šilhánová (36) se už nemůže dočkat narození svého… číst článek
Těhotná Šilhánová riskuje: Pád břichem na prkno by znamenal potrat, čílí se ženy z lidu Těhotná Šilhánová riskuje: Pád břichem na prkno by znamenal potrat, čílí se ženy z lidu Lucii Šilhánové (36) se splnilo tajné přání a otěhotněla, načež skončila s prací v televizi. Kdo… číst článek
Těhotná Lucie Šilhánová: Konec na Primě ji dohnal k slzám! Těhotná Lucie Šilhánová: Konec na Primě ji dohnal k slzám! Lucii Šilhánovou (35), která je v pátém měsíci těhotenství, od moderátorského pultíku Diváckých zpráv… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská