Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

O spodní prádlo už mi psali, přiznává Lucie Šilhánová! Proč zrušila svatbu? O spodní prádlo už mi psali, přiznává Lucie Šilhánová! Proč zrušila svatbu? Je hvězdou Diváckých zpráv na Primě a letos se po necelých třech letech vrátila po bok Leoše Mareše… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Moderátor Leoš Mareš slaví 41 Ťukněte si s celebritou! Moderátor Leoš Mareš slaví 41 41. narozeniny dnes slaví moderátor Leoš Mareš. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a samozřejmě… číst článek
Potvrzeno: Šilhánová se vrací na Evropu 2! Mareše překvapí už na Štědrý den! Potvrzeno: Šilhánová se vrací na Evropu 2! Mareše překvapí už na Štědrý den! Moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký (46) vzal sázku se svým šéfem vážně. Kvůli tomu, aby se do vysílání… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová