Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

Těhotná Lucie Šilhánová: Konec na Primě ji dohnal k slzám! Těhotná Lucie Šilhánová: Konec na Primě ji dohnal k slzám! Lucii Šilhánovou (35), která je v pátém měsíci těhotenství, od moderátorského pultíku Diváckých zpráv… číst článek
Moderátorka „divošek“ Lucie Šilhánová je těhotná! Jak dlouho to tajila? Moderátorka „divošek“ Lucie Šilhánová je těhotná! Jak dlouho to tajila? Miminko si už dlouho přála a konečně se zadařilo! Moderátorka Diváckých zpráv na Primě Lucie Šilhánová… číst článek
Očekávaný koncert Leoše Mareše se neobešel bez nehody! Co se moderátorovi stalo? Očekávaný koncert Leoše Mareše se neobešel bez nehody! Co se moderátorovi stalo? Moderátor a zpěvák Leoš Mareš pojal konec letošního dubna ve velkém stylu. Své 41. narozeniny oslavil… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová