Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

Patrik Hezucký: S Leošem už se nemusíme předvádět, kdo ho má většího! Patrik Hezucký: S Leošem už se nemusíme předvádět, kdo ho má většího! Jaký je Leoš Mareš (40) kamarád? Jaký vliv má na něj jeho současná partnerka Monika Koblížková a… číst článek
Jak dopadnou čeští hokejisté na MS 2016 podle celebrit? Jak dopadnou čeští hokejisté na MS 2016 podle celebrit? Dnes to všechno vypukne! Čeští hokejisté vyrazí na šampionátu do boje proti domácímu superfavoritovi.… číst článek
Foto jako důkaz: Před 25 lety se Patrik Hezucký živil jako číšník! Co myslíte, bral hosty na hůl? Foto jako důkaz: Před 25 lety se Patrik Hezucký živil jako číšník! Co myslíte, bral hosty na hůl? Než se začal živit moderováním, běhal s platem po place! Patrik Hezucký (46) na svém Instagramu zveřejnil… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček