Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

Potvrzeno: Šilhánová se vrací na Evropu 2! Mareše překvapí už na Štědrý den! Potvrzeno: Šilhánová se vrací na Evropu 2! Mareše překvapí už na Štědrý den! Moderátor Evropy 2 Patrik Hezucký (46) vzal sázku se svým šéfem vážně. Kvůli tomu, aby se do vysílání… číst článek
Patrik Hezucký: S Leošem už se nemusíme předvádět, kdo ho má většího! Patrik Hezucký: S Leošem už se nemusíme předvádět, kdo ho má většího! Jaký je Leoš Mareš (40) kamarád? Jaký vliv má na něj jeho současná partnerka Monika Koblížková a… číst článek
Jak dopadnou čeští hokejisté na MS 2016 podle celebrit? Jak dopadnou čeští hokejisté na MS 2016 podle celebrit? Dnes to všechno vypukne! Čeští hokejisté vyrazí na šampionátu do boje proti domácímu superfavoritovi.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Michal Jagelka
Michal Jagelka
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová