Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

Slavní pláchli za hranice: Vystavují zadečky v moři nebo sjíždí alpské svahy Slavní pláchli za hranice: Vystavují zadečky v moři nebo sjíždí alpské svahy Počasí na bodu mrazu vyhnalo hned několik českých celebrit do teplých krajin. A že netroškaří. Svá… číst článek
Šilhánová těsně před porodem: Jsem unavená, ufuněná a oteklá! Šilhánová těsně před porodem: Jsem unavená, ufuněná a oteklá! Moderátorka Lucie Šilhánová (36) už je jako na trní. Každým dnem očekává narození svého prvního děťátka.… číst článek
Těhotná Šilhánová se loučila v rádiu! Končí tam už podruhé Těhotná Šilhánová se loučila v rádiu! Končí tam už podruhé Už podruhé Lucie Šilhánová (36) odchází z Ranní show na Evropě 2. Zatímco poprvé ale její odchod… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová