Patrik Hezucký

Datum narození: 12.1.1969
Profese: moderátor

Související celebrity

Životopis

Patrik Hezucký je populární český moderátor, známý především z Ranní show Evropy 2, kterou uvádí s Leošem Marešem. Úspěch měl i jeho pořad Mrázek, ústředna.

Už v osmi letech si Patrik Hezucký zahrál v televizních Bakalářích. Svou skutečnou kariéru ale začínal v hudebním televizním pořadu Eso, který moderoval od roku 1994. V hudební branži se seznámil se svým budoucím kolegou Leošem Marešem.

Patrik Hezucký společně s Marešem od roku 1997 moderují rozhlasovou Ranní show na Evropě 2. V rádiu také vystupuje jako fiktivní postava pana Mrázka v pravidelném pořadu Mrázek, ústředna. Pod tímto fiktivním jménem volá lidem a snaží se je vtipnou formou nachytat na žertovném příběhu.

Dalším úspěchem Patrika Hezuckého se stal televizní pořad Tenkrát na východě, který moderoval v roce 2004, kde se snažil vtipně glosovat události socialistického Československa. Patrik Hezucký se objevuje i jako host v mnoha zábavných pořadech jako je QI – na vše máme odpověď Leoše Mareše nebo v soutěžním pořadu Pekelná výzva. Zahrál si i v televizním seriálu Redakce.

Patrik Hezucký miluje Francii, kde dva roky žil a studoval. Jeho vášní jsou rychlá auta a potrpí si na luxus. Může si ho dovolit, za akci si neváhá říci o 60 tisíc korun. Chodí s blonďatou kráskou Nikolou.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Nahý Šebrle, Krainová v Zanzibaru a modelka s vložkou Celebrity na síti: Nahý Šebrle, Krainová v Zanzibaru a modelka s vložkou Co je nového na sítích? Asi vás to nepřekvapí, ale objevily se zase nahé zadky, jeden vztahový comeback,… číst článek
Slavní pláchli za hranice: Vystavují zadečky v moři nebo sjíždí alpské svahy Slavní pláchli za hranice: Vystavují zadečky v moři nebo sjíždí alpské svahy Počasí na bodu mrazu vyhnalo hned několik českých celebrit do teplých krajin. A že netroškaří. Svá… číst článek
Šilhánová těsně před porodem: Jsem unavená, ufuněná a oteklá! Šilhánová těsně před porodem: Jsem unavená, ufuněná a oteklá! Moderátorka Lucie Šilhánová (36) už je jako na trní. Každým dnem očekává narození svého prvního děťátka.… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Marianna  Ďurianová
Marianna Ďurianová
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková