Gabriela Kratochvílová

Datum narození: 11.2.1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se také stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března porodila syna Benedikta.


 

Články o celebritě

Gábina Lašková ukázala fotku z dětské postýlky! Co prozradila o synovi? Gábina Lašková ukázala fotku z dětské postýlky! Co prozradila o synovi? Minulý pátek moderátorka Gabriela Kratochvílová Lašková (28) porodila synka, kterému dala jméno Benedikt.… číst článek
Porod moderátorky Primy Gábiny Laškové: 3 dny obrovského strachu! Porod moderátorky Primy Gábiny Laškové: 3 dny obrovského strachu! Moderátorka Zpráv na Primě a Česká Miss 2013 Gabriela Lašková (28) pořádně potrápila své kolegy z… číst článek
Moderátorka Gábina Lašková porodila! Jaké dala synkovi jméno? Moderátorka Gábina Lašková porodila! Jaké dala synkovi jméno? Ze zprávařky Gabriely Kratochvílové Laškové (28) už je maminka! Po nekonečném čekání posledních dnů… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Emma  Smetana
Emma Smetana
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov