Gabriela Kratochvílová

Datum narození: 11.2.1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se také stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března, porodila syna Benedikta.


 

Články o celebritě

Stává se ze mě zombie, říká zprávařka Lašková! Má trable s ňadry Stává se ze mě zombie, říká zprávařka Lašková! Má trable s ňadry Moderátorka zpráv FTV Prima Gábina Kratochvílová Lašková (28) je už od Velikonoc maminkou chlapečka… číst článek
Zprávařka z Primy Gabriela Lašková se konečně pochlubila: První FOTO syna! Zprávařka z Primy Gabriela Lašková se konečně pochlubila: První FOTO syna! I když porod tři dny tajila, tak po víc jak týdnu zveřejnila fotku svého syna Benedikta, který se… číst článek
Celebrity na síti: Ashley Graham a Cindy Crawford bez make-upu Celebrity na síti: Ashley Graham a Cindy Crawford bez make-upu Co na sebe celebrity prozradily prostřednictvím sociálních sítí? Kam odjela známá česká návrhářka,… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Lucie Výborná
Lucie Výborná
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec