Gabriela Kratochvílová

Datum narození: 11.2.1990
Místo narození: Chotěboř
Profese: moderátorka, modelka, Česká Miss 2013
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Modelka Gabriela Kratochvílová Lašková vstoupila do historie soutěží krásy krátkými vlasy a stala se Českou Miss 2013. Uspěla jako moderátorka zpráv po boku Romana Šebrleho.

Moredátorka Gabriela Lašková, rozená Kratochvílová, není jen půvabná modelka, ale také mažoretka. V roce 2013, kdy vyhrála Českou Miss, se také stala vicemistryní Evropy mažoretek; shodou okolností šlo o rok, kdy našla svoji lásku, přítele Filipa Laška. I když po soutěži krásy následovaly hádky, tři a půl roku nato se vzali.

GÁBINA LAŠKOVÁ O SVATBĚ A NOVÉM JMÉNU

Závodně se věnovala fitness aerobiku, a to hlavně v době, kdy v rodné Chotěboři studovala gymnázium. Pak odešla do Prahy na Vysokou školu hotelovou, kde získala titul bakalář. Její úspěch v České Miss nebyl prvním svého druhu, Gabriela Kratochvílová už v roce 2003 byla druhá v Dívce roku, soutěži pro děvčata od 13 do 15 let.

O GÁBINĚ LAŠKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S titulem nejkrásnější Češky se Gábině Kratochvílové změnil život. Okamžitě dostala roli Lindy ve filmu Víta Olmera Bony a klid II., kde stanula vedle známých hereckých tváří, jako jsou Veronika Jeníková, Roman Skamene či Jakub Prachař.

V roce 2014 začala moderovat s desetibojařskou živoucí legendou Romanem Šebrlem zprávy na TV Prima. V březnu 2018 ji nahradila Eva Perkausová. Gábina Lašková totiž odešla na mateřskou dovolenou. Na Velký pátek, tedy 30. března, porodila syna Benedikta.


 

Články o celebritě

Gábina Lašková tři měsíce po porodu: Vystavila své křivky v plavkách! Gábina Lašková tři měsíce po porodu: Vystavila své křivky v plavkách! Vypadá, jako by snad ani žádné dítě neporodila. Česká Miss 2013 Gabriela Lašková (28) se pouhé tři… číst článek
POPRASK na Primě: Návrat Laškové, zrada Šebrleho! Co s Perkausovou? POPRASK na Primě: Návrat Laškové, zrada Šebrleho! Co s Perkausovou? Jsou to už čtyři měsíce, kdy se poprvé Eva Perkausová (24) objevila na obrazovce jako moderátorka… číst článek
25 let televize Prima: Služebně nejstarší je Kašparovská! 25 let televize Prima: Služebně nejstarší je Kašparovská! Vidět 17 hvězd primáckého zpravodajství pěkně pohromadě za jedním stolem, to se nepoštěstí každý… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Štěpánka Duchková
Štěpánka Duchková
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba