princezna Charlotte Elizabeth Diana

Datum narození: 2.5.2015
Místo narození: Londýn
Profese: princezna z Cambridge
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princezna z Cambridge Charlotte Elizabeth Diana je právoplatnou anglickou princeznou a zároveň čtvrtou následnicí britského trůnu.

Na narození legitimní britské princezny čekal anglický dvůr celých 65 let. Již několik týdnů před jejím příchodem na svět se všichni dohadovali, jak se bude jmenovat. Nakonec vyhrálo spojení tří jmen, díky čemuž byla většina rýpavých hlasů umlčena.

PRINCEZNA CHARLOTTE - CO NA  NI PRÁSKNUL OTEC? 

Jméno Charlotte má v britských dějinách své místo, i přesto jsou pro nás zajímavější její dvě další přízviska. Druhé jméno - Elisabeth - patří jak nynější královně Alžbětě II., tak se vyskytuje v celém jméně Pippy, sestry vévodkyně Kate. Na tragicky zesnulou princeznu Dianu, babičku Charlotty, se také neopomenulo. Její jméno září na konci princeznina jména.

Velká událost, kterou sledoval celý svět, se přihodila 2. května 2015 v 8.34 hodin dopoledne. V odpoledních hodinách se rozezněly dělové salvy na počest novorozené princezny Charlotty. Celá Británie vítala malou princezničku, dceru prince Williama a jeho manželky Kate Middleton, všemožnými blahopřáními. Londýn na počest čtvrté následnice trůnu rozvěsil růžové praporky a i samotný Tower Bridge se díky světlům proměnil v růžový skvost.

Jediný, kdo nebyl u vítání své příbuzné - neteře, byl bratr prince Williama, tedy princ Harry. Ten alespoň poblahopřál na dálku, a to z australské armády.

O PRINCEZNĚ CHARLOTTĚ ČTETE ZDE>>

Média se po narození princezny Charlotty nejvíce dohadovala nad její budoucí podobou a financemi. Mnozí astrologové již předpověděli princezničce skvělý osud a zářnou budoucnost. Aby také ne, vždyť stejně jako její bratr princ George vlastní velký majetek a díky sledovanosti jejího narození vydělala a ještě vydělá Británii velké peníze.

 

Články o celebritě

Kate poletuje  jako kdysi Diana Kate poletuje jako kdysi Diana Když se princezna Diana (†36) zúčastnila sportovního dne svých synů v roce 1989, podařilo se jí okouzlit… číst článek
Královský tělocvik? Princezna Charlotte se stavěla na hlavu, Kate během připomněla Dianu (†36)! Královský tělocvik? Princezna Charlotte se stavěla na hlavu, Kate během připomněla Dianu (†36)! Poslední dobou se pozornost upírala spíše na choť prince Harryho (33), vévodkyni Meghan (36). Teď… číst článek
Styl vévodkyně Kate: Její outfity si můžete koupit i vy a nevykrvácet! Styl vévodkyně Kate: Její outfity si můžete koupit i vy a nevykrvácet! Kdykoliv se má Kate objevit na veřejnosti, všichni tajíme dech a netrpělivě čekáme, co bude mít vévodkyně… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
zobrazit profil Monika Kramná
Monika Kramná
zobrazit profil Filip Čapka
Filip Čapka
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Zuzana Kronerová
Zuzana Kronerová
zobrazit profil Neymar Da Silva Santos Júnior
Neymar Da Silva Santos Júnior
zobrazit profil Janek Ledecký
Janek Ledecký
zobrazit profil Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta