Petr Suchoň

Datum narození: 7.5.1984
Místo narození: Zlín (dříve Gottwaldov)
Profese: moderátor, bývalý sporťák
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Moderátor Petr Suchoň, jehož diváci TV Nova znají zejména z Televizních novin, si vzal tenistku Kláru Koukalovou, vítězku Fed Cupu 2014.

Zhubnout a změnit práci. To je v krátkosti recept, kterým se Petr Suchoň stal krásnými ženami žádaným mužem. Když se z nakynutého sporťáka proměnil ve štíhlého fešáka, moderátora Televizních novin TV Nova, život se mu začal ubírat jiným směrem. A to nejenže jeho „parťáky“ přestali být udýchaní fotbalisté, ale atraktivní Renáta Czadernová, s níž vytvořil moderátorskou dvojici.

PETR SUCHOŇ A NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO RODINY

Ještě v květnu 2013 Petr Suchoň zamilovaně mluvil o své lásce Tereze, která studovala chemii. Posléze bylo všechno jinak. Dostal kopačky. Není divu, vždyť se na veřejnosti objevoval s mediálně známými kráskami. Jaké to byly kočky? Tak např., když se stal tváří jedné modní značky, byl ve společnosti modelky Elišky Bučkové.

Na afterparty po udělování cen Český slavík 2015 jej fotoreportéři zachytili pro změnu ve víc než družné zábavě s Miss Gabrielou Frankovou. Média hned spekulovala o tom, zda nevzniká nový pár. Petr Suchoň se ale poohlédl v jiných vodách. A ulovil tenistku Kláru Koukalovou, s níž se v únoru 2018 oženil na ostrově Mauricius.

O PETRU SUCHOŇOVI ČTĚTE ZDE>>

Petr Suchoň na TV Nova začínal roku 2008. Jeho dobrým kamarádem se stal sporťák Michal Hrdlička. Není také divu, vždyť měli společné zájmy: ženy, party a auta. V jednom, které řídil Petr Suchoň, dokonce sestřelili prase.

 

Články o celebritě

Moderátor Televizních novin Petr Suchoň se oženil s tenistkou Koukalovou Moderátor Televizních novin Petr Suchoň se oženil s tenistkou Koukalovou Další naprosto utajená svatba. V exotickém ráji se oženil moderátor Televizních novin Petr Suchoň… číst článek
Ultimatum pro Suchoně? Koukalová je na něho hrdá! Ultimatum pro Suchoně? Koukalová je na něho hrdá! Musíš zhubnout do plavek, jinak nikam neletíš!  číst článek
Moderátor Suchoň s láskou Koukalovou: Utekli z Česka! Moderátor Suchoň s láskou Koukalovou: Utekli z Česka! Pláž, moře, romantika… Takový ráj si nyní užívá moderátor Televizních novin Petr Suchoň (33) se svou… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Eva Aichmajerová-Decastelo
Eva Aichmajerová-Decastelo