Petr Suchoň

Datum narození: 7.5.1984
Místo narození: Zlín (dříve Gottwaldov)
Profese: moderátor, bývalý sporťák
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Moderátor Petr Suchoň, jehož diváci TV Nova znají zejména z Televizních novin, si vzal tenistku Kláru Koukalovou, vítězku Fed Cupu 2014.

Zhubnout a změnit práci. To je v krátkosti recept, kterým se Petr Suchoň stal krásnými ženami žádaným mužem. Když se z nakynutého sporťáka proměnil ve štíhlého fešáka, moderátora Televizních novin TV Nova, život se mu začal ubírat jiným směrem. A to nejenže jeho „parťáky“ přestali být udýchaní fotbalisté, ale atraktivní Renáta Czadernová, s níž vytvořil moderátorskou dvojici.

PETR SUCHOŇ A NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO RODINY

Ještě v květnu 2013 Petr Suchoň zamilovaně mluvil o své lásce Tereze, která studovala chemii. Posléze bylo všechno jinak. Dostal kopačky. Není divu, vždyť se na veřejnosti objevoval s mediálně známými kráskami. Jaké to byly kočky? Tak např., když se stal tváří jedné modní značky, byl ve společnosti modelky Elišky Bučkové.

Na afterparty po udělování cen Český slavík 2015 jej fotoreportéři zachytili pro změnu ve víc než družné zábavě s Miss Gabrielou Frankovou. Média hned spekulovala o tom, zda nevzniká nový pár. Petr Suchoň se ale poohlédl v jiných vodách. A ulovil tenistku Kláru Koukalovou, s níž se v únoru 2018 oženil na ostrově Mauricius.

O PETRU SUCHOŇOVI ČTĚTE ZDE>>

Petr Suchoň na TV Nova začínal roku 2008. Jeho dobrým kamarádem se stal sporťák Michal Hrdlička. Není také divu, vždyť měli společné zájmy: ženy, party a auta. V jednom, které řídil Petr Suchoň, dokonce sestřelili prase.

 

Články o celebritě

Utajená svatba Hrdličky s Plíškovou v Monaku! Dvanáct hostů a dcera Borhyové družička Utajená svatba Hrdličky s Plíškovou v Monaku! Dvanáct hostů a dcera Borhyové družička Tutlali to a už jsou svoji! Tajné manévry v Monaku předcházely svatbě televizního moderátora a manažera… číst článek
Suchoň z Novy do toho praštil: Svatba v exotice! Suchoň z Novy do toho praštil: Svatba v exotice! Kdepak česká veselka. Moderátor Televizních novin Petr Suchoň (33) přichystal pro svoji lásku Kláru… číst článek
Moderátor Televizních novin Petr Suchoň se oženil s tenistkou Koukalovou Moderátor Televizních novin Petr Suchoň se oženil s tenistkou Koukalovou Další naprosto utajená svatba. V exotickém ráji se oženil moderátor Televizních novin Petr Suchoň… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Petr Jablonský
Petr Jablonský
zobrazit profil Ornella Štiková
Ornella Štiková
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi