Petr Suchoň

Datum narození: 7.5.1984
Místo narození: Zlín (dříve Gottwaldov)
Profese: moderátor, bývalý sporťák
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Moderátor nováckých Televizních novin Petr Suchoň nezahálí. Po jeho boku se objevila další kráska, úspěšná tenistka Klára Koukalová, vítězka Fed Cupu z roku 2014.

Zhubnout a změnit práci. To je v krátkosti recept, kterým se Petr Suchoň stal krásnými ženami žádaným mužem. Když se z nakynutého sporťáka proměnil ve štíhlého fešáka, moderátora Televizních novin TV Nova, život se mu začal řítit jiným směrem. A to nejenže jeho „parťáky“ nejsou udýchaní fotbalisté, ale atkaktivní a vždy upravená Renáta Czadernová, s níž vytvořil moderátorskou dvojici.

PETR SUCHOŃ A KRÁSNÁ TENISTKA

Ještě v květnu 2013 zamilovaně mluvil o své lásce Tereze, která studovala chemii a dřela ke státnicím. Posléze bylo všechno jinak. Dostal kopačky. Není divu, vždyť se na veřejnosti objevoval s mediálně známými kráskami, i když jistě ne všechny podlehly jeho údajnému kouzlu. Jaké to byly kočky? Tak například, když se Petr Suchoň stal tváří jedné modní značky, byl ve společnosti modelky Elišky Bučkové. "Ona má hrozně dlouhý nohy, ta postava je fantastická, a má nádhernou tvář, je to holka z Moravy a má jiskru v oku," rozplýval se moderátor Novy nad krásnou modelkou. I jí se Suchoň zamlouval. „Je to krasavec,“ řekla Blesku. Na afterparty po udělování cen Český slavík 2015 byl zachycen fotoreportéry ve víc než družné zábavě s Miss Gabrielou Frankovou. Média hned spekulovala o tom, zda nevzniká nový pár. Petr Suchoň se ale poohlédl v jiných vodách a ulovil půvabnou tenistku Kláru Koukalovou.

Suchoň na TV Nova pracuje od roku 2008. Jak se zdá, jeho dobrým kamarádem je kolega, sporťák Michal Hrdlička. Není divu, že si ti dva rozumějí, vždyť mají společné zájmy: ženy, party a auta. V jednom, které řídil Petr Suchoňsestřelili prase.