Soňa Norisová

Datum narození: 27.8.1973
Místo narození: Malacky, Československo
Profese: herečka, zpěvačka, dabérka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Soňa Norisová se v Česku proslavila především díky rolím v kriminálních seriálech. Její mladší sestrou je taktéž herečka Zuzana Norisová.

Dcera lékaře a učitelky Soňa Norisová vystudovala konzervatoř v Bratislavě. Zejména v počátcích své kariéry se věnovala filmu. Jmenujme např. snímky Černá ovce (1996) či Ticho po bouřce (2000)

V ČR se Soňa Norisová zviditelnila muzikálem Filipa Renče Rebelové (2001), kde hrála po boku Tomáše Hanáka, Jana Révaie či své sestry Zuzany Norisové. K filmu se vrátila později, když byla obsazena do snímků Ve stínu (2012) nebo Sníh (2013).

SOŇU NORISOVOU VYŠKOLILA POLICIE

Zazářila především v seriálech. Zahrála si ve slovenské verzi Ordinace v růžové zahradě (2007). V Čechách je Soňa Norisová známá rolemi v krimi seriálech Policie Modrava (2015) a V.I.P. vraždy (2016)

Soňa Norisová je také zpěvačka. Je členkou vokální skupiny Fragile. Není jí cizí ani dabing. Propůjčila hlas mj. hlavní hrdince seriálu Sue Thomas: F.B.Eye.

O SONĚ NORISOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Slovenka Soňa Norisová se provdala za producenta Adriana Rajtera. Porodila mu syna Michala.

 

Články o celebritě

Soňa Norisová: Tahala z peřejí utopence! Soňa Norisová: Tahala z peřejí utopence! Obdivuhodný fyzický výkon předvedla Soňa Norisová (43) během natáčení druhé řady seriálu Policie… číst článek
Velký přehled podzimních seriálů: Co se stane v První republice či Ulici? Velký přehled podzimních seriálů: Co se stane v První republice či Ulici? Všechny televize vsadily opět na seriálové novinky nebo další série již zaběhnutých a divácky oblíbených… číst článek
Zuzana Norisová: Rebely jsem nemohla ani vidět Zuzana Norisová: Rebely jsem nemohla ani vidět Proslavila ji role ve filmovém muzikálu Rebelové, náhlá a mimořádná popularita ji ale zaskočila.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Vala
Jiří Vala
zobrazit profil Ralph Fiennes
Ralph Fiennes
zobrazit profil Michele  Mercier
Michele Mercier
zobrazit profil Radka Pavlovčinová
Radka Pavlovčinová
zobrazit profil Réka  Derzsi
Réka Derzsi
zobrazit profil Oldřich Vlach
Oldřich Vlach
zobrazit profil Vladislav  Müller
Vladislav Müller
zobrazit profil Kristýna Frejová
Kristýna Frejová