Soňa Norisová

Datum narození: 27.8.1973
Místo narození: Malacky, Československo
Profese: herečka, zpěvačka, dabérka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Soňa Norisová se v Česku proslavila především díky rolím v kriminálních seriálech. Její mladší sestrou je taktéž herečka Zuzana Norisová.

Dcera lékaře a učitelky Soňa Norisová vystudovala konzervatoř v Bratislavě. Zejména v počátcích své kariéry se věnovala filmu. Jmenujme např. snímky Černá ovce (1996) či Ticho po bouřce (2000)

V ČR se Soňa Norisová zviditelnila muzikálem Filipa Renče Rebelové (2001), kde hrála po boku Tomáše Hanáka, Jana Révaie či své sestry Zuzany Norisové. K filmu se vrátila později, když byla obsazena do snímků Ve stínu (2012) nebo Sníh (2013).

SOŇU NORISOVOU VYŠKOLILA POLICIE

Zazářila především v seriálech. Zahrála si ve slovenské verzi Ordinace v růžové zahradě (2007). V Čechách je Soňa Norisová známá rolemi v krimi seriálech Policie Modrava (2015) a V.I.P. vraždy (2016)

Soňa Norisová je také zpěvačka. Je členkou vokální skupiny Fragile. Není jí cizí ani dabing. Propůjčila hlas mj. hlavní hrdince seriálu Sue Thomas: F.B.Eye.

O SONĚ NORISOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Slovenka Soňa Norisová se provdala za producenta Adriana Rajtera. Porodila mu syna Michala.

 

Články o celebritě

V.I.P. vraždy! Co jste v TV neviděli: Když mrtvola kouří… V.I.P. vraždy! Co jste v TV neviděli: Když mrtvola kouří… Zážitek, na který se nezapomíná, má za sebou Jana Synková (74). Když promovanou psycholožku Kudlákovou… číst článek
Hvězda seriálu V.I.P. vraždy Soňa Norisová (44): Drželi mě na dně bazénu Hvězda seriálu V.I.P. vraždy Soňa Norisová (44): Drželi mě na dně bazénu V seriálu V.I.P. vraždy pomáhá kapitánu Beranovi (Patrik Děrgel) sexy spisovatelka Klaudie Wolfová… číst článek
Soňa Norisová z V.I.P. vražd: Utrpení během natáčení! Soňa Norisová z V.I.P. vražd: Utrpení během natáčení! Utrpení v lodičkách má za sebou Soňa Norisová (44). Hvězda seriálu V.I.P. vraždy se v nich musela… číst článek

Další Herci

zobrazit profil František Němec
František Němec
zobrazit profil Jan Teplý
Jan Teplý
zobrazit profil Kristýna Leichtová
Kristýna Leichtová
zobrazit profil Filip Čáp
Filip Čáp
zobrazit profil Josef Čáp
Josef Čáp
zobrazit profil Petr Kostka
Petr Kostka
zobrazit profil Jan Vlasák
Jan Vlasák
zobrazit profil Michaela Kuklová
Michaela Kuklová