Soňa Norisová

Datum narození: 27.8.1973
Místo narození: Malacky, Československo
Profese: herečka, zpěvačka, dabérka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Soňa Norisová se v Česku proslavila především díky rolím v kriminálních seriálech. Její mladší sestrou je taktéž herečka Zuzana Norisová.

Dcera lékaře a učitelky Soňa Norisová vystudovala konzervatoř v Bratislavě. Zejména v počátcích své kariéry se věnovala filmu. Jmenujme např. snímky Černá ovce (1996) či Ticho po bouřce (2000)

V ČR se Soňa Norisová zviditelnila muzikálem Filipa Renče Rebelové (2001), kde hrála po boku Tomáše Hanáka, Jana Révaie či své sestry Zuzany Norisové. K filmu se vrátila později, když byla obsazena do snímků Ve stínu (2012) nebo Sníh (2013).

SOŇU NORISOVOU VYŠKOLILA POLICIE

Zazářila především v seriálech. Zahrála si ve slovenské verzi Ordinace v růžové zahradě (2007). V Čechách je Soňa Norisová známá rolemi v krimi seriálech Policie Modrava (2015) a V.I.P. vraždy (2016)

Soňa Norisová je také zpěvačka. Je členkou vokální skupiny Fragile. Není jí cizí ani dabing. Propůjčila hlas mj. hlavní hrdince seriálu Sue Thomas: F.B.Eye.

O SONĚ NORISOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Slovenka Soňa Norisová se provdala za producenta Adriana Rajtera. Porodila mu syna Michala.

 

Články o celebritě

Soňa Norisová z V.I.P. vražd: Utrpení během natáčení! Soňa Norisová z V.I.P. vražd: Utrpení během natáčení! Utrpení v lodičkách má za sebou Soňa Norisová (44). Hvězda seriálu V.I.P. vraždy se v nich musela… číst článek
Soňa Norisová: Drsná pravda o natáčení seriálu V.I.P. vraždy Soňa Norisová: Drsná pravda o natáčení seriálu V.I.P. vraždy Únos, škrcení a topení. To všechno musela na vlastní kůži podstoupit Soňa Norisová (44). Hvězdu druhé… číst článek
Kamarád do deště Lukáš Vaculík: Odhalil hruď! V 55 letech Kamarád do deště Lukáš Vaculík: Odhalil hruď! V 55 letech Studená sprcha a pak nechtěný striptýz! Na tohle natáčení Lukáš Vaculík (55) jen tak nezapomene.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jakub Janatka
Jakub Janatka
zobrazit profil Petr Vágner
Petr Vágner
zobrazit profil Jana Pidrmanová
Jana Pidrmanová
zobrazit profil Pavel Řezníček
Pavel Řezníček
zobrazit profil Hana Tomáš Briešťanská
Hana Tomáš Briešťanská
zobrazit profil Eliška Balzerová
Eliška Balzerová
zobrazit profil Pierre Richard
Pierre Richard
zobrazit profil Erdogan Atalay
Erdogan Atalay