Soňa Norisová

Datum narození: 27.8.1973
Místo narození: Malacky, Československo
Profese: herečka, zpěvačka, dabérka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka Soňa Norisová se v Česku proslavila především díky rolím v kriminálních seriálech. Její mladší sestrou je taktéž herečka Zuzana Norisová.

Dcera lékaře a učitelky Soňa Norisová vystudovala konzervatoř v Bratislavě. Zejména v počátcích své kariéry se věnovala filmu. Jmenujme např. snímky Černá ovce (1996) či Ticho po bouřce (2000)

V ČR se Soňa Norisová zviditelnila muzikálem Filipa Renče Rebelové (2001), kde hrála po boku Tomáše Hanáka, Jana Révaie či své sestry Zuzany Norisové. K filmu se vrátila později, když byla obsazena do snímků Ve stínu (2012) nebo Sníh (2013).

SOŇU NORISOVOU VYŠKOLILA POLICIE

Zazářila především v seriálech. Zahrála si ve slovenské verzi Ordinace v růžové zahradě (2007). V Čechách je Soňa Norisová známá rolemi v krimi seriálech Policie Modrava (2015) a V.I.P. vraždy (2016)

Soňa Norisová je také zpěvačka. Je členkou vokální skupiny Fragile. Není jí cizí ani dabing. Propůjčila hlas mj. hlavní hrdince seriálu Sue Thomas: F.B.Eye.

O SONĚ NORISOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Slovenka Soňa Norisová se provdala za producenta Adriana Rajtera. Porodila mu syna Michala.

 

Články o celebritě

Zemřel Jaroslav Šmíd (†47): Náhlou smrt herce z filmu Doktor od jezera hrochů oznámili na Facebooku Zemřel Jaroslav Šmíd (†47): Náhlou smrt herce z filmu Doktor od jezera hrochů oznámili na Facebooku Herecké nebe se bohužel znovu rozrostlo. Herec Jaroslav Šmíd (†47), kterého proslavila zejména role… číst článek
Zuzana Norisová: Proč se nemohla na Rebely ani podívat? Zuzana Norisová: Proč se nemohla na Rebely ani podívat? Film režiséra Filipa Renče přinesl herečce Zuzaně Norisové obrovskou slávu a ona sama se prý cítila… číst článek
Úspěch seriálu Policie Modrava: UNIKÁTNÍ SCÉNY, které v TV nebyly! Úspěch seriálu Policie Modrava: UNIKÁTNÍ SCÉNY, které v TV nebyly! Obrovské nasazení a nekonečná práce! To všechno se podepsalo na neuvěřitelné sledovanosti seriálu… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavla Vojáčková
Pavla Vojáčková
zobrazit profil Štěpánka Fingerhutová
Štěpánka Fingerhutová
zobrazit profil Eva Vejmělková
Eva Vejmělková
zobrazit profil Simon Helberg
Simon Helberg
zobrazit profil Dana Verzichová
Dana Verzichová
zobrazit profil Zuzana Geislerová
Zuzana Geislerová
zobrazit profil Jan Kačer
Jan Kačer
zobrazit profil Scott Patterson
Scott Patterson