Milan Peroutka

Datum narození: 24.3.1990
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, moderátor
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Milan Peroutka mladší je český moderátor, herec a hudebník. V roce 2017 se stal jedním ze soutěžících v show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas 3.

Milan Peroutka mladší je talentovaný český muzikant, herec a moderátor. Je synem spisovatelky Ivany Peroutkové a bubeníka rockové skupiny Olympic Milana Peroutky staršího, který zemřel nešťastnou náhodou v roce 2013. Má také sourozence Barboru a Jana. Milan od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a rozvíjel svůj herecký talent.

POHŘEB BUBENÍKA OLYMPICU MILANA PEROUTKY

Svou hereckou kariéru zahájil Milan Peroutka ml. v HaFdivadle. Zahrál si také v několika videoklipech či reklamách. Objevil se také v seriálech, jako například Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj či Gympl s ručením omezeným.

Milan Peroutka ml. v roce 2012 založil kapelu Perutě. V roce 2015 pak představil první videoklip hudební skupiny Postavím kolem nás zeď. Následně se stal i moderátorem, když na hudební TV Óčko moderoval ve dvojici s herečkou Annou Kadeřávkovou pořad Mixxxer.

Milan Peroutka ml. přijal nabídku na účinkování v třetí řadě imitační show Tvoje tvář má známý hlas. Za soupeře mu televize Nova vybrala Taianu Vilhelmovou, Markétou KonvičkovouMarthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu a Martina Dejdara.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 3 - NEJNOVĚJŠÍ INFO

 

Články o celebritě

Nová posila Ordinace Oltová: Kvůli roli má noční můry! Nová posila Ordinace Oltová: Kvůli roli má noční můry! Získala roli ve veleúspěšném seriálu, který se vysílá již 12 let, a přijde si tak na slušné peníze.… číst článek
Nová posila Ordinace Klára Sedláčková Oltová: Bezesné noci kvůli roli! Nová posila Ordinace Klára Sedláčková Oltová: Bezesné noci kvůli roli! Obrovská nervozita a tréma trápí novou hvězdu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Kláru Oltovou (41).… číst článek
Novinky v Ordinaci překvapily diváky: Peroutka se vrací v jiné roli Novinky v Ordinaci překvapily diváky: Peroutka se vrací v jiné roli I když si to mnozí z vás nechtějí přiznat, prázdniny se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Sice musíme… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michal Pavlata
Michal Pavlata
zobrazit profil Dominika  Zeleníková
Dominika Zeleníková
zobrazit profil Eva Holubová
Eva Holubová
zobrazit profil Miroslav Etzler
Miroslav Etzler
zobrazit profil Tomáš Dastlík
Tomáš Dastlík
zobrazit profil Ondřej Havel
Ondřej Havel
zobrazit profil Sabina Laurinová
Sabina Laurinová
zobrazit profil Johnny Galecki
Johnny Galecki