Milan Peroutka

Datum narození: 24.3.1990
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, moderátor
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Milan Peroutka mladší je český moderátor, herec a hudebník. V roce 2017 se stal jedním ze soutěžících v show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas 3.

Milan Peroutka mladší je talentovaný český muzikant, herec a moderátor. Je synem spisovatelky Ivany Peroutkové a bubeníka rockové skupiny Olympic Milana Peroutky staršího, který zemřel nešťastnou náhodou v roce 2013. Má také sourozence Barboru a Jana. Milan od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a rozvíjel svůj herecký talent.

POHŘEB BUBENÍKA OLYMPICU MILANA PEROUTKY

Svou hereckou kariéru zahájil Milan Peroutka ml. v HaFdivadle. Zahrál si také v několika videoklipech či reklamách. Objevil se také v seriálech, jako například Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj či Gympl s ručením omezeným.

Milan Peroutka ml. v roce 2012 založil kapelu Perutě. V roce 2015 pak představil první videoklip hudební skupiny Postavím kolem nás zeď. Následně se stal i moderátorem, když na hudební TV Óčko moderoval ve dvojici s herečkou Annou Kadeřávkovou pořad Mixxxer.

Milan Peroutka ml. přijal nabídku na účinkování v třetí řadě imitační show Tvoje tvář má známý hlas. Za soupeře mu televize Nova vybrala Taianu Vilhelmovou, Markétou KonvičkovouMarthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu a Martina Dejdara.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 3 - NEJNOVĚJŠÍ INFO

 

Články o celebritě

Režisér Renč nestíhá: Kvůli nové Popelce málem neměl čas na dceru! Režisér Renč nestíhá: Kvůli nové Popelce málem neměl čas na dceru! Režisér Filip Renč (53) se přes prázdniny rozhodně jen tak nepoflakoval. Neměl totiž vůbec čas. Musel… číst článek
Roste z ní krasavice! Dcera Petra Muka (†45) už je bez táty osm let, ale měl by z ní radost Roste z ní krasavice! Dcera Petra Muka (†45) už je bez táty osm let, ale měl by z ní radost Za tři dny jí bude dvanáct let, ale už osm let je bez otce. Dcera Petra Muka (†45) Noemi ale na tátu,… číst článek
Hvězda Ordinace Peroutka smutní: Zemřel mu milovaný člen rodiny! Hvězda Ordinace Peroutka smutní: Zemřel mu milovaný člen rodiny! Milan Peroutka (28) sice natáčel zábavný pořad, ale do smíchu mu nebylo. Ve skutečnosti zadržoval… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michal Isteník
Michal Isteník
zobrazit profil Martin Donutil
Martin Donutil
zobrazit profil Rachel Weisz
Rachel Weisz
zobrazit profil Kateřina  Janečková
Kateřina Janečková
zobrazit profil Filip Kaňkovský
Filip Kaňkovský
zobrazit profil Jaroslav Marvan
Jaroslav Marvan
zobrazit profil Antonie Formanová
Antonie Formanová
zobrazit profil Uma Thurman
Uma Thurman