Milan Peroutka

Datum narození: 24.3.1990
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, moderátor
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Milan Peroutka mladší je český moderátor, herec a hudebník. V roce 2017 se stal jedním ze soutěžících v show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas 3.

Milan Peroutka mladší je talentovaný český muzikant, herec a moderátor. Je synem spisovatelky Ivany Peroutkové a bubeníka rockové skupiny Olympic Milana Peroutky staršího, který zemřel nešťastnou náhodou v roce 2013. Má také sourozence Barboru a Jana. Milan od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a rozvíjel svůj herecký talent.

POHŘEB BUBENÍKA OLYMPICU MILANA PEROUTKY

Svou hereckou kariéru zahájil Milan Peroutka ml. v HaFdivadle. Zahrál si také v několika videoklipech či reklamách. Objevil se také v seriálech, jako například Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj či Gympl s ručením omezeným.

Milan Peroutka ml. v roce 2012 založil kapelu Perutě. V roce 2015 pak představil první videoklip hudební skupiny Postavím kolem nás zeď. Následně se stal i moderátorem, když na hudební TV Óčko moderoval ve dvojici s herečkou Annou Kadeřávkovou pořad Mixxxer.

Milan Peroutka ml. přijal nabídku na účinkování v třetí řadě imitační show Tvoje tvář má známý hlas. Za soupeře mu televize Nova vybrala Taianu Vilhelmovou, Markétou KonvičkovouMarthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu a Martina Dejdara.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 3 - NEJNOVĚJŠÍ INFO

 

Články o celebritě

Milan Peroutka v bolestech: Zranění! Milan Peroutka v bolestech: Zranění! S velmi bolestivým poraněním bojuje Milan Peroutka (28)! Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas si… číst článek
Vážné zranění Milana Peroutky z Tváře: Odkládá operaci a riskuje zdraví! Vážné zranění Milana Peroutky z Tváře: Odkládá operaci a riskuje zdraví! V Ordinaci v růžové zahradě 2 sice hraje mladého medika, ovšem ve skutečnosti se teď z Milana Peroutky… číst článek
Hvězda Ulice Míša Tomešová: Vzpomíná na obří pupek a 17 hodin bolesti! Hvězda Ulice Míša Tomešová: Vzpomíná na obří pupek a 17 hodin bolesti! Herečka a zpěvačka Míša Tomešová (26) s manželem Romanem Tomešem (30) sice miminko ještě neplánovali,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Adrian  Jastraban
Adrian Jastraban
zobrazit profil David Suchařípa
David Suchařípa
zobrazit profil Alois Grec
Alois Grec
zobrazit profil Hedy Lamarr
Hedy Lamarr
zobrazit profil Marko Igonda
Marko Igonda
zobrazit profil Jana Hlaváčová
Jana Hlaváčová
zobrazit profil Olga Scheinpflugová
Olga Scheinpflugová
zobrazit profil Július Satinský
Július Satinský