Milan Peroutka

Datum narození: 24.3.1990
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, moderátor
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Milan Peroutka mladší je český moderátor, herec a hudebník. V roce 2017 se stal jedním ze soutěžících v show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas 3.

Milan Peroutka mladší je talentovaný český muzikant, herec a moderátor. Je synem spisovatelky Ivany Peroutkové a bubeníka rockové skupiny Olympic Milana Peroutky staršího, který zemřel nešťastnou náhodou v roce 2013. Má také sourozence Barboru a Jana. Milan od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a rozvíjel svůj herecký talent.

POHŘEB BUBENÍKA OLYMPICU MILANA PEROUTKY

Svou hereckou kariéru zahájil Milan Peroutka ml. v HaFdivadle. Zahrál si také v několika videoklipech či reklamách. Objevil se také v seriálech, jako například Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj či Gympl s ručením omezeným.

Milan Peroutka ml. v roce 2012 založil kapelu Perutě. V roce 2015 pak představil první videoklip hudební skupiny Postavím kolem nás zeď. Následně se stal i moderátorem, když na hudební TV Óčko moderoval ve dvojici s herečkou Annou Kadeřávkovou pořad Mixxxer.

Milan Peroutka ml. přijal nabídku na účinkování v třetí řadě imitační show Tvoje tvář má známý hlas. Za soupeře mu televize Nova vybrala Taianu Vilhelmovou, Markétou KonvičkovouMarthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu a Martina Dejdara.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 3 - NEJNOVĚJŠÍ INFO

 

Články o celebritě

Afterparty po finále deváté řady StarDance: Polibky (ne)zadaných mužů! Afterparty po finále deváté řady StarDance: Polibky (ne)zadaných mužů! Jak je dobrým zvykem u skoro všech soutěžících, ať už celebrit, nebo profesionálních tanečníků, po… číst článek
Konec břišního pekáče: Hezounek Peroutka tloustne a už mu praskly dvoje kalhoty Konec břišního pekáče: Hezounek Peroutka tloustne a už mu praskly dvoje kalhoty Operace přetržených vazů v koleni a několikaměsíční rehabilitace vyřadily Milana Peroutku (28) z… číst článek
Premiéra Fantastických zvířat: Leichtová s miminkem na krku, Peroutka tančil s brunetou Premiéra Fantastických zvířat: Leichtová s miminkem na krku, Peroutka tančil s brunetou Jedná se o jeden z nejočekávanějších snímků letošního roku, a tak není divu, že si ho nenechaly ujít… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michal Slaný
Michal Slaný
zobrazit profil Alexis Bledel
Alexis Bledel
zobrazit profil Hana Tomáš Briešťanská
Hana Tomáš Briešťanská
zobrazit profil Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
zobrazit profil Jana Švandová
Jana Švandová
zobrazit profil Michaela Doubravová Tomešová
Michaela Doubravová Tomešová
zobrazit profil Julius Neumann
Julius Neumann
zobrazit profil Marek Vašut
Marek Vašut