Milan Peroutka

Datum narození: 24.3.1990
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, moderátor
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Milan Peroutka mladší je český moderátor, herec a hudebník. V roce 2017 se stal jedním ze soutěžících v show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas 3.

Milan Peroutka mladší je talentovaný český muzikant, herec a moderátor. Je synem spisovatelky Ivany Peroutkové a bubeníka rockové skupiny Olympic Milana Peroutky staršího, který zemřel nešťastnou náhodou v roce 2013. Má také sourozence Barboru a Jana. Milan od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a rozvíjel svůj herecký talent.

POHŘEB BUBENÍKA OLYMPICU MILANA PEROUTKY

Svou hereckou kariéru zahájil Milan Peroutka ml. v HaFdivadle. Zahrál si také v několika videoklipech či reklamách. Objevil se také v seriálech, jako například Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj či Gympl s ručením omezeným.

Milan Peroutka ml. v roce 2012 založil kapelu Perutě. V roce 2015 pak představil první videoklip hudební skupiny Postavím kolem nás zeď. Následně se stal i moderátorem, když na hudební TV Óčko moderoval ve dvojici s herečkou Annou Kadeřávkovou pořad Mixxxer.

Milan Peroutka ml. přijal nabídku na účinkování v třetí řadě imitační show Tvoje tvář má známý hlas. Za soupeře mu televize Nova vybrala Taianu Vilhelmovou, Markétou KonvičkovouMarthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu a Martina Dejdara.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 3 - NEJNOVĚJŠÍ INFO

 

Články o celebritě

Topmodelka Soukupová: Opustila děti a vyrazila do Prahy na párty! Topmodelka Soukupová: Opustila děti a vyrazila do Prahy na párty! Zahajovací párty nového e-shopu si nenechala ujít spousta známých českých tváří. Z Mallorky dokonce… číst článek
Burešová z Tváře po něžnostech se dvěma muži: Jsem jenom člověk! Burešová z Tváře po něžnostech se dvěma muži: Jsem jenom člověk! Po nočním tahu Prahou, kdy se sympatická hvězda Tváře Eva Burešová (25) tak rozjela, že se během… číst článek
„Nenasytná“ Eva Burešová (25): Líbačka s Peroutkou a pak noční tah se dvěma fešáky! „Nenasytná“ Eva Burešová (25): Líbačka s Peroutkou a pak noční tah se dvěma fešáky! Už nesmutní! Hvězda Tváře Eva Burešová (25), kterou necelý rok po narození syna Nathaniela opustil… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Marie Tomášová
Marie Tomášová
zobrazit profil Ondřej Sokol
Ondřej Sokol
zobrazit profil Zdeněk Hruška
Zdeněk Hruška
zobrazit profil Lenka Zahradnická
Lenka Zahradnická
zobrazit profil Barbora Lukešová
Barbora Lukešová
zobrazit profil Norbert Lichý
Norbert Lichý
zobrazit profil Jana Drbohlavová
Jana Drbohlavová
zobrazit profil Rudolf Hrušínský ml.
Rudolf Hrušínský ml.