Milan Peroutka

Datum narození: 24.3.1990
Místo narození: Praha
Profese: herec, zpěvák, moderátor
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Milan Peroutka mladší je český moderátor, herec a hudebník. V roce 2017 se stal jedním ze soutěžících v show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas 3.

Milan Peroutka mladší je talentovaný český muzikant, herec a moderátor. Je synem spisovatelky Ivany Peroutkové a bubeníka rockové skupiny Olympic Milana Peroutky staršího, který zemřel nešťastnou náhodou v roce 2013. Má také sourozence Barboru a Jana. Milan od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a rozvíjel svůj herecký talent.

POHŘEB BUBENÍKA OLYMPICU MILANA PEROUTKY

Svou hereckou kariéru zahájil Milan Peroutka ml. v HaFdivadle. Zahrál si také v několika videoklipech či reklamách. Objevil se také v seriálech, jako například Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj či Gympl s ručením omezeným.

Milan Peroutka ml. v roce 2012 založil kapelu Perutě. V roce 2015 pak představil první videoklip hudební skupiny Postavím kolem nás zeď. Následně se stal i moderátorem, když na hudební TV Óčko moderoval ve dvojici s herečkou Annou Kadeřávkovou pořad Mixxxer.

Milan Peroutka ml. přijal nabídku na účinkování v třetí řadě imitační show Tvoje tvář má známý hlas. Za soupeře mu televize Nova vybrala Taianu Vilhelmovou, Markétou KonvičkovouMarthu Issovou, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu a Martina Dejdara.

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS 3 - NEJNOVĚJŠÍ INFO

 

Články o celebritě

Jak tráví neděli zpěvák a herec Milan Peroutka? Jak tráví neděli zpěvák a herec Milan Peroutka? Jako medik Jonáš září Milan Peroutka (28) v »Ordinaci«, koncertuje s kapelou Perutě, hraje v muzikálech.… číst článek
Milan Peroutka z Ordinace: Když piju, chci se opít, ale drogám se vyhýbám Milan Peroutka z Ordinace: Když piju, chci se opít, ale drogám se vyhýbám Herec a zpěvák Milan Peroutka (28) bude jednou z hvězd muzikálu, jejíž filmovou verzi režíroval zesnulý… číst článek
Milan Peroutka z Ordinace: Když piji, chci se opít, ale drogám se vyhýbám Milan Peroutka z Ordinace: Když piji, chci se opít, ale drogám se vyhýbám Herec a zpěvák Milan Peroutka (28) bude jednou z hvězd muzikálu Vlasy, jehož filmovou verzi režíroval… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Příkazký
Lukáš Příkazký
zobrazit profil Jiří Hána
Jiří Hána
zobrazit profil Josef Laufer
Josef Laufer
zobrazit profil Marie Tomášová
Marie Tomášová
zobrazit profil Vojtěch Záveský
Vojtěch Záveský
zobrazit profil Martin Hofmann
Martin Hofmann
zobrazit profil Jan Komínek
Jan Komínek
zobrazit profil Zlata Adamovská
Zlata Adamovská