Taťána Kuchařová

Datum narození: 23.12.1987
Místo narození: Trnava, Československo
Váha: 54 kg
Míry: 90-63-91
Výška: 177 cm
Profese: modelka, Miss ČR 2006, Miss World 2006

Související celebrity

Životopis

Taťána Kuchařová je známá česká modelka, která se stala nejkrásnější ženou světa. Jejími největšími úspěchy jsou tituly Miss ČR a Miss World 2006.

Taťána Kuchařová vystudovala gymnázium, po kterém nastoupila na Vysokou školu finanční a správní. Fotomodelkou se stala už v jedenácti. A pak to v roce 2006 přišlo. Vyhrála Miss České republiky. Poté odjela na Miss World. V republice to vřelo. S napětím se čekalo na výsledky z polské Varšavy. Modelka Taťána Kuchařová tam porazila 103 dívek z celého světa. Stala se historicky první Češkou, která tuto soutěž vyhrála.

NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ

Taťána Kuchařová od té doby létá po celém světě, kde fotí kalendáře, předvádí nejznámější značky nebo zastupuje svou nadaci Krása pomoci. V ní se snaží Táňa Kuchařová pomáhat zdravotně, sociálně či ekonomicky znevýhodněným lidem jak v Česku, tak i v zahraničí. U nás se zaměřuje hlavně na zkvalitnění života seniorů.

Dva roky byla Taťána Kuchařová prezidentkou Miss České republiky. Nyní předsedá společnosti, která tuto soutěž provozuje. Zelenooká bohyně byla zařazena i mezi pět nejúspěšnějších mladých osobností světa. Zahrála si i v klipu Fascinated amerického zpěváka Justina Timberlakea. Do snímku Sukničkáři ji nabídl roli režisér Jiří Menzel.

Taťána Kuchařová randila s pražským radním Milanem Richterem. Po rozchodu (údajně kvůli Richterovým nevěrám) se zamilovala do amerického modela Lana Carlsona. Poznali se na charitativní akci v New Yorku. Táňa Kuchařová a Lan Carlson žili napůl v Americe a napůl v Česku, ale ani jejich vztah nevydržel.

Taťána Kuchařová není sama, od roku 2013 je jejím partnerem herec Ondřej Brzobohatý. V roce 2014 se dvojice dvojice zasnoubila. A v létě roku 2016 se Taťána a Ondřej vzali (zde najdete fotogalerii z jejich svatby).

Taťána Kuchařová má ráda historii, sport i tanec. V roce 2013 se dostala až do finále soutěže StarDance, skončila však druhá, za Annou Polívkovou. Jednou by se chtěla věnovat diplomacii.

 

Články o celebritě

Taťana G. Brzobohatá: Bojuje o peníze! Taťana G. Brzobohatá: Bojuje o peníze! Není jen krásná, ale také má srdce na pravém místě. Miss World 2006 Taťána Kuchařová (30), provdaná… číst článek
Z Prahy až do náručí italského miliardáře! Šeredová slaví 40 a její příběh je jako z filmu Z Prahy až do náručí italského miliardáře! Šeredová slaví 40 a její příběh je jako z filmu Všechno nejlepší! Modelka Alena Šeredová slaví narozeniny, a to rovnou kulaté! I když na to vůbec… číst článek
Vyhořel podnik českých celebrit! Prachařová ho otvírala, Babišová tam jedla Vyhořel podnik českých celebrit! Prachařová ho otvírala, Babišová tam jedla V úterý 27. února hořelo v asijské restauraci v centru Prahy, která byla vyhledávaným místem českých… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Diana Kratochvílová
Diana Kratochvílová
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Zina Šťovíčková
Zina Šťovíčková
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová