Taťána Kuchařová

Datum narození: 23.12.1987
Místo narození: Trnava, Československo
Váha: 54 kg
Míry: 90-63-91
Výška: 177 cm
Profese: modelka, Miss ČR 2006, Miss World 2006

Související celebrity

Životopis

Taťána Kuchařová je známá česká modelka, která se stala nejkrásnější ženou světa. Jejími největšími úspěchy jsou tituly Miss ČR a Miss World 2006.

Taťána Kuchařová vystudovala gymnázium, po kterém nastoupila na Vysokou školu finanční a správní. Fotomodelkou se stala už v jedenácti. A pak to v roce 2006 přišlo. Vyhrála Miss České republiky. Poté odjela na Miss World. V republice to vřelo. S napětím se čekalo na výsledky z polské Varšavy. Modelka Taťána Kuchařová tam porazila 103 dívek z celého světa. Stala se historicky první Češkou, která tuto soutěž vyhrála.

NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ

Taťána Kuchařová od té doby létá po celém světě, kde fotí kalendáře, předvádí nejznámější značky nebo zastupuje svou nadaci Krása pomoci. V ní se snaží Táňa Kuchařová pomáhat zdravotně, sociálně či ekonomicky znevýhodněným lidem jak v Česku, tak i v zahraničí. U nás se zaměřuje hlavně na zkvalitnění života seniorů.

Dva roky byla Taťána Kuchařová prezidentkou Miss České republiky. Nyní předsedá společnosti, která tuto soutěž provozuje. Zelenooká bohyně byla zařazena i mezi pět nejúspěšnějších mladých osobností světa. Zahrála si i v klipu Fascinated amerického zpěváka Justina Timberlakea. Do snímku Sukničkáři ji nabídl roli režisér Jiří Menzel.

Taťána Kuchařová randila s pražským radním Milanem Richterem. Po rozchodu (údajně kvůli Richterovým nevěrám) se zamilovala do amerického modela Lana Carlsona. Poznali se na charitativní akci v New Yorku. Táňa Kuchařová a Lan Carlson žili napůl v Americe a napůl v Česku, ale ani jejich vztah nevydržel.

Taťána Kuchařová není sama, od roku 2013 je jejím partnerem herec Ondřej Brzobohatý. V roce 2014 se dvojice dvojice zasnoubila. A v létě roku 2016 se Taťána a Ondřej vzali (zde najdete fotogalerii z jejich svatby).

Taťána Kuchařová má ráda historii, sport i tanec. V roce 2013 se dostala až do finále soutěže StarDance, skončila však druhá, za Annou Polívkovou. Jednou by se chtěla věnovat diplomacii.

 

Články o celebritě

Vdova po Brzobohatém Hana Gregorová (65) po rozchodu s mladým milencem, který ji pronásleduje: Peklo si předpověděla sama! Vdova po Brzobohatém Hana Gregorová (65) po rozchodu s mladým milencem, který ji pronásleduje: Peklo si předpověděla sama! Zoufalé ženy dělají zoufalé činy. Ale co udělá zoufalý chlap, když ho ženská odkopne? Podle chování… číst článek
Syn Gregorové Ondřej Brzobohatý zaskočil šíleného Koptíka: Takhle ho zchladil! Syn Gregorové Ondřej Brzobohatý zaskočil šíleného Koptíka: Takhle ho zchladil! Ondřej Koptík (34) dělá vše možné i nemožné pro to, aby získal zpět srdce své lásky Hany Gregorové… číst článek
Ostudný tyjátr na hrobě Brzobohatého: Gregorová si fotila selfíčka a šlapala po náhrobku Ostudný tyjátr na hrobě Brzobohatého: Gregorová si fotila selfíčka a šlapala po náhrobku Hana Gregorová (65) přišla před pěti lety o manžela Radka Brzobohatého (†79), ovšem zdá se, že čas… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová
zobrazit profil Jana Tvrdíková
Jana Tvrdíková
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá