Taťána Kuchařová

Datum narození: 23.12.1987
Místo narození: Trnava, Československo
Váha: 54 kg
Míry: 90-63-91
Výška: 177 cm
Profese: modelka, Miss ČR 2006, Miss World 2006

Související celebrity

Životopis

Taťána Kuchařová je známá česká modelka, která se stala nejkrásnější ženou světa. Jejími největšími úspěchy jsou tituly Miss ČR a Miss World 2006.

Taťána Kuchařová vystudovala gymnázium, po kterém nastoupila na Vysokou školu finanční a správní. Fotomodelkou se stala už v jedenácti. A pak to v roce 2006 přišlo. Vyhrála Miss České republiky. Poté odjela na Miss World. V republice to vřelo. S napětím se čekalo na výsledky z polské Varšavy. Modelka Taťána Kuchařová tam porazila 103 dívek z celého světa. Stala se historicky první Češkou, která tuto soutěž vyhrála.

NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ

Taťána Kuchařová od té doby létá po celém světě, kde fotí kalendáře, předvádí nejznámější značky nebo zastupuje svou nadaci Krása pomoci. V ní se snaží Táňa Kuchařová pomáhat zdravotně, sociálně či ekonomicky znevýhodněným lidem jak v Česku, tak i v zahraničí. U nás se zaměřuje hlavně na zkvalitnění života seniorů.

Dva roky byla Taťána Kuchařová prezidentkou Miss České republiky. Nyní předsedá společnosti, která tuto soutěž provozuje. Zelenooká bohyně byla zařazena i mezi pět nejúspěšnějších mladých osobností světa. Zahrála si i v klipu Fascinated amerického zpěváka Justina Timberlakea. Do snímku Sukničkáři ji nabídl roli režisér Jiří Menzel.

Taťána Kuchařová randila s pražským radním Milanem Richterem. Po rozchodu (údajně kvůli Richterovým nevěrám) se zamilovala do amerického modela Lana Carlsona. Poznali se na charitativní akci v New Yorku. Táňa Kuchařová a Lan Carlson žili napůl v Americe a napůl v Česku, ale ani jejich vztah nevydržel.

Taťána Kuchařová není sama, od roku 2013 je jejím partnerem herec Ondřej Brzobohatý. V roce 2014 se dvojice dvojice zasnoubila. A v létě roku 2016 se Taťána a Ondřej vzali (zde najdete fotogalerii z jejich svatby).

Taťána Kuchařová má ráda historii, sport i tanec. V roce 2013 se dostala až do finále soutěže StarDance, skončila však druhá, za Annou Polívkovou. Jednou by se chtěla věnovat diplomacii.

 

Články o celebritě

5 let od smrti Brzobohatého (†79): OSTUDA U JEHO HROBU! 5 let od smrti Brzobohatého (†79): OSTUDA U JEHO HROBU! Neumytý náhrobní kámen, pár vypálených svíček a žádná květinová výzdoba! Tak vypadal hrob Radka Brzobohatého… číst článek
Kdo končí před oltářem s českými misskami? Sportovci, herci a podnikatelé! Tady je trefný přehled Kdo končí před oltářem s českými misskami? Sportovci, herci a podnikatelé! Tady je trefný přehled To, že se sportovci ohlížejí za krásnými modelkami, nejlépe misskami, je stará velká pravda. Občas… číst článek
Gregorová si dala dárek k 65. narozeninám: Kolouška si nastěhovala do vily po Radkovi Gregorová si dala dárek k 65. narozeninám: Kolouška si nastěhovala do vily po Radkovi K půlkulatinám si vdova po Radku Brzobohatém (†79) nadělila ten nejhezčí dárek. Hana Gregorová (65)… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová