Taťána Kuchařová

Datum narození: 23.12.1987
Místo narození: Trnava, Československo
Váha: 54 kg
Míry: 90-63-91
Výška: 177 cm
Profese: modelka, Miss ČR 2006, Miss World 2006

Související celebrity

Životopis

Taťána Kuchařová je známá česká modelka, která se stala nejkrásnější ženou světa. Jejími největšími úspěchy jsou tituly Miss ČR a Miss World 2006.

Taťána Kuchařová vystudovala gymnázium, po kterém nastoupila na Vysokou školu finanční a správní. Fotomodelkou se stala už v jedenácti. A pak to v roce 2006 přišlo. Vyhrála Miss České republiky. Poté odjela na Miss World. V republice to vřelo. S napětím se čekalo na výsledky z polské Varšavy. Modelka Taťána Kuchařová tam porazila 103 dívek z celého světa. Stala se historicky první Češkou, která tuto soutěž vyhrála.

NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ

Taťána Kuchařová od té doby létá po celém světě, kde fotí kalendáře, předvádí nejznámější značky nebo zastupuje svou nadaci Krása pomoci. V ní se snaží Táňa Kuchařová pomáhat zdravotně, sociálně či ekonomicky znevýhodněným lidem jak v Česku, tak i v zahraničí. U nás se zaměřuje hlavně na zkvalitnění života seniorů.

Dva roky byla Taťána Kuchařová prezidentkou Miss České republiky. Nyní předsedá společnosti, která tuto soutěž provozuje. Zelenooká bohyně byla zařazena i mezi pět nejúspěšnějších mladých osobností světa. Zahrála si i v klipu Fascinated amerického zpěváka Justina Timberlakea. Do snímku Sukničkáři ji nabídl roli režisér Jiří Menzel.

Taťána Kuchařová randila s pražským radním Milanem Richterem. Po rozchodu (údajně kvůli Richterovým nevěrám) se zamilovala do amerického modela Lana Carlsona. Poznali se na charitativní akci v New Yorku. Táňa Kuchařová a Lan Carlson žili napůl v Americe a napůl v Česku, ale ani jejich vztah nevydržel.

Taťána Kuchařová není sama, od roku 2013 je jejím partnerem herec Ondřej Brzobohatý. V roce 2014 se dvojice dvojice zasnoubila. A v létě roku 2016 se Taťána a Ondřej vzali (zde najdete fotogalerii z jejich svatby).

Taťána Kuchařová má ráda historii, sport i tanec. V roce 2013 se dostala až do finále soutěže StarDance, skončila však druhá, za Annou Polívkovou. Jednou by se chtěla věnovat diplomacii.

 

Články o celebritě

Ostudný tyjátr na hrobě Brzobohatého: Gregorová si fotila selfíčka a šlapala po náhrobku Ostudný tyjátr na hrobě Brzobohatého: Gregorová si fotila selfíčka a šlapala po náhrobku Hana Gregorová (65) přišla před pěti lety o manžela Radka Brzobohatého (†79), ovšem zdá se, že čas… číst článek
Zanedbaný hrob Radka Brzobohatého: Na výročí neměl ani zapálenou svíčku! Zanedbaný hrob Radka Brzobohatého: Na výročí neměl ani zapálenou svíčku! Od smrti legendárního herce Radka Brzobohatého (†79) v úterý uběhlo přesně pět let. Přitom na jeho… číst článek
5 let od smrti Brzobohatého (†79): OSTUDA U JEHO HROBU! 5 let od smrti Brzobohatého (†79): OSTUDA U JEHO HROBU! Neumytý náhrobní kámen, pár vypálených svíček a žádná květinová výzdoba! Tak vypadal hrob Radka Brzobohatého… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Aferdita Dreshaj
Aferdita Dreshaj
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley