Eliška Křenková

Datum narození: 31.1.1990
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eliška Křenková se ve filmu začala objevovat už v 15 letech. V Rafťácích sváděla Vojtu Kotka. Své ladné křivky ukázala mj. v seriálu Borgia.

Půvabná česká herečka Eliška Křenková, mezi jejíž koníčky patří tanec, lyžování, plavání a snowboarding, na sebe upozornila především rolí Venduly ve filmu Karla Janáka z roku 2006 Rafťáci. Před kamerou se nicméně poprvé objevila už rok předtím, a to jako patnáctiletá v seriálu Ulice v roli Elišky Pávkové.

ELIŠKA KŘENKOVÁ: SEXY SCÉNY PATŘÍ K PROSEFI

Eliška Křenková je známá i ze seriálu Vyprávěj či z komedie Jiřího Vejdělka Muži v naději. Mezi její další snímky patří Andělé, příběhová série Škoda lásky, Běžci, Probudím se včera či seriál Borgia.

O ELIŠCE KŘENKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O jejích pletkách s o třiadvacet let starším hercem Jiřím Langmajerem se pouze spekulovalo, nicméně na rande s ním Eliška Křenková vyrazila.

 

Články o celebritě

Velké přátelství Lenky Vlasákové a Elišky Křenkové: Na kolonádě ruku v ruce! Velké přátelství Lenky Vlasákové a Elišky Křenkové: Na kolonádě ruku v ruce! Společná práce pomohla dvěma herečkám, aby k sobě našly cestu a navázaly poměrně blízké přátelství.… číst článek
České celebrity proti "mlátičce" Ondráčkovi: Demonstrovaly na náměstích, cinkaly klíči! České celebrity proti "mlátičce" Ondráčkovi: Demonstrovaly na náměstích, cinkaly klíči! Poté, co poslanci zvolili novým šéfem parlamentní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Magdaléna Sidonová
Magdaléna Sidonová
zobrazit profil Vuk Čelebić
Vuk Čelebić
zobrazit profil Kit Harington
Kit Harington
zobrazit profil Vladimír Ráž
Vladimír Ráž
zobrazit profil Marek Daniel
Marek Daniel
zobrazit profil Emília Vášáryová
Emília Vášáryová
zobrazit profil Ladislav Ondřej
Ladislav Ondřej
zobrazit profil Robert  Mikluš
Robert Mikluš