Eliška Křenková

Datum narození: 31.1.1990
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eliška Křenková se ve filmu začala objevovat už v 15 letech. V Rafťácích sváděla Vojtu Kotka. Své ladné křivky ukázala mj. v seriálu Borgia.

Půvabná česká herečka Eliška Křenková, mezi jejíž koníčky patří tanec, lyžování, plavání a snowboarding, na sebe upozornila především rolí Venduly ve filmu Karla Janáka z roku 2006 Rafťáci. Před kamerou se nicméně poprvé objevila už rok předtím, a to jako patnáctiletá v seriálu Ulice v roli Elišky Pávkové.

ELIŠKA KŘENKOVÁ: SEXY SCÉNY PATŘÍ K PROSEFI

Eliška Křenková je známá i ze seriálu Vyprávěj či z komedie Jiřího Vejdělka Muži v naději. Mezi její další snímky patří Andělé, příběhová série Škoda lásky, Běžci, Probudím se včera či seriál Borgia.

O ELIŠCE KŘENKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O jejích pletkách s o třiadvacet let starším hercem Jiřím Langmajerem se pouze spekulovalo, nicméně na rande s ním Eliška Křenková vyrazila.

 

Články o celebritě

Ceny Czech Grand Design: Andílci Kurková s Peštovou zářili, Stivínová děsila podivnou čepicí Ceny Czech Grand Design: Andílci Kurková s Peštovou zářili, Stivínová děsila podivnou čepicí Obě měří 180 centimetrů, obě jsou blondýny a obě předváděly pro nejprestižnější značku prádla Victoria’s… číst článek
Herecké krásky na cenách České filmové kritiky: Probraly babičkám šatník?! Herecké krásky na cenách České filmové kritiky: Probraly babičkám šatník?! Předávání cen České filmové kritiky bylo sice slavnostní, ale předepsaný dresscode v Divadle Archa… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Forman
Petr Forman
zobrazit profil František Švihlík
František Švihlík
zobrazit profil Martin Dejdar
Martin Dejdar
zobrazit profil Krista Allen
Krista Allen
zobrazit profil Judit Bárdos
Judit Bárdos
zobrazit profil Vladimír  Černohorský
Vladimír Černohorský
zobrazit profil Matt Bomer
Matt Bomer
zobrazit profil Keanu Reeves
Keanu Reeves