Eliška Křenková

Datum narození: 31.1.1990
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Eliška Křenková se ve filmu začala objevovat už v 15 letech. V Rafťácích sváděla Vojtu Kotka. Své ladné křivky ukázala mj. v seriálu Borgia.

Půvabná česká herečka Eliška Křenková, mezi jejíž koníčky patří tanec, lyžování, plavání a snowboarding, na sebe upozornila především rolí Venduly ve filmu Karla Janáka z roku 2006 Rafťáci. Před kamerou se nicméně poprvé objevila už rok předtím, a to jako patnáctiletá v seriálu Ulice v roli Elišky Pávkové.

ELIŠKA KŘENKOVÁ: SEXY SCÉNY PATŘÍ K PROSEFI

Eliška Křenková je známá i ze seriálu Vyprávěj či z komedie Jiřího Vejdělka Muži v naději. Mezi její další snímky patří Andělé, příběhová série Škoda lásky, Běžci, Probudím se včera či seriál Borgia.

O ELIŠCE KŘENKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O jejích pletkách s o třiadvacet let starším hercem Jiřím Langmajerem se pouze spekulovalo, nicméně na rande s ním Eliška Křenková vyrazila.

 

Články o celebritě

Velké přátelství Lenky Vlasákové a Elišky Křenkové: Na kolonádě ruku v ruce! Velké přátelství Lenky Vlasákové a Elišky Křenkové: Na kolonádě ruku v ruce! Společná práce pomohla dvěma herečkám, aby k sobě našly cestu a navázaly poměrně blízké přátelství.… číst článek
České celebrity proti "mlátičce" Ondráčkovi: Demonstrovaly na náměstích, cinkaly klíči! České celebrity proti "mlátičce" Ondráčkovi: Demonstrovaly na náměstích, cinkaly klíči! Poté, co poslanci zvolili novým šéfem parlamentní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kamila Janovičová
Kamila Janovičová
zobrazit profil Val Kilmer
Val Kilmer
zobrazit profil Martin Dejdar
Martin Dejdar
zobrazit profil Michal Hruška
Michal Hruška
zobrazit profil Uma Thurman
Uma Thurman
zobrazit profil Luděk Munzar
Luděk Munzar
zobrazit profil Vladimír Javorský
Vladimír Javorský
zobrazit profil Veronika Gajerová
Veronika Gajerová