Aleš Háma

Datum narození: 6.5.1973
Místo narození: Karlovy Vary
Profese: herec, moderátor, zpěvák, kytarista, tanečník
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Aleš Háma, herec, moderátor, zpěvák, kytarista a v neposlední řadě tanečník, se stal jedním ze soutěžících v show Tvoje tvář má známý hlas 3.

Na Pražskou konzervatoř Aleš Háma nastoupil v roce 1988, kde mimo jiné studoval s Jakubem Wehrenbergem, Adélou Gondíkovou nebo Terezou Pergnerovou. Již za studií nastoupil do angažma kladenského divadla. Po absolvování konzervatoře v roce 1994 odcestoval do USA, kde téměř dva roky pracoval v Palo Alto v San Franciscu.

ALEŠ HÁMA A JEHO LÁSKA

Po návratu se Aleš Háma stal čelnem v té době vznikající hudební skupiny Hamleti, kterou tvořili jeho spolužáci z koncervatoře, např. Jakub Wehrenberg nebo Dalibor Gondík. Hamleti nemají v reperotáru žádnou vlastní skladbu, na svých vystoupeních hrají písně jiných českých a zahraničních skupin, např. Olympic, Lucie, Beatles, Kiss aj. Stejného roku spolu s Jakubem Wehrenbergem nastoupili do rádia Frekvence 1, kde spolu sedm let účinkovali v pořadech jako Peřiňák, Hodiny zpěvu a tance nebo Nedělní filmovka.

O ALEŠI HÁMOVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2000 si Aleš Háma zahrál ve svém prvním muzikálu, když ztvárnil Doodyho v Pomádě, poté se objevil například v představeních Rebelové, Tři mušketýři, Jak se lítá vzhůru. Spíše se ale živil jako moderátor, pracoval prakticky pro všechny české telvizní stanice. V češině i angličtině moderoval spoustu společenských akcí. Předvedl se také v zábavném soutěžním pořadu Taxík, kde se cestujícím kladl různé otázky, a když znali správné odpovědi, zaplatil on jim.

Přijal nabídku do třetí řady úspěšné pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas (NEJNOVĚJŠÍ INFO ZDE), kde se Aleš Háma střetl s Adélou Gondíkovou, Marthou Issovou, Tatianou Vilhelmovou, Markétou Konvičkovou, Milanem Peroutkou, Ondřejem Rumlem a Martinem Dejdarem.

Na svůj facebook v roce 2012 umístil video, kde zpívá písničku, v níž si utahuje z českých celebrit, např. z Ivety Bartošové či Agáty Hanychové.

S manželkou Gábinou Aleš Háma dva syny.

 

Články o celebritě

Bolestivý příchod nového roku: Hámu zranil ohňostroj na intimním místě! Bolestivý příchod nového roku: Hámu zranil ohňostroj na intimním místě! Jako každý rok, tak i letos se příchod nového roku neobešel bez zranění a nebezpečných situací. Své… číst článek
Bolestivý Silvestr Aleše Hámy: Petarda mu vletěla do hýždí a zasekla se! Bolestivý Silvestr Aleše Hámy: Petarda mu vletěla do hýždí a zasekla se! Na oslavy příchodu roku 2019 Aleš Háma (45) jen tak nezapomene. S přáteli pouštěli rachejtle, když… číst článek
Nuda v televizi? Kdepak! 7 tipů na co o Silvestru určitě přepnout! Nuda v televizi? Kdepak! 7 tipů na co o Silvestru určitě přepnout! Ne vždycky se nám chce oslavovat konec starého roku a začátek toho nového ve velkém stylu… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Klem
Jiří Klem
zobrazit profil Eva Josefíková
Eva Josefíková
zobrazit profil Miloň Čepelka
Miloň Čepelka
zobrazit profil Václav Čížkovský
Václav Čížkovský
zobrazit profil Marek Adamczyk
Marek Adamczyk
zobrazit profil Jana Drbohlavová
Jana Drbohlavová
zobrazit profil Rowan Atkinson
Rowan Atkinson
zobrazit profil Anna-Marie Valentová
Anna-Marie Valentová