Aleš Háma

Datum narození: 6.5.1973
Místo narození: Karlovy Vary
Profese: herec, moderátor, zpěvák, kytarista, tanečník
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Aleš Háma, herec, moderátor, zpěvák, kytarista a v neposlední řadě tanečník, se stal jedním ze soutěžících v show Tvoje tvář má známý hlas 3.

Na Pražskou konzervatoř Aleš Háma nastoupil v roce 1988, kde mimo jiné studoval s Jakubem Wehrenbergem, Adélou Gondíkovou nebo Terezou Pergnerovou. Již za studií nastoupil do angažma kladenského divadla. Po absolvování konzervatoře v roce 1994 odcestoval do USA, kde téměř dva roky pracoval v Palo Alto v San Franciscu.

ALEŠ HÁMA A JEHO LÁSKA

Po návratu se Aleš Háma stal čelnem v té době vznikající hudební skupiny Hamleti, kterou tvořili jeho spolužáci z koncervatoře, např. Jakub Wehrenberg nebo Dalibor Gondík. Hamleti nemají v reperotáru žádnou vlastní skladbu, na svých vystoupeních hrají písně jiných českých a zahraničních skupin, např. Olympic, Lucie, Beatles, Kiss aj. Stejného roku spolu s Jakubem Wehrenbergem nastoupili do rádia Frekvence 1, kde spolu sedm let účinkovali v pořadech jako Peřiňák, Hodiny zpěvu a tance nebo Nedělní filmovka.

O ALEŠI HÁMOVI ČTĚTE ZDE>>

V roce 2000 si Aleš Háma zahrál ve svém prvním muzikálu, když ztvárnil Doodyho v Pomádě, poté se objevil například v představeních Rebelové, Tři mušketýři, Jak se lítá vzhůru. Spíše se ale živil jako moderátor, pracoval prakticky pro všechny české telvizní stanice. V češině i angličtině moderoval spoustu společenských akcí. Předvedl se také v zábavném soutěžním pořadu Taxík, kde se cestujícím kladl různé otázky, a když znali správné odpovědi, zaplatil on jim.

Přijal nabídku do třetí řady úspěšné pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas (NEJNOVĚJŠÍ INFO ZDE), kde se Aleš Háma střetl s Adélou Gondíkovou, Marthou Issovou, Tatianou Vilhelmovou, Markétou Konvičkovou, Milanem Peroutkou, Ondřejem Rumlem a Martinem Dejdarem.

Na svůj facebook v roce 2012 umístil video, kde zpívá písničku, v níž si utahuje z českých celebrit, např. z Ivety Bartošové či Agáty Hanychové.

S manželkou Gábinou Aleš Háma dva syny.

 

Články o celebritě

Slavná vánočka Moniky Absolonové: I se dvěma dětmi peče 18 kousků pro Gotta, Vendulu i gynekologa Slavná vánočka Moniky Absolonové: I se dvěma dětmi peče 18 kousků pro Gotta, Vendulu i gynekologa Nad vánočkou, kterou každoročně peče Monika Absolonová (42), mlaská řada známých tváří. Zpěvačka… číst článek
Jiřina Bohdalová: Nafotila se s hvězdami Stardance a sexy playmate! Proč? Jiřina Bohdalová: Nafotila se s hvězdami Stardance a sexy playmate! Proč? Herečka Jiřina Bohdalová (87) má velký soucit s pacienty trpícími Alzheimerovou chorobou, a tak se… číst článek
Tereza Kostková ze StarDance: Nečekaně nechala nahlédnout do soukromí! Tereza Kostková ze StarDance: Nečekaně nechala nahlédnout do soukromí! Každou sobotu moderuje s Markem Ebenem (61) přímé přenosy StarDance a v dalších dnech hraje v divadle,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Hilary  Duff
Hilary Duff
zobrazit profil Vojtěch Kotek
Vojtěch Kotek
zobrazit profil Sofie  Karochová Filippi
Sofie Karochová Filippi
zobrazit profil Ben Stiller
Ben Stiller
zobrazit profil Lubomír Lipský
Lubomír Lipský
zobrazit profil Luba Skořepová
Luba Skořepová
zobrazit profil Jan Kříž
Jan Kříž