Kate Middleton

Datum narození: 9.1.1982
Místo narození: Reading, Berkshire, Anglie
Váha: 56,7 kg
Výška: 179 cm
Profese: manželka prince Williama

Související celebrity

Životopis

Kate Middleton se z obyčejné dívky z jižní Anglie stala vévodkyní z Cambridge. Splnil se jí dětský sen snad všech dívek světa: když se provdala za prince Williama, stala se princeznou.

Catherine Elizabeth Middleton sice nepochází z žádné královské rodiny, ale vystupování měla a má dostatečně vhodné na to, aby se stala manželkou britského následníka trůnu (i když občas... třeba když ji fotografové přistihnou, že pod šaty nenosí kalhotky...). Manželka prince Williama je nejstarší dcerou leteckého dispečera společnosti British Airways Michaela Francise Middletona a letušky Carol Elizabeth Middletonové. Její rodiče vlastní objednávkovou společnost, která se zabývá prodejem party doplňků a dekorací. Má dva mladší sourozence. Sestru Phillipu (která je veřejnosti známější jako Pippa) a bratra Jamese.

VÉVODKYNĚ KATE: HUBNĚTE KRÁLOVSKY!

Narodila se v hrabství Reading, Berkshire, v jižní Anglii a navštěvovala veřejnou školu Marlborough College. Kate Middleton nikdy nebyla jednou z těch, kdo se jenom věnoval škole a veškerý svůj volný čas trávil čtením knih doma, v izolaci od vrstevníků. Od mala se věnovala tenisu, hokeji, basketballu a atletice. Stejně jako princ William i Kate Middleton studovala na University of St. Andrews ve skotské provincii Fife se zaměřením na historii umění. Jejími dalšími obory byly biologie a chemie. Na této škole se také s vnukem královny Alžběty a synem prince Charlese seznámila (kuriozita: je údajně Williamovou sestřenicí ze 16. kolena).

Po absolvování univerzity krátce pracovala ve firmě svých rodičů, později však získala zaměstnání na částečný úvazek v módním domě Jigsaw coby asistentka nákupčího. Kate Middleton se aktivně zajímá o dětskou módu - v rámci firmy Party Pieces vytvořila značku First Birthdays a do budoucna by se tomuto oboru chtěla více věnovat.

O VÉVODKYNI KATE MIDDLETON ČTĚTE ZDE>>

Kate a William spolu chodili již od dob studií na univerzitě. V roce 2007 však ve švýcarském Zermattu oznámili rozchod. Nicméně ještě tentýž rok se objevily spekulace o obnovení jejich vztahu, definitivně se však potvrdily až v roce 2010, kdy se v Keni zasnoubili. 29. dubna 2011 se ve Westminsterském opatsví uskutečnila svatba.

Dne 22. července 2013 se jim narodil syn George Alexander Louis z Cambridge (česky Jiří Alexandr Ludvík). Je prvorozeným synem prince Williama, védody z Cambridge a tedy dalším nástupníkem trůnu. Na podzim 2014 oznámili královští rodiče, že čekají dalšího potomka. A přišla na svět princezna Charlotte. V létě 2017 vévodkyně Kate otěhotněla potřetí. V dubnu 2018 porodila třetí dítě, syna Louise Arthura Charlese.

 

Články o celebritě

Meghan ztrácí, Kate získává: Plusové body si pojistila v dětské nemocnici Meghan ztrácí, Kate získává: Plusové body si pojistila v dětské nemocnici Zatímco oblíbenost těhotné Meghan Markle (37) strmě klesá, jak postupně vyplouvají na povrch všechny… číst článek
Luxusní výdělek vévodkyně Kate a Pippy: 33 milionů bez práce! Luxusní výdělek vévodkyně Kate a Pippy: 33 milionů bez práce! Jedna už nějaký ten pátek bydlí s princem Williamem (36) a třemi dětmi v Kensingtonském paláci, druhá… číst článek
Nestyďte se vytáhnout staré šaty! Takhle to dělají slavné ženy a vypadají skvěle Nestyďte se vytáhnout staré šaty! Takhle to dělají slavné ženy a vypadají skvěle Dříve nebylo zvykem, že by si slavné ženy oblékly jedny šaty dvakrát, zejména když se to týkalo veřejných… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil John Malkovich
John Malkovich
zobrazit profil Pavel Kubina
Pavel Kubina
zobrazit profil Colin Firth
Colin Firth
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Pavla Tomicová
Pavla Tomicová
zobrazit profil Jolana Voldánová
Jolana Voldánová
zobrazit profil Jakub Skavroň
Jakub Skavroň