Kamil Bartošek | Celebwiki.cz

Kazma (Kamil Bartošek)

Datum narození: 26.5.1985
Přezdívka: Kamza
Místo narození: Kroměříž
Profese: moderátor
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátor Kamil Bartošek, známý pod pseudonymem Kazma, se proslavil jako tvůrce virálních videí a hlavní protagonista internetového pořadu One Man Show.

Kazma, vlastním jménem Kamil Bartošek, vystudoval sociální a mediální komunikaci. Zabývá se tvorbou komerčních videí a virálním marketingem. Spolupracuje s předními reklamními agenturami a podílí se na internetových kampaních a projektech řady významných společností.

KAMZA MĚL BOURAČKU

Do povědomí diváků se dostal za pomoci internetovém pořadu One Man Show. Ten se, díky Kazmově prostořekosti, vypracoval na nejsledovanější pořad, sledovaný na českém internetu. Od října 2008 vyzpovídal přes 100 hostů. Andrej Babiš, Iveta Bartošová, Karel Janeček, Jiří Paroubek nebo i Jaromír Jágr. Ti všichni Kazmovu One Man Show navštívili.

V červenci 2012 se poprvé ukázal na veřejnosti po boku své přítelkyně Kateřiny Kristelové. Zamilovanost ale vydržela sotva rok a půl a rozešli se.

O KAMZOVI ČTĚTE ZDE>>

Na předávání cen Českého lva 2015 zinscenoval Kazma návštěvu Jima Carreyho. Všechny přítomné zmátl natolik, že i moderátorka Lucie Výborná nebo Zdeněk Svěrák potvrdili, že se opravdu jedná o hollywoodského herce. Později se ukázalo, že šlo o dvojníka.

 

Články o celebritě

Sexy šerifka Kalousová nad propastí: Pánové, kdo chce pouta?! Sexy šerifka Kalousová nad propastí: Pánové, kdo chce pouta?! Za oceánem není ani týden a už se jí americká prérie »zažrala« pod kůži. Modelka Andrea Kalousová… číst článek
Bieber si tajně vzal dceru Baldwina: Riskuje 5,5 miliardy korun! Bieber si tajně vzal dceru Baldwina: Riskuje 5,5 miliardy korun! Takřka měsíc trvající spekulace o tom, zda si Justin Bieber (24) tajně vzal Hailey Baldwin (21),… číst článek
Zesnulý Jan Kočka (†28): Tajil vztah s blond moderátorkou? Zesnulý Jan Kočka (†28): Tajil vztah s blond moderátorkou? V pátek 28. září na dálnici D11 zemřel dědic zábavního a úklidového impéria Jan… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Alexandra Mynářová
Alexandra Mynářová
zobrazit profil Rey Koranteng
Rey Koranteng
zobrazit profil Matěj Misař
Matěj Misař
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová