Kazma (Kamil Bartošek)

Datum narození: 26.5.1985
Přezdívka: Kamza
Místo narození: Kroměříž
Profese: moderátor
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátor Kamil Bartošek, známý pod pseudonymem Kazma, se proslavil jako tvůrce virálních videí a hlavní protagonista internetového pořadu One Man Show.

Kazma, vlastním jménem Kamil Bartošek, vystudoval sociální a mediální komunikaci. Zabývá se tvorbou komerčních videí a virálním marketingem. Spolupracuje s předními reklamními agenturami a podílí se na internetových kampaních a projektech řady významných společností.

KAMZA MĚL BOURAČKU

Do povědomí diváků se dostal za pomoci internetovém pořadu One Man Show. Ten se, díky Kazmově prostořekosti, vypracoval na nejsledovanější pořad, sledovaný na českém internetu. Od října 2008 vyzpovídal přes 100 hostů. Andrej Babiš, Iveta Bartošová, Karel Janeček, Jiří Paroubek nebo i Jaromír Jágr. Ti všichni Kazmovu One Man Show navštívili.

V červenci 2012 se poprvé ukázal na veřejnosti po boku své přítelkyně Kateřiny Kristelové. Zamilovanost ale vydržela sotva rok a půl a rozešli se.

O KAMZOVI ČTĚTE ZDE>>

Na předávání cen Českého lva 2015 zinscenoval Kazma návštěvu Jima Carreyho. Všechny přítomné zmátl natolik, že i moderátorka Lucie Výborná nebo Zdeněk Svěrák potvrdili, že se opravdu jedná o hollywoodského herce. Později se ukázalo, že šlo o dvojníka.

 

Články o celebritě

Preiss odmítal říct ho*no! Preiss odmítal říct ho*no! Mluví se o něm jako o jednom z nejsprostších seriálů, přesto se vysílá před 22. hodinou. Vulgarity… číst článek
Které hvězdy trávily Silvestra v zahraničí? Klus s rodinou u moře, Mareš ve Vegas! Které hvězdy trávily Silvestra v zahraničí? Klus s rodinou u moře, Mareš ve Vegas! Jak na Nový rok, tak po celý rok. Toho se zřejmě drží i některé celebrity, které si zajímavé cesty… číst článek
Největší skandály roku 2017: Nevěry, podvody, drogy, opilectví i kšefty se sexem! Největší skandály roku 2017: Nevěry, podvody, drogy, opilectví i kšefty se sexem! Rok 2017 byl velmi bohatý na skandály nejrůznějšího druhu. Ve světě asi nejvíc řešili kauzu sexuálního… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Lucie Borhyová
Lucie Borhyová
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská