Kazma (Kamil Bartošek)

Datum narození: 26.5.1985
Místo narození: Kroměříž
Profese: moderátor
Znamení: Blíženci

Životopis

Kamil Bartošek, který je známější pod pseudonymem Kazma, je tvůrce virálních videí, moderátor a hlavní protagonista internetového pořadu One Man Show.

Kazma vystudoval sociální a mediální komunikaci. Zabývá se tvorbou komerčních videí a virálním marketingem. Spolupracuje s předními reklamními agenturami a podílí se na internetových kampaních a projektech řady významných společností.

Do povědomí diváků se dostal za pomoci internetovém pořadu One Man Show. Ten se, díky Kazmově prostořekosti, vypracoval na nejsledovanější pořad, sledovaný na českém internetu. Od října 2008 vyzpovídal přes 100 hostů. Andrej Babiš, Iveta Bartošová, Karel Janeček, Jiří Paroubek nebo i Jaromír Jágr. Ti všichni Kazmovu One Man Show navštívili.

V červenci 2012 se poprvé ukázal na veřejnosti po boku své přítelkyně Kateřiny Kristelové. Zamilovanost ale vydržela sotva rok a půl a rozešli se.

Na předávání cen Českého lva 2015 zinscenoval Kazma návštěvu Jima Carreyho. Všechny přítomné zmátl natolik, že i moderátorka Lucie Výborná nebo Zdeněk Svěrák potvrdili, že se opravdu jedná o hollywoodského herce. Později se ukázalo, že šlo o dvojníka.

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová