Kazma (Kamil Bartošek)

Datum narození: 26.5.1985
Přezdívka: Kamza
Místo narození: Kroměříž
Profese: moderátor
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátor Kamil Bartošek, známý pod pseudonymem Kazma, se proslavil jako tvůrce virálních videí a hlavní protagonista internetového pořadu One Man Show.

Kazma, vlastním jménem Kamil Bartošek, vystudoval sociální a mediální komunikaci. Zabývá se tvorbou komerčních videí a virálním marketingem. Spolupracuje s předními reklamními agenturami a podílí se na internetových kampaních a projektech řady významných společností.

KAMZA MĚL BOURAČKU

Do povědomí diváků se dostal za pomoci internetovém pořadu One Man Show. Ten se, díky Kazmově prostořekosti, vypracoval na nejsledovanější pořad, sledovaný na českém internetu. Od října 2008 vyzpovídal přes 100 hostů. Andrej Babiš, Iveta Bartošová, Karel Janeček, Jiří Paroubek nebo i Jaromír Jágr. Ti všichni Kazmovu One Man Show navštívili.

V červenci 2012 se poprvé ukázal na veřejnosti po boku své přítelkyně Kateřiny Kristelové. Zamilovanost ale vydržela sotva rok a půl a rozešli se.

O KAMZOVI ČTĚTE ZDE>>

Na předávání cen Českého lva 2015 zinscenoval Kazma návštěvu Jima Carreyho. Všechny přítomné zmátl natolik, že i moderátorka Lucie Výborná nebo Zdeněk Svěrák potvrdili, že se opravdu jedná o hollywoodského herce. Později se ukázalo, že šlo o dvojníka.

 

Články o celebritě

Podraz nejen v Prostřeno! Podváděl i Kazma, přiznal člen štábu Podraz nejen v Prostřeno! Podváděl i Kazma, přiznal člen štábu Nevěřte všemu, co vidíte! Video, kterým se Kazma neboli Kamil Bartošek (31) přiznal, že za šíleným… číst článek
Podvodník Karel ve fingovaném Prostřeno: Simuloval nemoc, přišel o práci! Podvodník Karel ve fingovaném Prostřeno: Simuloval nemoc, přišel o práci! Stanislavský by měl radost. Falešný hráč v Prostřenu Karel Ondrka (28) jako by se řídil učením legendárního… číst článek
Podvod v Prostřeno!: Kazmo, pár věcí ti v tom nesedí! Podvod v Prostřeno!: Kazmo, pár věcí ti v tom nesedí! Skandální týden v Prostřeno! zinscenovaný Kamilem Bartoškem (31) alias Kazmou byl pro mnohé dokonalý… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková