Kazma (Kamil Bartošek)

Datum narození: 26.5.1985
Přezdívka: Kamza
Místo narození: Kroměříž
Profese: moderátor
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátor Kamil Bartošek, známý pod pseudonymem Kazma, se proslavil jako tvůrce virálních videí a hlavní protagonista internetového pořadu One Man Show.

Kazma, vlastním jménem Kamil Bartošek, vystudoval sociální a mediální komunikaci. Zabývá se tvorbou komerčních videí a virálním marketingem. Spolupracuje s předními reklamními agenturami a podílí se na internetových kampaních a projektech řady významných společností.

KAMZA MĚL BOURAČKU

Do povědomí diváků se dostal za pomoci internetovém pořadu One Man Show. Ten se, díky Kazmově prostořekosti, vypracoval na nejsledovanější pořad, sledovaný na českém internetu. Od října 2008 vyzpovídal přes 100 hostů. Andrej Babiš, Iveta Bartošová, Karel Janeček, Jiří Paroubek nebo i Jaromír Jágr. Ti všichni Kazmovu One Man Show navštívili.

V červenci 2012 se poprvé ukázal na veřejnosti po boku své přítelkyně Kateřiny Kristelové. Zamilovanost ale vydržela sotva rok a půl a rozešli se.

O KAMZOVI ČTĚTE ZDE>>

Na předávání cen Českého lva 2015 zinscenoval Kazma návštěvu Jima Carreyho. Všechny přítomné zmátl natolik, že i moderátorka Lucie Výborná nebo Zdeněk Svěrák potvrdili, že se opravdu jedná o hollywoodského herce. Později se ukázalo, že šlo o dvojníka.

 

Články o celebritě

Falešný ajťák s permanentní erekcí je zpět! Prostřeno vrací Karla! Falešný ajťák s permanentní erekcí je zpět! Prostřeno vrací Karla! Před více než měsícem televize Prima odvysílala Prostřeno, kterého se účastnil i Karel Ondrka. Podivín… číst článek
Exmilenka Mareše randí s podfukářem Kazmou! Co vymyslel, aby ji klofnul? Exmilenka Mareše randí s podfukářem Kazmou! Co vymyslel, aby ji klofnul? Po České Miss World 2015 Andree Kalousové (20), která během soutěže měla románek s Leošem Marešem… číst článek
Podraz nejen v Prostřeno! Podváděl i Kazma, přiznal člen štábu Podraz nejen v Prostřeno! Podváděl i Kazma, přiznal člen štábu Nevěřte všemu, co vidíte! Video, kterým se Kazma neboli Kamil Bartošek (31) přiznal, že za šíleným… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová