Kazma (Kamil Bartošek)

Datum narození: 26.5.1985
Přezdívka: Kamza
Místo narození: Kroměříž
Profese: moderátor
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátor Kamil Bartošek, známý pod pseudonymem Kazma, se proslavil jako tvůrce virálních videí a hlavní protagonista internetového pořadu One Man Show.

Kazma, vlastním jménem Kamil Bartošek, vystudoval sociální a mediální komunikaci. Zabývá se tvorbou komerčních videí a virálním marketingem. Spolupracuje s předními reklamními agenturami a podílí se na internetových kampaních a projektech řady významných společností.

KAMZA MĚL BOURAČKU

Do povědomí diváků se dostal za pomoci internetovém pořadu One Man Show. Ten se, díky Kazmově prostořekosti, vypracoval na nejsledovanější pořad, sledovaný na českém internetu. Od října 2008 vyzpovídal přes 100 hostů. Andrej Babiš, Iveta Bartošová, Karel Janeček, Jiří Paroubek nebo i Jaromír Jágr. Ti všichni Kazmovu One Man Show navštívili.

V červenci 2012 se poprvé ukázal na veřejnosti po boku své přítelkyně Kateřiny Kristelové. Zamilovanost ale vydržela sotva rok a půl a rozešli se.

O KAMZOVI ČTĚTE ZDE>>

Na předávání cen Českého lva 2015 zinscenoval Kazma návštěvu Jima Carreyho. Všechny přítomné zmátl natolik, že i moderátorka Lucie Výborná nebo Zdeněk Svěrák potvrdili, že se opravdu jedná o hollywoodského herce. Později se ukázalo, že šlo o dvojníka.

 

Články o celebritě

Podvod v Prostřeno!: Kazmo, pár věcí ti v tom nesedí! Podvod v Prostřeno!: Kazmo, pár věcí ti v tom nesedí! Skandální týden v Prostřeno! zinscenovaný Kamilem Bartoškem (31) alias Kazmou byl pro mnohé dokonalý… číst článek
Falešný ajťák Karel z Prostřeno: Kvůli natáčení přišel o práci! Falešný ajťák Karel z Prostřeno: Kvůli natáčení přišel o práci! Díky svému hereckému výkonu v pořadu Prostřeno! sice Karel Ondrka (28) získal popularitu, o mnohé… číst článek
Podvod v podvodu? Fingování Prostřena s Karlem zapřel klíčový hráč! Podvod v podvodu? Fingování Prostřena s Karlem zapřel klíčový hráč! V tom aby se čert vyznal! Teď už víme, že nechvalně proslulý jarní cyklus Prostřena, v němž „zazářil“… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Libor Bouček
Libor Bouček
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Andrea Němcová
Andrea Němcová