Kazma (Kamil Bartošek)

Datum narození: 26.5.1985
Přezdívka: Kamza
Místo narození: Kroměříž
Profese: moderátor
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Moderátor Kamil Bartošek, známý pod pseudonymem Kazma, se proslavil jako tvůrce virálních videí a hlavní protagonista internetového pořadu One Man Show.

Kazma, vlastním jménem Kamil Bartošek, vystudoval sociální a mediální komunikaci. Zabývá se tvorbou komerčních videí a virálním marketingem. Spolupracuje s předními reklamními agenturami a podílí se na internetových kampaních a projektech řady významných společností.

KAMZA MĚL BOURAČKU

Do povědomí diváků se dostal za pomoci internetovém pořadu One Man Show. Ten se, díky Kazmově prostořekosti, vypracoval na nejsledovanější pořad, sledovaný na českém internetu. Od října 2008 vyzpovídal přes 100 hostů. Andrej Babiš, Iveta Bartošová, Karel Janeček, Jiří Paroubek nebo i Jaromír Jágr. Ti všichni Kazmovu One Man Show navštívili.

V červenci 2012 se poprvé ukázal na veřejnosti po boku své přítelkyně Kateřiny Kristelové. Zamilovanost ale vydržela sotva rok a půl a rozešli se.

O KAMZOVI ČTĚTE ZDE>>

Na předávání cen Českého lva 2015 zinscenoval Kazma návštěvu Jima Carreyho. Všechny přítomné zmátl natolik, že i moderátorka Lucie Výborná nebo Zdeněk Svěrák potvrdili, že se opravdu jedná o hollywoodského herce. Později se ukázalo, že šlo o dvojníka.

 

Články o celebritě

Ewa Farna slavila 25: Luxusní vila praskala ve švech! Ewa Farna slavila 25: Luxusní vila praskala ve švech! Oblíbená zpěvačka Ewa Farna oslavila své 25. narozeniny. Soukromý večírek se odehrál v jejím novém… číst článek
Farna slavila 25. narozeniny ve vile za 20 mega! Přišla i manželka jejího ex Farna slavila 25. narozeniny ve vile za 20 mega! Přišla i manželka jejího ex Zpěvačka Ewa Farna oslavila své 25. narozeniny na soukromém mejdanu v jejím novém domě za Prahou.… číst článek
Lamač ženských srdcí utřel: Brejchová alias ČESKÁ BARDOTKA ŘEKLA NE! Lamač ženských srdcí utřel: Brejchová alias ČESKÁ BARDOTKA ŘEKLA NE! Česká Bardotka, jak dlouhá léta fanoušci přezdívají Janě Brejchové (78), musela dát košem Jiřímu… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Lucie Šilhánová
Lucie Šilhánová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská