Jitka Čvančarová

Datum narození: 23.3.1978
Místo narození: Mělník
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herečka Jitka Čvančarová sklízí úspěchy jak v České republice, tak i v zahraničí. Jejím manželem se stal tanečník Petr Čadek.

V Mělníku vystudovala Jitka Čvančarová střední stavební školu, posléze pokračovala na brněnskou JAMU obor muzikálové herectví, kde v roce 2000 absolvovala. Účinkovala zde mj. v inscenacích Svět kolem Susan, Pomáda, Malý krámek hrůz nebo Muž z kraje la Mancha.

JITKA ČVANČAROVÁ SE PŘEDVEDLA V PRÁDLE

V roce 2000 byla Jitka Čvančarová nominovaná v kategorii Opereta (za ztvárnění Sandry v muzikálu Svět plný andělů) na prestižní Cenu Thálie. Ve stejném roce se stala členkou Městského divadla Brno. Její první rolí tam byla Líza Doolittlová v muzikálu My fair lady.

Na cenu Thálie byla Jitka Čvančarová nominovaná i za muzikál Nana v roce 2005. V kategorii činohra získala nominovaci za postavu Evy v inscenaci Gazdina roba. Do roku 2008 byla stálou členkou Městského divadla v Brně, od té doby je na volné noze a hostuje v několika divadlech v Praze a Brně.

Kromě divadla jsme Jitku Čvančarovou mohli vidět i na televizních obrazovkách např. v Četnických humoreskách, v pohádkách Kočičí princezna a O princezně se zlatým lukem. Půvabná a okouzlující boubelka je vyhledávanou seriálovou tváří, zahrála si v Dokonalém světě nebo v Ordinaci v růžové zahradě.

Od března roku 2004 Jitka Čvančarová moderovala Autosalon na TV Prima. Mohli jsme ji spatřit též v několika filmech. Mj. ve snímcích Bestiář, Svatba na bitevním poli nebo Kdopak by se vlka bál?, ve kterém si zahrála roli maminky.

Jitka Čvančarová podporuje sdružení DebRA ČR, které poskytuje pomoc lidem s epidermolysis bullou congenita (vzácné genetické onemocnění kůže) a jejich rodinám. V roce 2010 se zúčastnila taneční soutěže Stardance IV…když hvězdy tančí na ČT, kde skončila na pátém místě.

O JITCE ČVANČAROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dlouhá léta byl přítelem herečky Jitky Čvančarové její kolega Martin Hofmann, kterého můžete znát např. ze seriálu Ulice. S tím se rozešla v roce 2009.

V září 2011 se provdala za tanečníka Petra Čadka, jenž proslul díky pořadu ČT Stardance II.…když hvězdy tančí, kde s ním vytvořila pár herečka Tatiana Vilhelmová. V lednu 2012 Jitka Čvančarová dorodila dceru Elenu Emílii. V roce 2017 herečka otěhotněla znovu. V červenci 2018 se páru narodil syn Theodor Christian.

 

Články o celebritě

Doktor Martin filmem pátečního večera, ale! Nadávky a kritika od fanoušků Doktor Martin filmem pátečního večera, ale! Nadávky a kritika od fanoušků Film na motivy seriálu Doktor Martin ovládl páteční večer. Filmový příběh venkovského lékaře v podání… číst článek
Martin Hofmann na pánské jízdě Prahou: Pilo se v hospodě, na benzínce, doma... Martin Hofmann na pánské jízdě Prahou: Pilo se v hospodě, na benzínce, doma... Herec Martin Hofmann (35), známý především ze seriálu Ulice rolí Jardy Hejla, bude rozhodně králem… číst článek
Čvančarová ukázala pětiměsíčního syna. A vzápětí si postěžovala! Čvančarová ukázala pětiměsíčního syna. A vzápětí si postěžovala! Jitka Čvančarová (40) zveřejňovala svého syna Theodora Christiana jako skládačku.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ivy Hoang
Ivy Hoang
zobrazit profil Liza Weil
Liza Weil
zobrazit profil Ema Švábenská
Ema Švábenská
zobrazit profil Julia Roberts
Julia Roberts
zobrazit profil Jiří Racek
Jiří Racek
zobrazit profil Vladimír Menšík
Vladimír Menšík
zobrazit profil Jan Kačer
Jan Kačer
zobrazit profil Robert  Pattinson
Robert Pattinson