Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Takhle randí Borhyová: Načapaná v jednu v noci! Takhle randí Borhyová: Načapaná v jednu v noci! Lucie Borhyová (38) strávila další příjemný večer ve společnosti Michala Smečky (28). Spojuje je… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Hokejový bůh Jaromír Jágr slaví 45 Ťukněte si s celebritou! Hokejový bůh Jaromír Jágr slaví 45 Jaromír Jágr je nejznámější český hokejista doma i v zahraničí. Stále ještě nemá děti. číst článek
Divoký narozeninový mejdan Novy: Borhyová s novým sporťákem, Pazderková rozepla svou košilku! Divoký narozeninový mejdan Novy: Borhyová s novým sporťákem, Pazderková rozepla svou košilku! Televize Nova včera oslavila 23 let od zahájení vysílání! Zaměstnanci a spolupracovníci zapili svého… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jana Adámková
Jana Adámková
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Aleš Cibulka
Aleš Cibulka
zobrazit profil Miroslav Hejda
Miroslav Hejda
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Robert Záruba
Robert Záruba
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská

Nejnovější profily celebrit