Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Lucie Borhyová: Tajné záběry z focení sexy kalendáře! Lucie Borhyová: Tajné záběry z focení sexy kalendáře! Až na přelomu února a března vznikal kalendář moderátorské hvězdy televize Nova Lucie Borhyové (38)… číst článek
Uniklo ze zákulisí třetí řady Tváře: Drsné smlouvy Vilhelmové a dalších! Uniklo ze zákulisí třetí řady Tváře: Drsné smlouvy Vilhelmové a dalších! Zákaz cestování a riskování zdraví! To musela podepsat Tatiana Vilhelmová (38) a další soutěžící… číst článek
Eskapády českých sporťáků: Utajené děti, alkohol i vězení! Eskapády českých sporťáků: Utajené děti, alkohol i vězení! Řada českých sportovních moderátorů už toho zažila hodně a na svých kontech mají někteří hodně choulostivou… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Tereza Pergnerová
Tereza Pergnerová
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Jana Adamcová Nováková
Jana Adamcová Nováková
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný