Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Sexy Borhyová dráždí u moře: Slunci vystavila dokonalé poprsí Sexy Borhyová dráždí u moře: Slunci vystavila dokonalé poprsí Moderátorka Lucie Borhyová (39) si užívá na dovolené a posílá svým fanouškům milé pozdravy. U toho… číst článek
Borhyová, jak ji neznáte! Borhyová, jak ji neznáte! Dokonalá kopie! V tu se proměnila Lucie Borhyová (39) kvůli dceři Lindě (3). Protože její holčička… číst článek
Moderátorka zpráv TV Nova porodila! Rodila na stejném místě jako Borhyová a Rychlý Moderátorka zpráv TV Nova porodila! Rodila na stejném místě jako Borhyová a Rychlý Moderátorka Ranních televizních novin a pořadu Koření Martina Nášelová přivedla… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Ester  Kočičková
Ester Kočičková
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá