Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Borhyová změnila svého partnera! Vydělává na tom statisíce Borhyová změnila svého partnera! Vydělává na tom statisíce Lucie Borhyová (39) se po rozchodu s Michalem Hrdličkou snaží střežit si své soukromí. O tom, co… číst článek
Lucie Borhyová (39): NEČEKANÝ TAH S NOVÝM MILENCEM! Lucie Borhyová (39): NEČEKANÝ TAH S NOVÝM MILENCEM! O svém novém vztahu Lucie Borhyová (39) už rok a půl mlží. Svého (nejen) obchodního partnera Michala… číst článek
PŘEHLEDNĚ: Co spojuje a co rozděluje Borhyovou s Perkausovou! PŘEHLEDNĚ: Co spojuje a co rozděluje Borhyovou s Perkausovou! Krásná velká ňadra, široký úsměv, zářivé modré oči a blond hříva nejsou jediné, co spojuje Lucii… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Daniel Stach
Daniel Stach
zobrazit profil Martina Kociánová
Martina Kociánová
zobrazit profil Marie Retková
Marie Retková
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico