Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Hrdlička o vyhazovu z Novy: Pokuta, ticho, pak zazvonil telefon! Hrdlička o vyhazovu z Novy: Pokuta, ticho, pak zazvonil telefon! Sportovní moderátor Michal Hrdlička (28) nesl následky za aféru z Karlových Varů, kde se pořádně… číst článek
Krasoň Hrdlička to konečně práskl: Jak dostal Borhyovou i Plíškovou! Krasoň Hrdlička to konečně práskl: Jak dostal Borhyovou i Plíškovou! Sportovní moderátor Michal Hrdlička (28) žil nejdříve s krásnou moderátorkou Lucií Borhyovou (38),… číst článek
Borhyová si užívá zimních radovánek: Dětem koupila nejobyčejnější sáňky Borhyová si užívá zimních radovánek: Dětem koupila nejobyčejnější sáňky V Česku napadly kupy sněhu, a tak je třeba je naplno využít. Moderátorka Lucie Borhyová (38) se do… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška
zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová