Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Osudové okamžiky jubilantky Borhyové: První láska, dramatický rozchod i dvě děti bez jediné svatby Osudové okamžiky jubilantky Borhyové: První láska, dramatický rozchod i dvě děti bez jediné svatby Čtvrté kulatiny dnes slaví jedna z nejoblíbenějších moderátorek Televizních novin Lucie Borhyová.… číst článek
Moderátorky TV Nova provokují: Lucie výstřihem, Petra bradavkami! Moderátorky TV Nova provokují: Lucie výstřihem, Petra bradavkami! Mají krásné nejen úsměvy! Novácké moderátorky Petra Svoboda (35) a Lucie Borhyová (39) se chlubí… číst článek
Borhyová změnila svého partnera! Vydělává na tom statisíce Borhyová změnila svého partnera! Vydělává na tom statisíce Lucie Borhyová (39) se po rozchodu s Michalem Hrdličkou snaží střežit si své soukromí. O tom, co… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Jan Rosák
Jan Rosák
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová
zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek