Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Chudák Borhyová: Hrdlička jí škodí dál... Chudák Borhyová: Hrdlička jí škodí dál... Tohle Lucka prostě nechce! Moderátorka už řadu let usiluje o to, aby se tváře jejích dětí neobjevovaly… číst článek
Karolína Plíšková se zasnoubila s Hrdličkou: Byl to doják! Karolína Plíšková se zasnoubila s Hrdličkou: Byl to doják! Ještě s ním není ani dva roky, ale už má jasno: Je to muž mého života! Tenistka Karolína Plíšková… číst článek
Borhyová proplakala den! Na Nově jí ukázali něco, co v ní vyvolalo silné vzpomínky! Borhyová proplakala den! Na Nově jí ukázali něco, co v ní vyvolalo silné vzpomínky! Nová porodnická reality show Malé lásky ve hnala slzy do očí i ostřílené Lucii Borhyové (39). Ta… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová