Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Lucie Borhyová: Hvězda Novy si zaslouží hvězdné zacházení! Lucie Borhyová: Hvězda Novy si zaslouží hvězdné zacházení! A tím se také Lucie Borhyová (38) pochlubila. Když už ji někdo vyveze na výlet, je to samozřejmě… číst článek
Agáta Prachařová není první! Stejně dopadly i Plánková a Borhyová Agáta Prachařová není první! Stejně dopadly i Plánková a Borhyová Každému, kdo alespoň trochu sleduje svět showbyznysu, nemohla v posledních dnech uniknout informace… číst článek
Překvapivý počin Lucie Borhyové: Děti, nebo kariéra?! Překvapivý počin Lucie Borhyové: Děti, nebo kariéra?! Jen moderování Televizních novin Lucii Borhyové (38) nestačí. Hvězda Novy se rozhodla rozšířit své… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Michaela Ochotská
Michaela Ochotská
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček
zobrazit profil Michal Jančařík
Michal Jančařík