Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Plíšková s Hrdličkou prozradili, kdy chtějí dítě. On jí dává víc času! Plíšková s Hrdličkou prozradili, kdy chtějí dítě. On jí dává víc času! Monackou svatbu mají novomanželé Karolína Plíšková (26) a Michal Hrdlička (29) za sebou, kdy tedy… číst článek
Místo rozchodu svatba! Opilecké řádění ve Varech Hrdličkovi s Plíškovou pomohlo, tvrdí ženich Místo rozchodu svatba! Opilecké řádění ve Varech Hrdličkovi s Plíškovou pomohlo, tvrdí ženich Zpočátku jejich vztahu nedával nikdo moc velké šance. Tenistka Karolína Plíšková (26) a bývalý sporťák… číst článek
 Tenistka Plíšková (26) & její Hrdlička (29): Luxusní svatba v Monaku Tenistka Plíšková (26) & její Hrdlička (29): Luxusní svatba v Monaku Princezna? Ó nikoliv! Tenistka Karolína Plíšková (26) se včera stala paní Hrdličkovou a vypadala… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková
zobrazit profil Martin Smolík
Martin Smolík
zobrazit profil Světlana Zárubová-Witowská
Světlana Zárubová-Witowská
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey
zobrazit profil Laďka Něrgešová
Laďka Něrgešová