Lucie Borhyová

Datum narození: 16.4.1978
Místo narození: Praha
Výška: 170 cm
Profese: moderátorka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Lucie Borhyová je česká moderátorka večerních zpráv na televizi Nova, kde působí od roku 1998. Uváděla také Českého slavíka nebo publicistický pořad Víkend.

Nejsličnější stálice televizních obrazovek Lucie Borhyová nastoupila po gymnáziu na Vyšší odbornou školu publicistiky. V roce 1998 se zúčastnila konkurzu na moderátorku večerních zpráv televize Nova. A uspěla. S kolegou Reynoldsem Korantengem uvádějí Televizní noviny déle než deset let.

Kromě zpráv uváděla moderátorka Lucie Borhyová i Českého slavíka, publicistický pořad Víkend nebo charitativní Srdce patří dětem. Tančila i v televizní soutěži Bailando.

Získala několik televizních ocenění ankety Anno a v roce 2012 i zlaté zrcátko TýTý.

Lucie Borhyová ráda sportuje. Oblíbila si tenis nebo golf, kterému propadla díky bývalému příteli Alanu Babickému. Poté byl jejím partnerem i hokejový mág Jaromír Jágr. S řeckým podnikatelem Nikem Papadakisem (díky němuž si zamilovala Řecko) Borhyová syna Lucase. Opakovaně se spolu rozešli.

Lucie Borhyová se v roce 2013  dala dohromady se svým "nováckým" kolegou z redakce sportu, o deset let mladším Michalem Hrdličkou. Dne 25. června 2014 se jim narodila dcera Linda, v říjnu se ale moderátoři rozešli. V současné době se Borhyová schází s televizním rybářem Jakubem Vágnerem. Vztah však oba popírají.

 

Články o celebritě

Hrdlička si vrká blahem. Tenistka Plíšková mu přihrála svoje miliony Hrdlička si vrká blahem. Tenistka Plíšková mu přihrála svoje miliony Nejdřív mu dala srdce. Teď do jeho rukou svěřuje i veškeré své výdělky. Tedy desítky až stovky milionů… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Moderátorka Lucie Borhyová slaví 39 Ťukněte si s celebritou! Moderátorka Lucie Borhyová slaví 39 39. narozeniny dnes slaví moderátorka Lucie Borhyová. Přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí,… číst článek
Děti Borhyové v péči chůvy! Babičce se nevěří? Děti Borhyové v péči chůvy! Babičce se nevěří? Pokud mají rodiče ještě i ty vlastní, obvykle je využívají na hlídání potomstva. Ne tak u blonďaté… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Jakub Železný
Jakub Železný
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Michaela Dolinová
Michaela Dolinová
zobrazit profil Ester Janečková
Ester Janečková
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Soňa Müllerová
Soňa Müllerová