Související celebrity

Životopis

Herec Jan Cina, který se divákům zapsal do paměti výraznou rolí v Ordinaci v růžové zahraně 2, se stal vítězem druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas.

Talentovaného Jana Cinu mohli milovníci Shakespeara vidět v Romeovi a Julii. Zahrál si tam společně se svým partnerem, hercem Petrem Vančurou. Žijí spolu již několik let a stále vypadají jako spokojený pár. Ale není třeba se zamyslet nad tím, jak vztah posunout dál?

JAN CINA A JEHO RECEPT NA POHODOVÝ VZTAH

Herec Jan Cina se před kamerou poprvé objevil v roce 2002. Bylo to hned několikrát. Zahrál si v dramatu Smradi či v dobrodružném snímku Únos domů společně Vojtěchem Kotkem, Hanou Maciuchovou, Barborou Hrzánovou, Markem Vašutem, Radkem Holubem a Pavlem Landovským. Netrvalo dlouho a objevila se příležitost, která se neodmítá – nekonečný seriál z produkce TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2. Jako pohledný mladík se uplatnil i v pohádkách (Kouzla králů, O dívce, která šlápla na chléb, Slíbená princezna). Obsazen byl i dalších seriálech: Comeback, Přešlapy, Ach, ty vraždy, Terapie, Pustina (zde si zahrál s partnerem Petrem Vančurou). Jednu z hlavních rolí dostal spolu s Vladimírem Polívkou v česko-slovenském dramatu Místa.

Jan Cina chodil na Pražskou konzervatoř do absolvenstkého ročníku společně s Janem Hofmanem a Marií Doležalovou. S třídou účinkoval v žižkovském divadle Járy Cimrmana. V divadle Kalich si vyzkoušel muzikál - Mauglího, v Divadle Hybernia dostal roli Špindíry v muzikále Quasimodo na pranýři. Předvedl se i jako zdatný moderátor, a to v televizním pořadu Planeta Yo. Hudba je jeho koníčkem – zpívá ve skupině Olats Otesoc, v níž skládá texty písní.

O JANU CINOVI ČTĚTE ZDE>>

Nadaný Jan Cina byl v roce 2016 do druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas vybrán se zpěvačkami a herečkami Ivanou Jirešovou, Annou Slováčkovou, Martou Jandovou a kolegy Davidem Gránským, Romanem Vojtkem a Miroslavem Etzlerem. Všechny své soupeře porazil a stal se vítězem.

 

Články o celebritě

Herec Jan Cina (29) v balíku: 20 000 KČ DENNĚ OD NOVY Herec Jan Cina (29) v balíku: 20 000 KČ DENNĚ OD NOVY Během roku se mu obrátil život i stav bankovního účtu o sto osmdesát stupňů. Vítězstvím v druhé řadě… číst článek
Herec Ondřej Vetchý (55): Říkali, že mám rakovinu! Herec Ondřej Vetchý (55): Říkali, že mám rakovinu! Patří mezi naše nejobsazovanější filmové herce. A protože každá role je jiná, je jasné, že pro proměnu… číst článek
Vítěz Tváře Jan Cina s partnerem Petrem: Uvažují o svatbě a dětech Vítěz Tváře Jan Cina s partnerem Petrem: Uvažují o svatbě a dětech I když mu jistě po výhře v populární show Tvoje tvář má známý hlas přibylo dost fanynek, herec Jan… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Rostislav Novák mladší
Rostislav Novák mladší
zobrazit profil Johan Mádr herec
Johan Mádr herec
zobrazit profil Bořivoj Navrátil
Bořivoj Navrátil
zobrazit profil Brigitte Bardot
Brigitte Bardot
zobrazit profil Ivy Hoang
Ivy Hoang
zobrazit profil Michal Nesvadba
Michal Nesvadba
zobrazit profil Věra Galatíková
Věra Galatíková
zobrazit profil Renata Olárová
Renata Olárová