Související celebrity

Životopis

Herec Jan Cina, který se divákům zapsal do paměti výraznou rolí v Ordinaci v růžové zahraně 2, se stal vítězem druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas.

Talentovaného Jana Cinu mohli milovníci Shakespeara vidět v Romeovi a Julii. Zahrál si tam společně se svým partnerem, hercem Petrem Vančurou. Žijí spolu již několik let a stále vypadají jako spokojený pár. Ale není třeba se zamyslet nad tím, jak vztah posunout dál?

JAN CINA A JEHO RECEPT NA POHODOVÝ VZTAH

Herec Jan Cina se před kamerou poprvé objevil v roce 2002. Bylo to hned několikrát. Zahrál si v dramatu Smradi či v dobrodružném snímku Únos domů společně Vojtěchem Kotkem, Hanou Maciuchovou, Barborou Hrzánovou, Markem Vašutem, Radkem Holubem a Pavlem Landovským. Netrvalo dlouho a objevila se příležitost, která se neodmítá – nekonečný seriál z produkce TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2. Jako pohledný mladík se uplatnil i v pohádkách (Kouzla králů, O dívce, která šlápla na chléb, Slíbená princezna). Obsazen byl i dalších seriálech: Comeback, Přešlapy, Ach, ty vraždy, Terapie, Pustina (zde si zahrál s partnerem Petrem Vančurou). Jednu z hlavních rolí dostal spolu s Vladimírem Polívkou v česko-slovenském dramatu Místa.

Jan Cina chodil na Pražskou konzervatoř do absolvenstkého ročníku společně s Janem Hofmanem a Marií Doležalovou. S třídou účinkoval v žižkovském divadle Járy Cimrmana. V divadle Kalich si vyzkoušel muzikál - Mauglího, v Divadle Hybernia dostal roli Špindíry v muzikále Quasimodo na pranýři. Předvedl se i jako zdatný moderátor, a to v televizním pořadu Planeta Yo. Hudba je jeho koníčkem – zpívá ve skupině Olats Otesoc, v níž skládá texty písní.

O JANU CINOVI ČTĚTE ZDE>>

Nadaný Jan Cina byl v roce 2016 do druhé řady úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas vybrán se zpěvačkami a herečkami Ivanou Jirešovou, Annou Slováčkovou, Martou Jandovou a kolegy Davidem Gránským, Romanem Vojtkem a Miroslavem Etzlerem. Všechny své soupeře porazil a stal se vítězem.

 

Články o celebritě

Zákulisí seriálu Dáma & Král: Vybavení za 15 milionů! Zákulisí seriálu Dáma & Král: Vybavení za 15 milionů! Kriminální seriál Dáma & Král pravidelně kraluje obrazovkám a získává tak sledovanost televizi… číst článek
Diváci Tváře se bouří: Kohoutová byla trapná, vyhrát měla Krejčíková! Diváci Tváře se bouří: Kohoutová byla trapná, vyhrát měla Krejčíková! Čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas již našla svou vítězku. Ovšem divákům se pořadí sestavené… číst článek
Tvoje Tvář má známý hlas vrcholí: Do show se vrátili vítězové! Kdo převezme trůn? Tvoje Tvář má známý hlas vrcholí: Do show se vrátili vítězové! Kdo převezme trůn? Dnešní finále čtvrté Tváře rozjelo pořádně žhavé číslo. Na jevišti totiž rozvlnili boky vítězové… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Rowan Atkinson
Rowan Atkinson
zobrazit profil Václav Vydra
Václav Vydra
zobrazit profil Jiří Mádl
Jiří Mádl
zobrazit profil Martha Issová
Martha Issová
zobrazit profil Antonie Talacková
Antonie Talacková
zobrazit profil Ladislav Smoljak
Ladislav Smoljak
zobrazit profil Julie Gayet
Julie Gayet
zobrazit profil Nikol Kouklová
Nikol Kouklová